Saltar al contenido

Jak poprawnie zgłosić konto TikTok? – Zrób to bez strachu

16 de diciembre de 2021

We wszystkich sieciach społecznościowych spotykanie się jest bardzo typowe ludzie, którzy nie robią z tego dobrego użytku i nie spełniają wszystkich obowiązujących norm. Dlatego te osoby mogą zostać zgłoszone lub zgłoszone ich konto, a także jeśli chcesz zgłosić użytkownika na tiktok za zamieszczanie nieodpowiednich treści. Tutaj powiemy Ci, jak możesz to zrobić, jednak jeśli nie chcesz popadać w taką skrajność, możesz również zablokować tego użytkownika na tiktok.

Co się stanie, gdy zgłoszenie zostanie przesłane na konto TikTok?

Jeśli zastanawiasz się, co się stanie, jeśli złożysz skargę lub zgłoszę się na konto użytkownika w Tiktok, tutaj zobacz, jak to się robi, powiemy Ci szczegółowo, co się stanie.

Tiktok automatycznie rejestruje raport, a następnie przechodzi na konto, z którego składana jest reklamacja. Jeśli potwierdzą, że materiał jest nieodpowiedni, wyślą powiadomienie do właściciela konta z informacją, że konto może zostać usunięte, jeśli nadal będzie publikował inne nieodpowiednie treści, a także usunie zgłoszoną publikację ze swojej platformy.

Następnie platforma Tiktok przypomina ponownie, jakie są zasady społeczności lub aplikacji i oczekuje, że użytkownik będzie ich przestrzegać, jeśli tak się nie stanie, zostaną podjęte bardziej ekstremalne środki co ma zawiesić lub nawet usunąć to konto.

Musimy pamiętać, że w tiktok nie tylko filmy mogą stać się obraźliwe, ale także komentarze lub wiadomości w twoich publikacjach, wtedy możesz uniknąć otrzymywania nieodpowiednich komentarzy, a do tego wystarczy dezaktywować komentarze do swoich filmów. Chociaż w ten sam sposób w każdym przypadku możesz również zgłosić lub wypowiedzieć konto.

Jaka jest liczba raportów, które należy usunąć z konta?

Tym osobom, które zastanawiały się, ile skarg należy zlikwidować konto, powiemy, że w tej chwili nie ma określonej liczby. Ponieważ będzie to zależało od powodów, dla których konto zostało zgłoszone.

Może się zdarzyć, że konto otrzyma wiele reklamacji i nie zostanie zlikwidowane, jednak istnieje również możliwość, że w pierwszej reklamacji zostanie zlikwidowane, dlatego zalecamy, aby zawsze mieć na uwadze regulamin korzystania z portalu społecznościowego. sieć Tiktok.

zgłoś wideo tiktok

Jak zrobić raport dla konta TikTok?

Jak już wiemy, we wszystkich najczęściej używanych sieciach społecznościowych możesz zgłosić konto. Jeśli chcesz złożyć raport o Tiktoku, przede wszystkim należy zauważyć, że jeśli to zrobisz, to jest to anonimowe, to znaczy osoba nie będzie wiedziała, kto to zadenuncjował.

Biorąc to wszystko pod uwagę, aby zgłosić lub wypowiedzieć konto użytkownika w Tiktok, możesz to zrobić w następujący sposób:

Za treść wideo

W Tiktok są też różne sposoby zgłaszania komentarze lub treści wideoJeśli ten ostatni jest tym, który chcesz zgłosić, aby to zrobić, po prostu wykonaj czynności, które pokażemy poniżej.

  1. Znajdź film, który chcesz zgłosić.
  2. Gdy go znajdziesz, pod strzałką do udostępnienia będziesz mógł zobaczyć trzy poziome punkty, musisz je kliknąć.
  3. Klikając na punkty, będziesz mógł zobaczyć różne opcje, wśród nich ta, która nas interesuje, to zgłoszenie, wystarczy ją wybrać.
  4. Następnie musisz postępować zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie, aby móc wyjaśnić, na czym polega problem.

otwórz tiktok na telefonie

Nieodpowiednie konto

A jeśli zamierzasz zgłosić konto, ponieważ uważasz je za nieodpowiednie, ponieważ cała jego zawartość jest fałszywa lub naruszasz zasady platformy Tiktok, Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. Przejdź do profilu, który chcesz zgłosić.
  2. Gdy go znajdziesz, kliknij trzy punkty znajdujące się w prawym górnym rogu.
  3. W ten sposób będziesz mógł obserwować różne opcje, musisz wybrać tę, która mówi o zgłoszeniu.
  4. Następnie kontynuuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.
  5. Oznacza to, że musisz odkryć, jaki jest problem, który się pojawia.
  6. Gotowe, tak łatwo jest zgłosić lub zadenuncjować osobę na Tiktok.

Co zrobić, aby wycofać raport złożony na kontach TikTok?

Jeśli złożyłeś skargę na konto Tiktok i chcesz ją wycofać, mamy dla Ciebie złe wieści i to jest nie jest możliwe. Ale jeśli uważasz, że zgłoszone konto nie narusza zasad Tiktok, nie będzie żadnych konsekwencji i tiktok nic nie zrobi.

Należy zauważyć, że nie zaleca się nadużywania wielu zgłoszeń, ponieważ jeśli Tiktok uzna, że ​​zgłaszasz wiele kont lub filmów bez powodu, może się zdarzyć, że Zawieszam twoje konto. A wtedy nie będziesz mógł wejść do tej sieci społecznościowej.

dołącz do naszego kanału telegram