Skip to content

Jak poprosić o wielokrotne lub wielokrotne przesiadki w ramach jednej podróży Uberem – przewodnik krok po kroku

14 de kwiecień de 2021

Międzynarodowa firma Uber zapewnia wspaniała usługa transportowa dla użytkownikówzapewniający komfort i bezpieczeństwo. Najlepsze jest to, że możemy skorzystać z tej usługi, aplikacja jest dostępna w sklepie z aplikacjami.

Zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ zawsze jesteś w kontakcie z kierowcami, a używane trasy są przestrzegane, to im pozwala zapewnić dobro użytkowników i samego kierowcy czyli świadczenie usługi.

Do korzystania z tego środka transportu konieczne jest posiadanie Aplikacji na swoim telefonie komórkowym lub urządzeniu, w tym tej aplikacji dostarczy Ci dane dotyczące stawek i czas, jaki zajmie przybycie jednostki transportowej.

Różne rodzaje świadczonych usług

Prawda jest taka, że ​​wszyscy mamy różne potrzeby i okoliczności, dlatego Uber stworzył różne rodzaje usług. Każdy z nich jest jednakowy zaprojektowane z myślą o zadowoleniu klientai są dostosowane do potrzeb użytkownika. Jedną z usług jest wysyłka zamówień, ale zachowuje swoją pierwotną bazę, przenoszenie użytkowników szybko i wygodnie.

Inną usługą, która obejmuje komfort i bezpieczeństwo, jest możliwość zamówienia luksusowych pojazdów o różnych rozmiarach iz wygodnymi siedzeniami. W ten sposób zaspokajając potrzeby i wymagania użytkowników korzystających z renomowanych usług transportowych Uber.

Ta linia posiada idealne pojazdy do bezpiecznego i wygodnego przemieszczania się osób niepełnosprawnych, a także kobiet w ciąży. Wskazane jest, aby znać rodzaje usług oferowanych przez Uber wybrać ten, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Innym interesującym faktem dotyczącym tej firmy jest to, że możemy anulować usługę na inne dodatkowe sposoby i nie tylko gotówka. Jest to bardzo przydatne, ponieważ korzystając z telefonu komórkowego lub innego urządzenia elektronicznego uzyskujemy dostęp do naszego konta bankowego. I tak w łatwy i prosty sposób uczymy się prosić o usługę za pośrednictwem aplikacji.

Jak dodać więcej niż jedno miejsce docelowe do żądanej usługi

Nie jest tajemnicą, że czasami jest wiele zadań, które musimy wykonać, aby ważne szczegóły nam umykały. Może w czasami zwracamy się o usługę Ubera, w rejestrze ustalamy adres i miejsce docelowe, do którego chcemy dotrzeć.

I okazuje się, że gdy jesteśmy już w trasie, pamiętamy, że zostało nam ważne zadanie. Cóż, nie martw się, nie panikujmy, Uber ma do dyspozycji plik bardzo przydatne narzędzie aby pomóc nam w tej sprawie.

Ta funkcja jest zaprojektowana w praktyczny sposób, abyśmy mogli uzyskać dostęp do i zamawiaj różne miejsca docelowe, szybko zmieniając kierunek. W ten sposób, zamawiając usługę, można zrobić kilka przystanków przed dotarciem do zamierzonego celu. Pokażemy Ci krok po kroku, jak dodać inne przystanki za pomocą tej funkcji, zanim dotrzesz do żądanego miejsca docelowego.

Musisz to wziąć pod uwagę dozwolone jest tylko dodanie maksymalnie dwóch przystanków do żądanej usługi, Zostaną one wykonane przez kierowcę zgodnie z kolejnością, w jakiej zostały dodane, więc dobrze zaplanuj przed ich dodaniem.

Czas oczekiwania na każdy przystanek nie może przekraczać trzech minut w przeciwnym razie Twoja stawka zostanie zmieniona. Upewnij się, że kierowca ma dozwolone miejsce do parkowania, czekając na Twój powrót.

uber możesz wybrać kilka miejsc docelowych

Mając na uwadze te szczegóły, możesz zacząć poproś o podróż z wieloma miejscami docelowymi, Przejdź do aplikacji Uber.

Krok 1

Wybierz opcję dokąd się wybierasz, w dodaniu miejsca docelowego pojawi się znak +, wybierz go i dodaj swoje przystanki, Pamiętaj, że ta opcja jest dostępna dla dwóch przystanków, to znaczy, że to pole pojawi się trzy razy.

Krok 2

Po wprowadzeniu miejsc docelowych możesz zakończyć składanie zamówienia na usługę transportową Uber, której potrzebujesz, ta funkcja dodać wiele miejsc docelowych Umożliwi to również dodanie postoju po rozpoczęciu żądanej podróży serwisowej. Aby to zrobić, wprowadź swoją aplikację, przejdź do aktualnej sekcji podróży i dodaj nowy cel.

Bez wątpienia ta firma transportowa zaprojektowała swoje usługi z myślą o tym, jak to zrobić zaspokoić wszystkie potrzeby użytkowników.

dołącz do naszego kanału telegram