Skip to content

Jak podłączyć i skonfigurować laskę lub kij do selfie za pomocą telefonu komórkowego z systemem Android lub iPhone’a za pomocą kabla lub BlueTooth?

5 de maj de 2022

Zdjęcia są dziś niezwykle ważne, były jakiś czas temu, a teraz z telefony komórkowe z najnowocześniejszymi aparatamiz imponującą jakością niektórych z nich, a ponadto, aby dodać więcej szaleństwa do zdjęć (i filmów) Sieci społecznościowe po prostu sprawiają, że jeszcze jedna potrzeba zrobić zdjęcie absolutnie wszystkiego, co robią.

Ale to, co stało się modne jakiś czas temu i to wielu twierdziło, było po prostu modą, która trwa dłużej niż wielu by sobie życzyło. Są to niewątpliwie słynne selfie, zrób selfie telefonem komórkowym zarówno z przednim, jak i tylnym aparatem to coś, co wielu robi, są nawet aplikacje do ich ulepszania za pomocą filtrów, retuszów i wszelkiego rodzaju edycji.

Przewodnik po podłączeniu Monopod do telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS

Kij do selfie jest wynalazek, który szybko stał się popularny a kiedy został wydany, pojawiło się kilka jego wersji, niektóre połączone kablem, inne przez Bluetooth itp. W kilku słowach biznes selfie poszedł na szczyt dzięki tym słynnym patyczkom, które bardzo nam pomagają.

Ogólnie te laski są używane przez bluetooth, dlatego ważne jest, aby był naładowany, aby można było z niego korzystać, jedynym sposobem korzystania z niego jest ładowanie go w taki sam sposób, jak w przypadku telefonu komórkowego. Co musisz zrobić, to włączyć drążek, a następnie w odpowiedni sposób włączyć bluetooth w telefonie. Po włączeniu musisz wyszukać markę danej laski w urządzeniach Bluetooth, aby się połączyć.

Jeśli twój selfie stick nie jest włączony przez Bluetooth, powinieneś się połączyć ten sam chyba z kablem Jack 3.5, podobnie jak w przypadku słuchawek, jest to dość proste, a po podłączeniu selfie sticka można szybko i bez problemu robić zdjęcia. Po podłączeniu możesz go odpowiednio skonfigurować zgodnie z systemem operacyjnym, czy to Android, czy iOS, aby zapewnić mu lepsze wykorzystanie.

Jak widać, korzystanie z kijka do selfie wcale nie jest skomplikowane i znacznie mniej z podłączeniem do niego telefonu komórkowego, to jest idealny do robienia zdjęć ze wszystkimi znajomymiaby zrobić zdjęcie z krajobrazem za sobą, w skrócie móc robić sobie zdjęcia w każdej sytuacji, a po zapisaniu na komórce możesz pobrać dobry korektor z Google Play, aby było idealnie.

Który kij do selfie jest lepszy, kabel czy bluetooth?

Jasne określenie celu kijka do selfie, który został stworzony tak, aby osoba robiąca zdjęcie nie zostanie pominięta Z fotografii, ten gadżet, jak wyjaśniliśmy wcześniej, występuje w dwóch formach, z bluetooth i z kablem.

Co jest lepsze? Prawda jest taka, że ​​jest wiele opinii na ten temat, niektórzy wolą z kablem, bo po podłączeniu są łatwe w obsłudze, ale gdyby kabel się zepsuł, to już by się nie przydało.

inni z bluetooth, aby uniknąć tego problemu ale jeśli z jakiegoś powodu wystąpi problem z połączeniem, uchwycenie dobrego momentu byłoby na ten moment stracone. Tak więc w obliczu tego dylematu nie będziemy wdawać się w kontrowersje, raczej podkreślamy te dwa i że każdy z nich, zgodnie ze swoim doświadczeniem, daje odpowiedź na korzyść jednej lub przeciw drugiej.

Musimy uznać, że ten element musi być postrzegany jako bardzo przydatne narzędzieoraz zdjęcia rodziny i przyjaciół, na których zawsze brakowało osoby, która je zrobiła, wszyscy zasługujemy na to, by być w tych ważnych wydarzeniach.

Ponadto służy nam nie tylko do naszych sieci społecznościowych, ale także na poziomie profesjonalnym, aby wykonywać dobrą pracę fotograficzną i filmy o dużej sile oddziaływania, ponieważ pozwala nam uchwycić pod różnymi kątami.

jak korzystać z przewodowego i bluetooth kijka do selfie

Teraz, gdy masz wszystkie informacje do skonfigurowania; Y skorzystaj z Monopoda lub kijka do selfie Zalecamy dbać o to, aby starczyło na długi czas. Złóż go, gdy go nie używasz, aby zapobiec pęknięciu i nie zamocz go, chyba że jest zanurzalny.

dołącz do naszego kanału telegram