Skip to content

Jak podłączyć Skype do kamery mojej konsoli PS3 – szybko i łatwo

27 de luty de 2021

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie możemy zrobić podczas tej kwarantanny, jest stały kontakt z naszymi krewni i przyjaciele; Stanowi to jednak problem, gdy kwestia pandemii stała się tak ostra.

W takich sytuacjach istnieją aplikacje, takie jak Skype, która jest rozpoznawalną aplikacją do połączeń wideo i głosowych, która łączy się z Internetem i umożliwia bezpośrednią komunikację z wybranymi osobami, co czyni ją ulubioną spośród wielu aplikacji.

W tej aplikacji wszystkie rozmowy i rozmowy wideo są bezpłatne, o ile masz zarejestrowanego użytkownika w domenie Platforma. Masz jednak również możliwość doładowania salda, a tym samym wykonywania różnych połączeń na poziomie szpitala. Ważne jest, aby aktualizować Skype’a do jego najnowszej wersji, aby móc korzystać z bardziej przydatnych funkcji.

Jednak różni użytkownicy polegali na tej aplikacji, aby móc odtwarzać pliki gra wideo a jednocześnie utrzymywać kontakt z przyjaciółmi, jeśli grają w kooperację lub po prostu dotrzymują towarzystwa.

Do wykonywania tych połączeń konieczne jest, aby każdy użytkownik miał kamerę internetową, która musi być wcześniej zainstalowana, oprócz posiadania odpowiednich do tego charakterystyk. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat oprawa i sposób, w jaki możesz zacząć go używać, czytaj dalej wszystko, co mamy dla Ciebie w tym samouczku.

Jak podłączyć kamerę Skype do konsoli

  • Aby rozpocząć, musisz uruchomić witrynę Code Laboratories w swojej przeglądarce, a następnie rozpocząć pobieranie «Sterownik platformy CL Eye” w Twoim komputerze.
  • Gdy będzie gotowy, musisz kliknąć aplikację i zacząć ją uruchamiać, a następnie podłączyć PS3 Eye do portów USB komputera za pomocą kabla USB.
  • Następnie musisz kliknąć przycisk «zainstalować»I podobnie w«Kolejny«, Zobaczysz, że opcja«Nie szukaj. Wybiorę sterownik do zainstalowania»Które należy nacisnąć, a następnie włączyć«Kolejny»Aby stało się skuteczne.
  • Zobaczysz, że zostawią cię na ekranie czekającym, na którego końcu pojawi się opcja „PS3Eye Camera (x32)”, którą należy wcisnąć, a następnie przycisk „Kolejny„Y”koniec«.
  • Po zakończeniu tego procesu wystarczy kliknąć «Skype»Aby otworzyć program i przejść do opcji«Przybory«
  • Następnie przejdź do karty „Opcje”, a następnie do „Ustawienia wideo„W którym należy wybrać opcję„ PS3 Eye Camera ”i skonfigurować ją jako„Kamerka internetowa»A następnie po prostu naciśnij« OK ».

niebieska ikona skype

Jakie są możliwe przyczyny niedziałania kamery internetowej?

Plik znajomości połączeń wideo i więcej, jeśli są one związane z grami wideo, zwykle powodują różne problemy z połączeniem lub konfiguracją. Jednak nie jest to coś bardzo trudnego do wykrycia, ponieważ oznacza to, że pewne poprawki są wprowadzane w instalacji, aby działała normalnie.

Zwykle, gdy zdarzają się takie sytuacje, to, co może się ogólnie zdarzyć, to są to 4 opcje:

  1. Twój komputer może mieć problem, gdy rozpoznać swoją kamerę internetową y W momencie wysyłania obraz wygląda na czarny lub po prostu nie jest w ogóle podłączony.
  2. Po otwarciu aplikacji korzystającej z kamery internetowej wyświetla komunikat o błędzie uniemożliwia połączenie z tym samym.
  3. Przyczyny tego są zwykle różne, ponieważ może się nawet zdarzyć, że kable nie są prawidłowo podłączone lub też brak aktualizacji sprzęt lub sterowniki, które są nieaktualne.