Skip to content

Jak podłączyć telefon komórkowy z systemem Android lub iOS do komputera z systemem Windows lub Mac? – Szybko i łatwo

27 de luty de 2021

Obecnie istnieje wiele sposobów, aby to zrobić przesyłać strumieniowo ze smartfona do komputera lub odwrotnie, ponieważ nie jest to takie proste, aby zrobić to w czasie rzeczywistym. Wykonać Dublowanie od Android / iOS do Chromecast lub Telewizor apple w dzisiejszych czasach każdy może to zrobić i tym samym w praktyczny sposób przeglądać treści multimedialne lub jego ekran.

Ale jeśli musimy sobie uświadomić Dublowanie z lub do komputera wymaga specjalnych aplikacji. W tym artykule pokażemy dostępne aplikacje umożliwiające podłączenie telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS do komputera z systemem Windows lub Mac.

ApowerMirror

Ta aplikacja pozwoli nam zamienić komputer PC lub Mac w lustro naszego ekranu urządzenia z systemem Android lub iPhone, w tym celu musimy zainstalować aplikację „kliencką”, którą znajdziemy w Android (Sklep Google Play) lub iPhone (App Store) a aplikacja odbierająca musi być zainstalowana w systemie Windows lub MacOS, połącz oba i powinna działać.

ApowerMirror Ma tę zaletę, że ulepsza funkcje Chromecasta i AirPlay, gdzie pozwala nam łączyć Androida z komputerem Mac lub iPhone z systemem Windows. Ekran można oglądać bezpośrednio lub wybrać specjalne usługi, takie jak strumieniowe przesyłanie wideo, zdjęć, audio i granie w gry na większym ekranie.

AirDroid

Narzędzie najlepszych opcji, jakie uzyskamy na urządzenia z systemem Android i iOS, pozwoli nam sterować urządzeniem z systemem Android lub iOS z poziomu komputera. Możemy oglądać ekran naszego urządzenia w czasie rzeczywistym, robić zrzuty ekranu i całkowicie nim sterować. AirDroid ma wsparcie w Sklep Google Play Y Sklep z aplikacjami.

TeamViewer

Popularna aplikacja umożliwiająca zdalny dostęp i zdalne wsparcie aby móc przeglądać ekrany urządzeń mobilnych w bardzo prosty sposób.

Jest dostępny na platformy stacjonarne i mobilne, gdzie możemy oglądać i sterować ekranem smartfonów i tabletów bez konieczności stosowania kabli, uzyskując świetną jakość obrazu iw najnowszej wersji widzimy, że wprowadziły one możliwość odtwarzanie ekranu z iOS na komputerze z systemem Windows lub Mac i dzięki temu masz zdalne sterowanie z nową funkcją robienia zdjęć.

Mobizen

Aplikacja ułatwiająca przesyłanie plików multimedialnych w czasie rzeczywistym, ale ze zdalnym sterowaniem tak, jakbyśmy mieli Smartfon lub tablet Na naszym komputerze z systemem Windows lub Mac połączenie jest realizowane bez użycia kabli i jest dostępne z komputera z systemem Windows, Mac lub z Internetu.

Aby z niego skorzystać, musimy zainstalować aplikację „klient”W systemie Android lub iOS i aplikacji„ odbierającej ”na komputerze z systemem Windows lub Mac, aby rozpocząć połączenie. Ten pilot pozwoli nam używać go w czasie rzeczywistym do wykonywania zadań takich jak nagrywanie filmów, uruchamianie aplikacji czy gier oraz robienie zrzutów ekranu.

Nagrywanie ekranu i lustro

Aplikacja ta pozwoli nam na przeprowadzenie transmisji w czasie rzeczywistym z naszego urządzenia z systemem Android lub iOS na komputer z systemem Windows lub Mac, ma charakterystykę wykonywania czynności takich jak nagrywanie ekranu naszego urządzenia w postaci wideo lub obrazu, transmitowanie tego ekranu do urządzeń takich jak Telewizor apple lub Fire TV, a także bezpośrednio do naszego Komputer z systemem Windows lub Mac.

Należy podkreślić, że musimy zainstalować aplikację „Odbiornik Allcast„Dla Google Chrome, ponieważ w ten sposób możemy przeglądać ekran naszego urządzenia bezpośrednio we wspomnianej przeglądarce, sterować ekranem, uruchamiać gry lub aplikacje.

podłącz telefon komórkowy do komputera

W tym artykule pokażemy jak podłączyć telefon komórkowy z systemem Android lub iOS do komputera z systemem Windows lub Mac łatwo i szybko z listą różnych aplikacji, które można wykorzystać do rozwiązania problemu przesyłaj ekrany urządzeń na różne platformy, takie jak ChromecastJeśli ten artykuł pomógł Ci zapamiętać, na jaktosie.pl możesz znaleźć o wiele więcej