Skip to content

Jak poprawnie wylogować się z LinkedIn na Androidzie lub iPhonie?

26 de grudzień de 2021

LinkedIn to rodzaj sieci społecznościowej, która koncentruje się na tym, co ma związek z biznesem i branżą biznesową. Wiele firm posiada konta na LinkedIn reklamować swoje produkty lub usługi a tym samym idź znacznie dalej. Jeśli jesteś zainteresowany tą siecią społecznościową, powinieneś założyć konto, abyś mógł zobaczyć, jak to jest.

Jeśli jednak masz już konto w tej sieci społecznościowej i jednocześnie komercyjne, musisz je tylko zabezpieczyć. To, co zostanie ci pokazane w poniższych akapitach, to jak wylogować się z konta LinkedIn, jaka jest procedura do wylogowania i kilka innych rzeczy.

Jak wygląda procedura wylogowania się z LinkedIn za pomocą aplikacji?

Wylogowanie się z sieci społecznościowej LinkedIn jest w rzeczywistości niezwykle łatwe. nie sprawia problemów absolutnie nikomu. Ponieważ jednak są osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z sieci firmowej, nie mają odwagi zrobić nic z obawy przed zablokowaniem konta lub zrobieniem czegokolwiek innego.

Zanim wyjaśnisz, jak wylogować się z LinkedIn, musisz wiedzieć, że proces wylogowania Zmieni się w zależności od posiadanego telefonu komórkowego. Są telefony komórkowe korzystające z systemu operacyjnego Android, a także iPhony współpracujące z systemem operacyjnym iOS.

Cóż, każdy z tych systemów działa inaczej, dlatego opcje dla prawie wszystkich aplikacji są różne. Teraz zwróć uwagę na jak wylogować się z obu urządzeń mobilnych.

Dla urządzeń z systemem iOS

Jak powinieneś wiedzieć, telefony komórkowe z systemem iOS to iPhone marki Apple. Na te urządzenia jest mniej aplikacji niż na Androida, ale nadal jest to bardzo dobry system operacyjny. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby wylogować się z LinkedIn, jest wyszukanie aplikacji:

 1. Otwórz aplikację LinkedIn
 2. Przejdź do strony głównej swojego konta
 3. Poszukaj ikony z Twoim zdjęciem profilowym
 4. Naciśnij swoje zdjęcie profilowe
 5. Na pasku nawigacyjnym naciśniesz w miejscu, w którym jest napisane „Ja”
 6. Następnie przejdź do opcji „Ustawienia”
 7. Aby zakończyć ze wszystkim, naciśnij miejsce, w którym jest napisane „Zamknij sesję” i poczekaj, aż aplikacja zakończy proces

Kiedy się wylogujesz, absolutnie nikt inny nie będzie mógł uzyskać dostępu do Twojego konta LinkedIn, chyba że podasz im dane logowania. Również, gdy chcesz wrócić do wyświetlić dane swojego konta LinkedIn, wystarczy się ponownie zalogować.

Należy zauważyć, że dzięki LinkedIn jest sposób na stworzenie dobrego profilu zawodowego, który sprawi, że ludzie poczują się przyciągani. Mówimy ci to, ponieważ sekret odnieść sukces na LinkedIn jest stworzenie profilu, który pozwala na pozyskanie zainteresowanych osób.

Na telefonie z Androidem

Telefon komórkowy marki Samsung

Z telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android jest o wiele łatwiej wyloguj się z sieci społecznościowej LinkedIn. Cała procedura wylogowania składa się z 4-5 prostych kroków. Zwróć uwagę na każdy z tych kroków:

 1. Znajdź aplikację LinkedIn na swoim telefonie
 2. Otwórz aplikację
 3. Poszukaj ikony z Twoim zdjęciem profilowym
 4. Następnie naciśnij w miejscu, w którym jest napisane „Ustawienia”
 5. Znajdź opcję „Zamknij sesję”, naciśnij ją i poczekaj, aż aplikacja zakończy zamykanie sesji

Musisz to wiedzieć nie ma znaczenia, ile razy się wylogujesz, nigdy nie będzie twierdzić o Tobie ani niczego w tym rodzaju i możesz wiedzieć, które osoby wchodzą na Twój profil LinkedIn. Informacje o osobach, które odwiedziły Twój profil LinkedIn, można znaleźć na kontach płatnych lub bezpłatnych.

Nawet jeśli nie widzisz znaczenia czegoś takiego, prawdę mówiąc, jest to coś, co ty to może być bardzo przydatne. Wiedząc, kto odwiedza Twój profil, możesz sprawdzić, czy Twój profil został utworzony w sposób, który przyciąga ludzi. Jeśli nie, to masz jeszcze czas na stworzenie dobrego profilu firmy na LinkedIn.

Jak zdalnie wylogować się z LinkedIn na dowolnym innym urządzeniu?

dziewczyny korzystające z telefonów komórkowych

Aby chronić Twoją prywatność w biznesie i nie tylko, LinkedIn pozwala wszystkim swoim użytkownikom wyloguj się zdalnie na innych urządzeniach. Choć może się to wydawać proste, ta funkcja jest bardzo ważna i bardzo pomocna. Ponadto istnieją sieci społecznościowe, które nie mają tej funkcji.

H3 Co zrobić, aby wylogować się ze wszystkich urządzeń?

Ponieważ znasz użyteczność zdalnego wylogowania z dowolnego urządzenia, musisz wiedzieć jak jest wykonywana taka funkcja?. Poniżej zobaczysz, jak wylogujesz się z LinkedIn na wszystkich swoich urządzeniach:

 1. Otwórz aplikację na urządzeniu, które masz pod ręką
 2. Zaloguj się na swoje konto
 3. Naciśnij ikonę ze swoim zdjęciem profilowym
 4. Przejdź do sekcji „Ustawienia”
 5. Następnie naciśnij opcję „Loginy i bezpieczeństwo”
 6. Tam, w ramach tej opcji, przejdziesz do naciśnięcia w miejscu, w którym jest napisane „Twoje aktywne sesje”
 7. Aby zakończyć, kliknij opcję „Zamknij wszystkie sesje”

Dzięki temu natychmiast zamkniesz wszystkie sesje, które rozpocząłeś na innych urządzeniach, z którymi nie jesteś blisko. Jeśli masz problem z wylogowaniem się ze wszystkich sesji, to będzie Twoja kolej znaleźć informacje o problemie w witrynie pomocy technicznej LinkedIn.

dołącz do naszego kanału telegram