Skip to content

Jak połączyć się z Wi-Fi BEZ hasła na Androida

14 de marzec de 2023

Nawet jeśli w to nie wierzysz, połącz się z Sieć Wi-Fi bez hasła Jest to coś prostego we wszystkim, aw tym artykule pokażemy Ci dokładnie, jak to zrobić, w ten sposób możesz mieć połączenie z Internetem dzięki sieci Wi-Fi, do której nie znasz hasła.

Połącz się z siecią Wi-Fi bez znajomości hasła

To normalne, że czasami jesteśmy w domu kogoś, kogo znamy, przyjaciela lub krewnego, ale nie znamy hasła Wi-Fi, może nawet wtedy, gdy jesteś w domu, jeśli hasło jest skomplikowane lub to ono przychodzi domyślnie możesz tego nie dostać Czy pamiętasz, coś bardzo częstego, co może się zdarzyć.

Do połączyć się z siecią Wi-Fi bez hasła co musisz zrobić, to poszukać routera, który skutecznie daje sygnał Wi-Fi i musimy iść na tył i nacisnąć przycisk WPS, pozostawić go wciśnięty przez około 10 sekund, a następnie łączymy telefon komórkowy z tym Wi -Fi Sieć bez konieczności posiadania hasła, to takie proste.

Po naciśnięciu tego przycisku przez kilka sekund możliwe będzie faktyczne połączenie z siecią Wi-Fi.

Oczywiście tego rodzaju sztuczka nie jest do końca przydatna do łączenia się z siecią Wi-Fi, która jest poza twoim zasięgiem, na przykład sąsiada, ponieważ jest to nielegalne. Do połączyć się z siecią Wi-Fi, która ma hasło i że należy do osób, których nie znasz, powinieneś mieć od nich upoważnienie, aby móc się z nim połączyć, w przeciwnym razie popełniłbyś przestępstwo, które jest bardzo kosztowne do zapłacenia, na wypadek gdybyś nie wiedział.

W każdym razie na blogu mamy również inne artykuły na temat audytu sieci, aby zobaczyć, jak bezpieczna jest nasza sieć Wi-Fi w niezwykle prosty sposób, na blogu jest kilka samouczków na temat sieci Wi-Fi, które mogą okazać się niezwykle ciekawy.

Jak zawsze, jeśli masz problemy lub wątpliwości jak otworzyć internet bez hasła albo Jak połączyć się z Wi-Fi bez hasła z telefonu komórkowego Nie wahaj się zostawić nam komentarza poniżej, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Mamy nadzieję, że ten artykuł na jak połączyć się z siecią Wi-Fi za pomocą hasła na Androidzie i bez pomocy.

dołącz do naszego kanału telegram