Skip to content

Jak podłączyć Samsung J2 Prime, J5, J7 lub J7 Prime do telewizora

6 de marzec de 2023

Coraz ważniejsze jest, aby użytkownicy znali wszystkie zastosowania, jakie mogą dać swojemu smartfonowi, a podłączenie telefonu do telewizora to zdecydowanie coś, co będziesz chciał zrobić. Dzieje się tak, ponieważ często chcą oglądać pliki na większym ekranie niż telefon komórkowy, takie jak zdjęcia, filmy lub gry, które w razie potrzeby można udostępnić rodzinie lub znajomym. Z tego powodu stworzymy przewodnik na różne sposoby podłącz Samsung J5 lub J7 do telewizorajest czymś bardzo łatwym do zrobienia i przydatnym dla tych, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swój terminal.

Jak podłączyć Samsung J5 lub J7 do telewizora

Istnieje kilka sposobów podłączenia telefonu komórkowego do telewizora iz tego powodu wymienimy wszystkie istniejące, abyś mógł skorzystać z metody, która najbardziej Ci odpowiada lub wydaje Ci się najłatwiejsza.

1.- Połączenie kablem HDMI

Jest to najłatwiejszy ze wszystkich sposobów, ponieważ potrzebny jest tylko kabel, a posiadanie go w domu jest normalne. Większość smartfonów ma wyjście microHDMIktóry umożliwia podłączenie kabla do gniazda telefonicznego oraz do wejścia telewizora.

Po prawidłowym podłączeniu kabla musisz przejść do ustawień telewizora i przejść do miejsca, w którym pojawiają się wejścia, w tym menu musisz wybrać to, które mówi HDMI. Teraz dzięki temu możesz oglądać ekran swojego smartfona na ekranie telewizora.

2.- Połączenie przez MHL

Podobnie jak poprzednia opcja, jest to połączenie za pomocą kabla, tyle że częściej można znaleźć telefon komórkowy z MHL niż z microHDMI.

Wielką zaletą tego połączenia jest to, że możesz oglądać filmy w jakości FULL HD, dzięki czemu będziesz mieć lepsze wrażenia podczas oglądania treści z telefonu komórkowego na telewizorze.

Podłączanie Samsunga J5 lub J7 do telewizora za pomocą tej metody jest dość szybkie i łatwe.wystarczy podłączyć małe gniazdo do telefonu, a duże do telewizora, gdy zrobisz to poprawnie, możesz zobaczyć swój telefon na ekranie telewizora.

3.- Połączenie przez Google Chromecast

Jest to prawdopodobnie najwygodniejsza ze wszystkich opcji, ponieważ jest to połączenie bezprzewodowe, więc nie będziesz potrzebować niczego więcej niż telefon komórkowy i telewizor.

Po podłączeniu telefonu komórkowego do Chromecast masz spersonalizowanego pilota, co oznacza, że ​​możesz uzyskiwać dostęp do programów, odtwarzać filmy, muzykę, surfować po Internecie, kontrolować głośność i wiele innych opcji.

W telefonie komórkowym możesz znaleźć Chromecasta jeśli nie, możesz uzyskać dostęp do oficjalnego sklepu z aplikacjami Androidto jest do powiedzenia Google Play i wyszukaj aplikację, aby ją pobrać, w ten sposób będziesz mógł oglądać ekran swojego Samsunga na telewizorze dzięki połączeniu utworzonemu między obydwoma urządzeniami.

podłącz-samsung-j5-lub-j7-do-telewizora-chromecast

To są 3 sposoby podłącz Samsung J5 lub J7 do telewizoraniezależnie od tego, który z tych trzech będzie dla Ciebie odpowiedni, musisz tylko zobaczyć, który najbardziej Ci odpowiada.

Podłącz Samsung J2 Prime do telewizora

Linia J jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych obecnie Samsung, zwłaszcza po uruchomieniu wersji Prime. Nie da się zaprzeczyć, że cechy urządzeń mobilnych J biorąc pod uwagę ich cenę są po prostu świetne, stając się opcja do wzięcia pod uwagę przez osoby, które chcą dobrego urządzeniaświetnej jakości, ale którzy nie mogą lub nie chcą wydawać znacznych pieniędzy na telefon.

Podłącz Samsung J2 Prime do telewizora

Z kolei dla wielu osób całkiem normalne jest podłączanie telefonu do telewizora, aby cieszyć się różnymi treściami, takimi jak oglądanie YouTube, zdjęcia itp. Ale w przypadku samsung j2 prime Ten na przykład nie jest wyposażony w Smart View, aby móc podłączyć telefon do Smart TV bez konieczności używania jakichkolwiek kabli.

Również pamiętaj, że Samsung J2 Prime jest wyposażony w port microUSB Oczywiście, jeśli użyjemy go do podłączenia do telewizora, stanie się tak, że potraktuje go jako jednostkę pamięci i nie powieli tego, co robimy na urządzeniu.

Jak podłączyć Samsung J2 Prime do telewizora

Zalecam użycie adaptera sprzedawanego w każdym sklepie elektronicznym, który ma adapter wejście microUSB i wyjście HDMI i MHL, pozwala to na podłączenie telefonu do dowolnego telewizora, który ma tylko wejście HDMI, niezależnie od tego, czy jest to Smart, marka czy cokolwiek innego.

To jedyny sposób na stabilne podłączenie Samsunga J2 Prime do telewizora aby móc odtwarzać treści i wszystko, co robisz z telefonem komórkowym, ponieważ, jak powiedziałem, jeśli używasz USB do połączenia, jedyną rzeczą, którą możesz osiągnąć, jest to, że telewizor traktuje go jako jednostkę pamięci i nic więcej.

Jak podłączyć J2 do mojego Smart TV

Kabel, o którym wspomniałem, można dostać w sklepie elektronicznym lub nawet tam, gdzie sprzedają akcesoria do telefonów komórkowych Możesz wypróbować sklepy takie jak Amazon, Mercado Libre, itp Tam, gdzie na pewno go dostaniesz, cena jest dość przystępna iw ten sposób możesz zamienić telewizor bez dostępu do Internetu w Smart TV dzięki swojemu Samsungowi J2 Prime.

Oczywiście, jeśli masz jakieś pytania, możesz zostawić je trochę poniżej w polu komentarza.

Jak podłączyć Samsung J5 do Smart TV

jak on Samsung J7 jako Samsung J7 Prime Są to bardzo popularne telefony komórkowe na całym świecie, dlatego wiele osób zastanawia się, czy można je podłączyć do telewizora, a odpowiedź jest niewątpliwie pozytywna, ponieważ istnieje wiele sposobów łączenia się lub wysyłania treści z naszego telefonu. telewizor, do naszego Smart TV.

Jak podłączyć Samsung J7 do telewizora

Jeśli masz telewizor inny niż Smart TV, jedynym sposobem na połączenie się z nim z telefonu komórkowego jest użycie kabel HDMI lub MHLProblem polega na tym, że to urządzenie nie ma tych połączeń, więc jeśli twój telewizor nie jest inteligentny, mówię ci, abyś zaoszczędził sobie czytania reszty artykułu, ponieważ w ogóle ci to nie pomoże.

Teraz, jeśli masz Smart TV, którego możesz użyć Screen Mirror lub Smart View co jest bardzo dobre, aby móc cieszyć się wszystkim, co robisz na urządzeniu mobilnym w wysoce dostępny i szybki sposób.

Podłączasz oba urządzenia do tej samej sieci Wi-Fi i po prostu aktywując Screen Mirror i ustawiając telewizor na połączenie, możesz teraz cieszyć się tym, co widzisz na telefonie komórkowym, również na telewizorze.

Podłącz telewizor do Samsung J7 Prime

Co możesz także zrobić, to kupić kabel, który jest microUSB na HDMI lub bezpośrednio podłącz telefon komórkowy przez USB, problem polega na tym, że przy tej ostatniej opcji nie będziemy mogli zobaczyć ekranu telefonu komórkowego na telewizorze, ale będziemy mogli zobaczyć zdjęcia, filmy itp. Ponieważ zajmuje go jako jednostkę pamięci, jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia lub filmy, filmy, seriale lub cokolwiek, co zapisałeś na urządzeniu, podłącz je również przez USB to dobra opcja.

Podłącz Samsung J7 do telewizora bez kabli

Ale jak powiedziałem, jeśli masz Smart TV, opcje połączenia są szerokie i Samsungi J7 i J7 Prime Pozwalają na to wszystko, abyś w ten sposób mógł cieszyć się ekranem telefonu komórkowego na dużym telewizorze, który masz w pokoju, co jest bez wątpienia niezwykle interesującą opcją.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, śmiało zostaw komentarz, prosząc nas o to samo poniżej, a kiedy będę mógł, odpowiem.

Podłącz Samsung J5 do telewizora

Telefony komórkowe są obecnie istotną częścią naszego życia i spędzamy wiele godzin wpatrując się w ich ekrany. Nie chodzi już tylko o dzwonienie czy wysyłanie wiadomości, smartfony to centrum rozrywki, w którym możemy grać w gry, oglądać telewizję, a nawet korzystać z aplikacji takich jak Netflix. Jeśli spędzasz cały dzień na oglądaniu treści na telefonie komórkowym, być może już zastanawiałeś się, jak to zrobić podłącz samsunga j5 do telewizora.

Kabel HDMI do podłączenia Samsunga J5 do telewizora

Najprostszym sposobem wykonania połączenia jest kabel HDMI. To urządzenie peryferyjne można kupić w sklepie Samsung lub w dowolnym specjalistycznym sklepie.

Dobrą rzeczą w tym systemie jest to, że nic do skonfigurowania. Podłączamy kabel do J5 i telewizora i możemy teraz zobaczyć wszystko, co mamy w telefonie komórkowym na dużym ekranie.

Połączenie bezprzewodowe

Jeśli szukamy trwalszego rozwiązania, które nie wiąże się z posiadaniem dodatkowych kabli w domu, możemy zdecydować się na podłączenie Samsunga J5 do telewizora za pomocą systemu bezprzewodowego.

Google Chromecast To jedno z najbardziej opłacalnych rozwiązań. To urządzenie ma dość przystępną cenę, a jego obsługa jest bardzo prosta.

Chromecast podłącza się do telewizora, łączy się z Wi-Fi i można nim sterować z komputera, tabletu lub smartfona.

Jedyną rzeczą do zrobienia jest podłącz Chromecasta, skonfiguruj go, a następnie połącz urządzenie mobilne z lokalną siecią WiFi odbiornika. Nie jest konieczne pobieranie jakiejkolwiek zewnętrznej aplikacji, możemy sterować Chromecastem bezpośrednio z telefonu komórkowego, dzięki czemu Możemy pokazać dowolne treści z naszego telefonu komórkowego w telewizji że chcemy

podłącz samsunga j5 do telewizora

Samsung Galaxy J5 zawiera Miracast. Jest to standardowy system, który obejmuje większość telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android 4.2 lub nowszym i który umożliwia podłączenie urządzenia mobilnego do telewizora Smart TV bez konieczności użycia kabli.

Działa przez protokół dublowanie ekranu co oznacza, że ​​abyśmy mogli zobaczyć treści na telefonie komórkowym w telewizji, ekran musi być włączony przez cały czas. Może to być nieco niewygodne, jeśli chcemy na przykład obejrzeć film, ale jest to bardzo praktyczne, jeśli chcemy obejrzeć zdjęcia na dużym ekranie lub obejrzeć nasze ulubione filmy z YouTube.

Aby aktywować Miracast, do którego zmierzamy Ustawienia i poszukaj opcji. Zwykle pojawia się coś podobnego do „Prześlij ekran” lub „Ekran bezprzewodowy”. Aktywujemy go i podłączamy go do tej samej sieci WiFi, do której podłączony jest Smart TV. Wtedy możemy zobaczyć na ekranie telewizora wszystko, co jest na naszym telefonie komórkowym.

Nie musimy już odrywać oczu od oglądania ulubionych zdjęć czy filmów w małym formacie, teraz możemy cieszyć się nimi na dużym ekranie, podłączając telefon do telewizora.

Jeśli lubisz oglądać filmy i telewizję na telefonie komórkowym, nie przegap naszych rekomendacji aplikacje do oglądania filmów na androida I aplikacje do oglądania telewizji na Androidzie.

dołącz do naszego kanału telegram