Skip to content

Jak podłączyć Samsung J2 Prime, J5, J7 lub J7 Prime do mojego telewizora

27 de luty de 2021

Okazuje się, że nie jest to dla nikogo tajemnicą elektroniczne wyposażenie Marka Samsung cieszy się dużym uznaniem, prestiżem i akceptacją wśród tysięcy użytkowników, którzy z niej korzystają. Zwłaszcza sprzęt mobilny, dlatego poświęciliśmy specjalny artykuł. Aby pokazać, co robić podłącz Samsung J2 Prime, J5, J7 lub J7 Prime do mojego telewizora.

Wszechstronność smartfonów ze średniej i wyższej półki jest taka, że ​​dają nam dużą liczbę opcji. Zarówno podczas pracy, jak i połączenia, nadszedł czas, aby cieszyć się treściami, które mamy w telefonie komórkowym, na ekranie telewizora. Więc teraz możesz pobrać jak najlepiej wykorzystać obrazy i filmy nagrane telefonem Samsung.

Aby to zrobić, mamy kilka sztuczek, które pozwolą Ci bardzo łatwo podłączyć telefon komórkowy do telewizora w sypialni lub salonie.

Pokazaliśmy już, jak w bardzo prosty sposób zainstalować kanały takie jak HBO czy Disney Plus na telewizorze. Ale teraz pokażemy jak podłączyć Samsung J2 Prime, J5, J7 lub J7 Prime do mojego telewizora.

Jak podłączyć Samsung J2 Prime do mojego telewizora

Niestety zespoły mobilne, takie jak Samsung J2 Prime Są dostarczane bez Smart View i dzięki temu mogą być synchronizowane z naszym telewizorem w czasie rzeczywistym. Bez kabli i po prostu mając połączenie z Internetem. Gdyby były to telefony komórkowe z wyższej półki, nie mielibyśmy tego problemu, ale nie martw się, że połączymy je w ten sam sposób.

Więc co zrobimy, aby podłączyć Samsung J2 Prime do telewizora Będzie przez kabel, ale nie mamy też portu HDMI. W takim przypadku użyjemy adaptera, który będziesz musiał kupić. Będzie miał wejście microUSB i wyjście HDMI i MHL, dzięki czemu możesz łatwo podłączyć Samsung J2 Prime.

A najlepsze jest to, że dzięki temu adapterowi nie będziesz potrzebować telewizora, aby mieć Smart TV, ponieważ za pomocą tego adaptera możesz podłączyć go do dowolnego telewizora. Nie musisz też mieć połączenia z Internetem. Ten sposób podłączenia, choć jest bardzo prosty, ograniczy Cię przez użycie kabli i jest to coś, czego wielu z nas unika.

Jak podłączyć Samsung J5, J7 lub J7 Prime do mojego telewizora

Urządzenia te w przeciwieństwie do Samsunga J2 posiadają złącze HDMI, więc za pomocą kabla tego typu można je podłączyć do telewizor. I w ten sposób nie będzie trzeba wykonywać żadnej konfiguracji, wystarczy ją podłączyć i to wszystko. Ale będziemy mieli tę samą wadę, o której wspomnieliśmy powyżej, i użycie kabli.

Jeśli chcemy nawiązać połączenie bezprzewodowe, musimy skorzystać z aplikacji o nazwie Miracast. Dzięki niemu możesz bardzo łatwo przesyłać zdjęcia i filmy i aby z niego skorzystać, musimy wykonać następujące czynności. Musisz przesunąć ekran główny w dół, aby wyświetlić opcje ustawień.

Teraz musisz szukać, przesuwając w lewo lub w prawo opcję Smart View, kiedy ją znajdziesz, musisz ją nacisnąć. Ta czynność wygeneruje automatyczne wyszukiwanie urządzeń, z którymi może się połączyć.

Jeśli Twój telewizor ma takie same cechy jak telefon komórkowy, nie będziesz miał problemu z połączeniem, po prostu poczekaj, aż pojawi się nazwa telewizora, a będziesz połączony.

Jeśli Twój telewizor ma Smart TV, musisz wykonać następujące czynności, przejdź do panelu powiadomień i wybierz Screen Mirror lub Smart View.

Kiedy znajdziemy szukaną opcję, musimy ją wybrać i oba urządzenia muszą być podłączone do tego samego połączenia WiFi. Dzięki temu w bardzo łatwy sposób nasze urządzenia łączą się bez problemu.

podłącz telefon komórkowy samsung tv

W ten prosty sposób nauczyliśmy się bardzo łatwego sposobu jak podłączyć Samsung J2 Prime, J5, J7 lub J7 Prime do mojego telewizora. Abyśmy mogli zobaczyć całą zawartość naszych telefonów komórkowych na dużym ekranie, który mamy w domu.

dołącz do naszego kanału telegram