Skip to content

Jak poprawić i zoptymalizować tytuł mojego bloga Bloggera lub WordPressa z SEO dla lepszego pozycjonowania

23 de listopad de 2021

Jednymi z pierwszych portali społecznościowych, które pojawiły się w świecie internetu, były blogi. To pozwoli nam mieć przestrzeń całkowicie nasza w oceanie informacji, które reprezentuje internet. Ponadto mieliśmy pełną kontrolę nad dołączaniem naszego bloga z najlepszymi pomysłami i przemyśleniami, jakie mieliśmy.

Blogi mogą zajmować się absolutnie tym, czego chcieliśmy. I oczywiście im więcej wysiłku włożysz w pisanie nasz blog, tym więcej odwiedzin otrzymalibyśmy. Dzieje się tak, ponieważ ludzie zwracali się do blogów innych osób w celu uzyskania informacji, których nie mogli uzyskać w żaden inny sposób.

Kontynuując ten strumień myśli, utwórz tytuł odpowiednie pomogłoby ludziom znaleźć nasz blog. Tak więc, jeśli chcesz wiedzieć, jak zoptymalizować swój tytuł, aby inni mogli łatwo dotrzeć do Twojej przestrzeni internetowej. Ten przewodnik będzie bardzo pomocny.

Więc jeśli dokładnie przeczytasz i wykonasz kroki, które zostaną określone. W mniej niż 5 minut poznasz sekret optymalizacji swoich tytułów na Blogger.com. W ten sam sposób zostanie podniesionych kilka opcji modyfikacji w przypadku, gdy będziesz chciał wrócić do stanu inicjał twoich tytułów.

Jak zoptymalizować tytuł mojego bloga pod kątem wyszukiwarek

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, jest przejście do głównej strony swojego bloga, chociaż zazwyczaj będzie to Blogger.com, i natychmiastowe zalogowanie się na swoje konto. W ten sposób możesz dostęp do menu rozwijanego swojego bloga. Zwykle znajduje się w prawej górnej części ekranu.

W tym rozwijanym menu będziesz musiał przewinąć do opcji o nazwie: „Szablon”. A po kliknięciu zostaniesz przekierowany do nowego okna, w którym możesz zobaczyć różne dostępne szablony. Teraz, gdy zwizualizujesz taki, który Ci się podoba, będziesz musiał nacisnąć myszą przycisk z napisem: „Edycja HTML”.

Ta akcja przeniesie Cię do kodu głównego wybranego szablonu. Ale już, naciśniesz klawisze alt + f na klawiaturze aby otworzyć wyszukiwarkę w przeglądarce. Ta wyszukiwarka pozwoli Ci dostać się do części kodu HTML szablonu, a konkretnie do części tytułowej.

Następnie dodamy we wspomnianej wyżej wyszukiwarce: „ <data: blog.pageTitle /> ” i zostaniemy automatycznie przekierowani do części kodu, która zawiera te cyfry. Następnie będziemy musieli tylko wybierz ten segment i usuń go kodu HTML.

W ten sam sposób umieścimy w przestrzeni kodu, który zastępujemy następującym kodem:

<data: blog.title />

<data: blog.pageName />

używaj tytułów seo

Po jego wpisaniu wystarczy, że wciśniemy klawisz: „Akceptowaćlub „Zapisz„A platforma Blogger.com automatycznie zastosuje zmianę. Dlatego za każdym razem, gdy użyjemy tego szablonu, otrzymamy nasz nowy zoptymalizowany styl tytułu.

!I gotowy!, teraz wiesz, jak zoptymalizować tytuł w każdym ze swoich blogów. W ten sposób będziesz musiał po prostu powtórzyć ustalone kroki, gdy będziesz chciał zmodyfikować inny szablon. Dzięki temu możesz mieć duży repertuar gotowych do użycia szablonów dla swoich blogów.

Po co optymalizować tytuł swojego bloga?

Tworząc bloga myślisz o udostępnieniu go światu, to sprawia, że ​​świat i osoby zainteresowane przejdź do stron i informacji które są w tym, dlatego tak ważne jest, aby zawsze znaleźć sposób na przyciągnięcie uwagi, przyciągnięcie czytelników do dalszej lektury.

To stamtąd powstaje powód optymalizacji tytułu, potrzeba zwiększenia widoczności bloga w wyszukiwarkach, a tym samym przyciągnięcia zainteresowanych, osiąga się to poprzez Optymalizacja SEO.

Rozumiem to kryteria wyszukiwania są ważne Niezbędny jest tytuł, który przykuwa uwagę, który jest w stanie pojawić się w kryteriach wyszukiwania i jednocześnie dawać informacje, tylko w ten sposób będzie rosła liczba wpisów na blogu.

W tym celu zawsze polecam przeprowadzić wymianę tytułów, umieszczając nazwę artykułu przed tytułem bloga, w ten sposób zostanie przeprowadzony proces optymalizacji aby czytelność była większa.

Ostatecznie posiadanie bloga może dla niektórych przysporzyć wielu bólów głowy, ale jest to doświadczenie, którego każdy powinien doświadczyć.