Skip to content

Jak pokazać, w co grasz w swoim statusie Discord — gracze online

11 de luty de 2022

Gracz musi być cierpliwy; po kilku meczach online zawsze trzeba czekać na wyniki, więc jest to proces stopniowy. Gdy warunki gry są sprzyjające, wyniki mogą pojawiać się jeden po drugim lub najlepsi gracze; następnie gracze, którzy ostatecznie wygrali grę.

Wszystko to jest bardzo ekscytujące dla wielu graczy online, a obserwowanie rozwoju gry napawa nas podziwem. Widzieliśmy cały ten proces w różnorodności istniejących gier w Internecie i w w przypadku Discord – Gracze, to nic innego. Zamierzamy jednak zbadać, jak zmienić status na koncie Discord i jak pokazać, w co grasz automatycznie na koncie Discord.

Jak zmienić status na swoim koncie Discord?

Zmień status na swoim koncie Discord, aby wyglądało, że jesteś online, bezczynny, nie przeszkadzaj lub niewidocznyTo bardzo proste, wystarczy wykonać te proste kroki:

 1. Kontynuuj, aby kliknąć pieczęć swojego awatara, która znajduje się po prawej stronie, „w kliencie Discord”.
 2. Wybierz stan, który chcesz umieścić, tak, za każdym razem, gdy chcesz ten stan, musisz go zmienić, w przeciwnym razie zostanie on umieszczony automatycznie po ponownym uruchomieniu Discord.

Jak pokazać, w co grasz automatycznie na swoim koncie Discord?

Aby automatycznie wyświetlić to, co grasz na swoim koncie Discord, masz dwie opcje: w aplikacji mobilnej Discord i na platformie Discord PC.

W aplikacji mobilnej Discord

Do pokaż, w co grasz automatycznie Poprzez aplikacji Discord na urządzenia mobilne możesz to osiągnąć w następujący sposób, który wskażemy poniżej:

 1. Kontynuuj, aby kliknąć trzy linie o poziomym kształcie, które znajdują się w lewym górnym rogu.
 2. Następnie kliknij na swoje imię, które znajduje się na dole, a następnie na konfigurację „reprezentowana przez koło zębate”.
 3. Przewiń w dół i kliknij opcję zatytułowaną „Aktywność w grach” i wybierz opcję „Pokaż, w co grasz”.

Z platformą Discord na PC

Aby pokazać, w co grasz automatycznie na platformie Discord na PC, możesz to osiągnąć w następujący sposób, który wskażemy poniżej:

 1. Przejdź do jakiegoś serwera Discord i kliknij na wybór zatytułowany ’Ustawienia użytkownika który jest na dole z pieczątką w kształcie „koła zębatego”.
 2. Otworzy się okno, do którego musisz wejść, a po lewej stronie zobaczysz kolumnę, która przedstawia różne użyteczne opcje.
 3. Idź w dół, aż dojdziesz do sekcji o nazwie „Ustawienia aktywności”, a w niej kliknij zatytułowane wybory „Stan aktywności”.
 4. Przejdź do aktywacji opcji zatytułowanej „Wyświetl bieżącą aktywność jako komunikat o stanie”, a zobaczysz, co grasz, automatycznie wyświetlane w Twoim statusie.

mężczyzna używający Discorda na telefonie komórkowym

Jak zsynchronizować Discord z komputerem, aby automatycznie wyświetlał, w co grasz?

 1. Przejdź do jakiegoś serwera Discord i kliknij na wybór zatytułowany ’Ustawienia użytkownika’ który jest na dole z pieczątką w kształcie „koła zębatego”.
 2. Otworzy się okno, do którego musisz wejść, a po lewej stronie zobaczysz kolumnę, która przedstawia różne użyteczne opcje.
 3. Idź w dół, aż dojdziesz do sekcji o nazwie „Ustawienia aktywności”, a w niej kliknij wybór zatytułowany „Status aktywności”.
 4. Przejdź do aktywacji opcji zatytułowanej „Wyświetl bieżącą aktywność jako komunikat o stanie”, a zobaczysz, jak to zrobić pokazuje, w co grasz automatycznie w swoim statusie.
 5. Jeśli nadal nie pokazuje, w co grasz, wróć do „Statusu aktywności”, kliknij „Dodaj” a następnie na „Nie widzisz swojej gry?”.
 6. Zobaczysz kilka okien, wybierz odpowiednie z grą, w którą aktualnie grasz, i kliknij „Dodaj grę” i to wszystko.

Dlaczego nie możesz edytować swojego statusu podczas uruchamiania zweryfikowanej gry?

niezgody logo

Podczas uruchamiania zweryfikowanej gry nie możesz edytować swojego statusu, ponieważ Discord ma technikę automatycznego wykrywania który sprawdza, co jest ustanawiane w twoim systemie. Ta technika rozpoznaje niezliczone zweryfikowane gry wideo, jak pokazuje „LeagueofLegends.exe”, co pozwala uzupełnić komunikat o stanie do „Grania w League of Legends”.

Następnie Discord rozpoznaje w swoim „Menedżerze zadań”, że tę grę można uruchomić, a następnie nie pozwala na edycję twojego statusu, ale wyjdzie z nazwą gry.

Edytuj niezweryfikowane gry

W przypadku niezweryfikowanych gier można je edytować, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. przystąpić do otwórz i uruchom grę w tło; Następnie przejdź do Discord i kliknij opcję „Ustawienia użytkownika”.
 2. Kliknij menu po lewej stronie i kliknij opcję „Gry”, aby dodać ją po prawej stronie.
 3. Ręcznie dodaj jedną z gier lub programów z wyświetlonej listy i pisz dalej aktywność w grach’, coś szczególnego.
 4. Po wyjściu z gry naciśnij klawisze „Alt-Tab” i przejdź do otwarcia Discord i kontynuuj ponownie zgodnie z wcześniej przewidzianymi instrukcjami.
 5. Kiedy skończysz swój komunikat o stanie, to będzie widoczny na Discordzie, dopóki jest otwartyponieważ zamknięcie zmienia wiadomość.
 6. Jeśli nie chcesz, aby Discord ujawnił wszystkich graczy, którzy nadal grają w grę „The Sims 4” dziewiąty dzień z rzędu, wyłącz ją.
 7. Ta dezaktywacja odbywa się po prostu ze stanu tej samej gry, po prostu poprzez wejście do menu Gry.
 8. Musisz go dezaktywować, wprowadzając wybór 'Pokaż aktualnie uruchomioną grę jako komunikat o stanie”.

dołącz do naszego kanału telegram