Skip to content

Jak połączyć i zsynchronizować iTunes z telefonem komórkowym z Androidem i przesyłać muzykę

15 de luty de 2023

iTunes to jeden z najlepszych dostępnych programów zarządzać treściami multimedialnymi nawet do tworzenia i przesyłania podcastów. Należy do Apple, więc jego kompatybilność z iOS jest fantastyczna. Problem pojawia się, gdy masz urządzenie z Androidem i chcesz spróbować użyć tej aplikacji do zsynchronizowania danego urządzenia, a tym samym przeniesienia muzyki. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zsynchronizować iTunes z Androidem, poniżej znajdziesz odpowiedź.

Jak przenieść i zsynchronizować iTunes z Androidem i odwrotnie

Pierwszą rzeczą, którą musisz mieć, jest zainstalowana na urządzeniu mobilnym Muzyka Google Play. Możesz to zrobić w Sklepie Play. Po pobraniu aplikacji musisz przejść do pomocy technicznej Google i pobrać plik „Menedżer muzyki Google Play”. Następnie będziesz musiał otworzyć program Google Music Manager na swoim komputerze, musisz zalogować się na swoje konto Gmail i wybrać całą muzykę, którą zamierzasz przesłać do iTunes.

Następnie Menedżer muzyki Google rozpocznie wysyłanie całej muzyki do biblioteki iTunes. Z urządzenia z Androidem będziesz musiał przejść do aplikacji, a następnie naciśnij tam, gdzie jest napisane „Moja biblioteka” gdy to zrobisz, zobaczysz całą muzykę znalezioną w iTunes. Teraz będziesz mógł pobierać i przesyłać muzykę bez problemów. Również z Muzyki Google Play do iTunes lub z komputera.

Inną znaną metodą jest również dość skuteczna jest aplikacja „Double Twist”.. Jest to prosta aplikacja, która pozwala w bardzo łatwy i szybki sposób zsynchronizować Androida z iTunes za pomocą kabla USB.

Jeśli chcesz wypróbować tę metodę, musisz: przede wszystkim pobrać wspomnianą aplikację. Teraz musisz przejść na oficjalną stronę aplikacji DoubleTwist.com i pobrać program na swój komputer. Podczas instalacji musisz mieć urządzenie mobilne podłączone przez USB do komputera. Musisz otworzyć program DoubleTwist na komputerze i sprawdzić, czy rozpoznaje urządzenie.

Teraz wszystko, co będziesz musiał zrobić, to przenieść całą muzykę z biblioteki iTunes do Twojego urządzenia mobilnego. Możesz nawet aktywować automatyczną synchronizację.

Są to najskuteczniejsze metody przeprowadzenia procesu Synchronizuj swój telefon komórkowy z iTunes w bardzo prosty sposób i szybko, oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości możesz zostawić to nieco dalej w sekcji komentarzy. Podobnie, jeśli chcesz polecić inną metodę lub znasz prostszy sposób, jesteśmy uważni.

Jak przenieść swoją muzykę z iTunes na Androida za pomocą aplikacji AirDroid

Do końca, mamy aplikację AirDroid który pozwala zainstalować go nie tylko na telefonie komórkowym, ale także na komputerze. Aby z niego skorzystać, najlepiej pobrać je na oba urządzenia. Po wykonaniu tego kroku otwieramy program na komputerze i wybieramy muzykę, którą chcemy przenieść, a tylko w ciągu kilku minut cała wybrana muzyka zostanie załadowana do programu.

aplikacje do synchronizacji muzyki z telefonu komórkowego i komputera

Następny krok jest dość prosty, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to otwórz aplikację na telefonie komórkowym i pobierz to, co zsynchronizowałeś z aplikacją AirDroid na komputerze. W ten sposób możesz cieszyć się ulubioną muzyką, wykonując tę ​​​​prostą metodę, która, jak widać, wcale nie jest skomplikowana.

Teraz nie wszystko jest różowe, mówimy to, ponieważ aplikacja nie jest w 100% darmowa. Rozumiemy przez to, że ma to ograniczenie, ale na szczęście uzyskanie członkostwa nie jest bardzo drogie miesięcznie za mniej niż 2 euro. W każdym razie istnieją opcje, które są bezpłatne i które mogliśmy przeanalizować w poprzednich akapitach, decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Ostatnią uwagą, o której należy pamiętać przy tej metodzie, jest to, że AirDroid to program, który umożliwia przesyłanie muzyki że będziemy słuchać, ale przez to nie będziemy odtwarzać dźwięku, dlatego konieczne jest posiadanie odtwarzacza na swoim urządzeniu, aby w ten sposób ta metoda miała skuteczność, której szukamy. Na szczęście jest ich wiele, a co najważniejsze za darmo.

dołącz do naszego kanału telegram