Skip to content

Jak poprawnie tworzyć i używać list transmisji WhatsApp na Androidzie lub iPhonie

9 de lipiec de 2023

WhatsApp jest dziś niewątpliwie jedną z głównych aplikacji i chociaż w przeszłości zrobiliśmy już ogromną liczbę samouczków z nią związanych. Z tej wyjątkowej okazji przedstawiamy konkretne rozwiązanie jedną z najlepszych funkcji lub opcji Co to jest Jak tworzyć i używać list transmisji WhatsApp?

Chodzi o to, że wielu czytelników pytało nas o możliwość poznania sposobu tworzenia Lista transmisji WhatsAppdlatego nauczymy Cię wszystkich szczegółów, które musisz wziąć pod uwagę w tym zakresie.

Przed przystąpieniem do tematu nie chcemy zostawić sobie możliwości Polecam, możesz użyć „WhatsApp Web”, czyli komputerowa wersja aplikacji, zasadniczo działa jako rozszerzenie, ponieważ aby działała, musisz mieć połączenie z danymi. ale bez wątpienia jest to bardzo przydatna i kompletna opcja.

Wśród rozgłaszanych wiadomości masz również możliwość udostępniać różne rodzaje treści Na tych listach jedną z nich jest możliwość udostępniania plików PDF w WhatsApp, co niewątpliwie bardzo spodobało się użytkownikom.

Pierwszą rzeczą, którą musisz o tym wiedzieć, jest to, że utworzenie listy transmisji WhatsApp jest jedną z opcji wielu użytkowników tego komunikatora ceni bardziejzwłaszcza biorąc pod uwagę, że pozwala im wysłać tę samą wiadomość do wielu swoich kontaktów, bez konieczności wielokrotnego wpisywania.

Oczywiście ta opcja jest obecnie dostępna tylko w WhatsApp za pośrednictwem aplikacji, a my będziemy musieli kontynuować czekając, aż będzie można utworzyć listę mailingową w sieci WhatsApp.

Jak utworzyć listę transmisji w WhatsApp na Androida

Teraz, jeśli chcesz tworzyć i używać list transmisji WhatsApp, musisz wiedzieć, że jest to niezwykle prosta proceduraa wszystko, co musisz zrobić, to wykonać krok po kroku, który pokażemy Ci poniżej, co wcale nie jest skomplikowane:

  • Weź swój telefon z Androidem i otwórz WhatsAppa.
  • W WhatsApp przejdź do ekranu czatu, kliknij Menu i Kliknij Nowa transmisja.
  • Musisz wpisz kontakty, które chcesz dodać do listy audycji lub naciśnij +, aby je dodać.
  • Kliknij OKa skończysz

Zwykle wykonanie tych kroków w ciągu kilku minut z powodzeniem Masz już listę transmisji na swoim WhatsAppaby ta wiadomość lub te wiadomości, które napisałeś, zostały odebrane przez uczestników, których umieściłeś na swojej liście rozgłoszeniowej, i przeczytają je, gdy zostaną o tym powiadomieni.

Uwagi dotyczące tworzenia list mailingowych

W rzeczy samej, musisz wziąć pod uwagę mały szczegół i chodzi o to, że aby kontakt mógł otrzymywać wiadomości z listy rozgłoszeniowej, musisz mieć to w swoim porządku dziennym. W przeciwnym razie WhatsApp oznacza te wiadomości jako SPAM, aby chronić użytkowników.

logo aplikacji mobilnej whatsapp

Masz także możliwość edycji listy emisji w WhatsApp i w tym celu musisz otworzyć aplikację, przejść do Menu, Listy transmisji, az okna Listy transmisji możesz zmienić nazwę, dodać uczestników, usunąć ich itp. Aby uzyskać pełną konfigurację według własnych upodobań.

Jeśli chcesz usuń listę transmisji w WhatsApp, wystarczy przejść do listy emisji, a następnie kliknąć przycisk Usuń. Jak więc widać, praca nad nimi wcale nie jest skomplikowana.

Oczywiście przed zakończeniem jeszcze raz przypominamy, że z WhatsApp Web Nie możesz tworzyć list adresowych. chociaż będziesz mógł śledzić rozmowy rozpoczęte tą metodą. Gdy tylko będziemy mogli tworzyć listy transmisji z WhatsApp Web, poinformujemy Cię o tym.

Na koniec polecamy to Możesz uzyskać więcej informacji o WhatsAppPonieważ jeśli nie wiedziałeś, ma to doskonałe bezpieczeństwo, ponieważ ma potężne szyfrowanie typu end-to-end, ale ważne jest, abyś mógł opanować te informacje, a nie o bezpieczeństwie twoich informacji.

Jeśli w takim przypadku masz problemy ze swoim smartfonem i nie możesz pobrać ani zainstalować WhatsApp, nie powinieneś rozpaczać, po prostu musisz poszukać więcej informacji i zapewniamy, że bardzo łatwo jest go rozwiązać.

dołącz do naszego kanału telegram