Skip to content

Jak podłączyć iPhone’a do dowolnego telewizora za pomocą cyfrowego kabla AV

28 de luty de 2021

Telefony komórkowe mają coraz większą moc, pozwalając bardzo fajne funkcje które wcześniej były niemożliwe lub bardzo trudne do osiągnięcia. Tym razem nauczysz się bardzo ciekawej funkcji swojego telefonu komórkowego, dziś dowiesz się, jak podłączyć iPhone’a do dowolnej telewizji kablowej Cyfrowe AV.

Jeśli zamiast tego chcesz podłączyć telefon komórkowy do Smart TV bez kabli, musisz pamiętać, że proces jest inny, z drugiej strony poniższy samouczek powinien działać dla większości telewizorów.

Połącz nasze telefony komórkowe nasze telewizory znacznie poszerzają nasze możliwości zastosowania. Dzięki temu procesowi możliwe jest oglądanie filmów z YouTube lub treści multimedialnych na duży ekran, coś wspaniałego do podzielenia się z rodziną i przyjaciółmi. Bez zbędnych ceregieli przeczytaj nasz artykuł dowiedz się, jak podłączyć iPhone’a do telewizora.

Jak podłączyć iPhone’a do dowolnego telewizora za pomocą cyfrowego kabla AV

Połącz nasze telefony komórkowe do telewizora Oferuje wiele możliwości, a prawda jest taka, że ​​procedura jest znacznie prostsza, niż mogłoby się wydawać. W każdym razie musisz wziąć pod uwagę pewne rzeczy i to, co musisz mieć, aby wykonać to zadanie.

Przewód ze złącza Lightning na HDMI

Do podłączenia dowolnego telewizora konieczny jest zakup specjalnego kabla, w tym przypadku należy dokupić Przewód ze złącza Lightning na HDMI. Ten kabel to ten, który pozwoli na wymianę danych między urządzeniem iPhone a telewizorem.

Pamiętaj, że to bardzo ważne Telewizor ma złącze HDMI, ponieważ to właśnie za pośrednictwem tego nośnika dane będą przesyłane. To, że ma wejście HDMI, to jedyny warunek, jaki powinien mieć nasz ekran.

Należy pamiętać, że w przypadku kabli imitujących ta metoda może nie działać, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak odróżnić fałszywy kabel Lightning od oryginalnego. Biorąc to pod uwagę, najlepiej jest zawsze kupować bezpośrednio w oficjalnym sklepie Apple.

Jak wykonać zabieg?

Po zakupie naszego kabla możemy teraz zacząć używać naszego telewizora jako ekranu naszego iPhone’a. Aby rozpocząć przeglądanie obrazów na ekranie komputera telefon komórkowy w telewizji wykonaj kolejne kroki.

  • Kabel ma trzy wejścia, z których jedno to klasyczne wejście z naszych urządzeń iPhone, drugi to Wyjście HDMI, który zostanie podłączony do naszego telewizora, a na koniec plik Wyjście USBczyli ten, który będzie zasilał zakupiony kabel, ten ostatni musi być podłączony do adaptera, aby można było użyć telefonu komórkowego.
  • Podłącz wszystkie kable i zwróć szczególną uwagę na wejście, do którego podłączyłeś kabel HDMI. Uzyskaj dostęp do tego wpisu za pomocą opcji konfiguracyjnych swojego Telewizja.
  • Gdy wszystko zostanie podłączone i zmienisz sygnał na wybrane wejście HDMI, będziesz mógł zobaczyć zdjęcie twojego iPhone na telewizorze.

Dzięki powyższej procedurze będziesz mógł zobaczyć zawartość swojego telefonu komórkowego odzwierciedloną na ekranie telewizora. Tak czy inaczej, musisz weź pod uwagę niektóre rzeczy, aby wiedzieć, co możesz, a czego nie możesz zrobić z tym połączeniem.

Z drugiej strony, jeśli chcesz mieć rozszerzenie do swojego telewizora i sterować nim za pomocą telefonu komórkowego, możesz również skonfigurować iPhone’a jako pilota do Apple TV, ale jak pokazano w tytule, działa on głównie z Apple TV .

Co możesz, a czego nie możesz zrobić z tym kablem

Jak zobaczysz, to połączenie może pochodzić z doskonała użyteczność Jednak w wielu przypadkach jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę. Wszystko, co Wam powiemy, powinniście wiedzieć, aby po zakupie kabla nie zawieść się.

Treść chroniona prawem autorskim

Oznacza to, że nie będziesz mógł przesyłać treści chronionych prawem autorskim płatne treści. To jeden z najbardziej zaznaczonych ujemnych punktów tej metody, ponieważ wielu szuka tego kabla do oglądania Netflixa lub podobnych platform, co nie jest możliwe przez to narzędzie.

Weź to pod uwagę, ponieważ większość usług płatnej telewizji nie zezwalaj na używanie tych kabliponieważ można je również wykorzystać do wyodrębnienia treści i nielegalnej dystrybucji.

Obraz telewizyjny

Darmowe treści

Zamiast tego wszyscy treści, które są bezpłatne możesz to przesłać bez problemu. Platformy takie jak YouTube nie mają wspomnianego problemu, więc możesz zobaczyć ich zawartość na telewizorze z Iphone. W przypadku wszystkich bezpłatnych treści jest to skuteczna metoda.

Jeśli z drugiej strony chcesz oglądać platformy takie jak Netflix lub podobne, zalecamy zapoznanie się z korzystaniem z urządzenia mobilnego do oglądania Netflix w telewizji.

dołącz do naszego kanału telegram