Skip to content

Jak używać i podłączać kontroler PS3 do komputera, aby grać w systemie Windows lub Mac?

23 de luty de 2021

Gry wideo zyskały ostatnio na sile, tworząc w ten sposób szeroką sieć graczy na całym świecie. Dzięki gra wideo możliwe jest połączenie się z wirtualnym światem, w którym możemy przeżyć fantastyczne doświadczenia.

Ogólnie rzecz biorąc, gry wideo są podzielone na kilka kategorii, w których gry są klasyfikowane zgodnie z cechami, z którymi zostały zaprojektowane. Te kategorie wahają się od przygoda, akcja, wyścigi, strategia, sport, gry i wiele więcej.

Firmy zajmujące się tworzeniem gier wideo lub konsole wideo Nieustannie pracują, szukając nowych pomysłów, takich jak nagrywanie ekranu konsoli PS3 bez przechwytywania, podłączanie Skype do kamery PS3, używanie kontrolki PS3 jako kontrolki N64 itp. zastosować je na swoich konsolach, a tym samym zaspokoić potrzeby konsumentów.

Jak używać i podłączać kontroler PS3 do komputera, aby grać w systemie Windows lub Mac?

Jedną z obecnie wiodących marek na tym rynku jest PlayStation, opracowane przez firmę Sony i oficjalnie wprowadzone na rynek w 1994 roku. Od tego czasu sukces, jaki odniósł, rozbrzmiewa, stając się jedną z najczęściej używanych konsol do grania w gry wideo.

Marka ta charakteryzuje się zawsze aktualnością, coraz bardziej ulepszającą swoje cechy i funkcjonalność. Od czasu do czasu wydaje konsole z bardziej zaawansowanymi funkcjami niż poprzednie wersje.

Jedną z konsol, która miała najlepszą receptywność, jest Playstation 3Ze względu na swoją funkcjonalność, wygląd i funkcjonalność jest jednym z najczęściej używanych. Ma wiele funkcji i cech, które musimy znać, aby doświadczenie było znacznie lepsze.

Z drugiej strony firmy Microsoft Y Manzana z systemem operacyjnym Windows Y iOS opracowali również bardzo zaawansowane interfejsy gier. Które możemy grać z naszych komputerów.

Ponieważ nasze komputery są zbudowane do wykonywania różnych zadań, granie w gry może być nieco trudne. Jest jednak sposób na rozwiązanie tego problemu.

Kontrolery lub kontrolery, których używamy do gry na naszych konsolach PS3 Możemy ich używać do grania na naszych komputerach z systemem Windows lub Mac. Elementy sterujące PS3 są przeznaczone wyłącznie do grania w gry wideo.

Dlatego jeśli podłączymy je do naszych komputerów, przeżyjemy niezrównane wrażenia z gry. W tym artykule dowiemy się, jak używać i podłączać kontroler PS3 do komputera PC, aby grać w systemie Windows lub Mac.

Kroki, aby podłączyć kontroler PS3 do komputera, aby grać w systemie Windows

Aby podłączyć kontroler PS3 do naszego komputera z systemem operacyjnym Windows, musimy wykonać następujące kroki. Najpierw na naszym komputerze z systemem Windows otwieramy naszą zaufaną przeglądarkę.

Następnie w pasku wyszukiwania piszemy Scptoolkit i dajemy wejść. Otrzymamy kilka opcji pobrania Scptoolkit, wybieramy ten, którego szukamy. To, co zrobimy z tym programem, to mieć możliwość podłączenia kontrolera PS3.

Play Station zdalnego sterowania białe tło

Należy zauważyć, że musimy pobrać opcję dla systemu Windows, rozpocznie się pobieranie i czekamy, aż się zakończy. Następnie otwieramy wcześniej pobrany program i wykonujemy go.

Akceptujemy warunki i kliknij Dalej dopóki nie zacznie się instalować. Po pobraniu możemy podłączyć sterowanie naszym PS3 przez USB lub Bluetooth do naszego komputera z systemem Windows i natychmiast je rozpozna.

Kroki, aby podłączyć kontroler PS3 do komputera, aby grać na komputerze Mac

System operacyjny iOS został scharakteryzowany jako bardzo zamknięty system kompatybilny tylko z urządzeniami produkowanymi przez firmę. Niemniej jednak podłączenie kontrolera PS3 jest bardzo proste.

Ponieważ możliwe jest podłączenie go przez Bluetooth, tak jak zwykle łączy się każde urządzenie peryferyjne, aby je podłączyć, musimy aktywuj bluetooth na naszym pilocie. Następnie przechodzimy do naszego Maca i przechodzimy do opcji Bluetooth i innych urządzeń.

Automatycznie to rozpozna Musimy tylko kliknąć urządzenie i połączyć je, aby zacząć z niego korzystać. Gotowi w ten sposób z powodzeniem udało nam się podłączyć kontroler PS3 do naszego komputera PC z systemami operacyjnymi Windows i Mac.

Mamy wreszcie nadzieję, że ten artykuł był dla Państwa pomocny, jednak chcielibyśmy wiedzieć, Czy mógłbyś łatwo podłączyć kontroler PS3 do komputera? Czy znasz prostszą metodę? Zostaw swoją opinię w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram