Skip to content

Jak pobrać, używać lub logować się do WhatsApp Web, skanując kod QR

3 de maj de 2023

Nie wiesz, jak korzystać z WhatsApp Web za pomocą kodu QR? Musisz więc wziąć pod uwagę, że mówimy konkretnie o procesie logowania do WhatsApp Web, który jest jednym z najciekawszych związanych z WhatsApp.

Prawda jest taka, że ​​jeśli zwykle czytasz nasze artykuły, prawdopodobnie już wiesz, że WhatsApp Web to sposób na korzystanie z tego komunikatora na komputerze. Więc cię nauczymy zaloguj się do sieci WhatsApp za pomocą kodu QR.

Dzieje się tak, że jest wielu użytkowników, którzy ostatnio mówili nam, że mają problemy użyj sieci WhatsApp z kodem QR, i dlatego chcemy pokazać Ci kilka szczegółów na ten temat. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że będziemy wykorzystywać zarówno nasze własne informacje, jak i informacje, które dostarczają nam sami programiści WhatsApp.

Jak zalogować się przez sieć WhatsApp za pomocą kodu QR

Cóż, przede wszystkim musisz to wiedzieć WhatsApp Web jest dostępny tylko na telefony z AndroidemiPhone 8.1+, Windows Phone 8.0 i 8.1, Nokia S60, Nokia S40 Single SIM EVO, BlackBerry i BlackBerry 10.

Biorąc pod uwagę te początkowe elementy, następną rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że jedynym sposobem na połączenie aparatu z WhatsApp Web jest odczytanie kodu QR, który pojawia się na komputerze.

Zdarza się, w ten sam sposób, że ten proces może się nieznacznie różnić zgodnie z jakim smartfonem mamy przy sobie, więc aby zobaczyć szczegóły, będziesz musiał spojrzeć na listę, którą oferujemy poniżej.

Rzeczywiście, nie jest to zbyt skomplikowane, aby zobaczyć, jak musisz postępować, aby móc korzystać z WhatsApp Web na smartfonie wyżej wymienionego.

Wymagania, aby móc korzystać z WhatsApp Web za pomocą kodu QR:

 • Mieć konto WhatsApp aktywny w telefonie komórkowym.
 • Utrzymuj połączenie z stabilny internet i niezawodny na telefonie i komputerze.
 • Używaj najnowszej wersji jednej z tych przeglądarek: Chrome, Firefox, Opera, Safari lub Edge.
 1. Przejdź do web.whatsapp.com na swoim komputerze.
 2. Otwórz WhatsApp na swoim telefonie.
  • W systemie Android: przejdź do ekranu Czaty > Menu > WhatsApp Web.
  • Nokia S60 i Windows Phone: wybierz Menu > WhatsApp Web.
  • Na iPhonie: wybierz Ustawienia > WhatsApp Web.
  • Na BlackBerry: wybierz Czaty > Menu > WhatsApp Web.
  • Na BlackBerry 10: przesuń palcem od górnej krawędzi ekranu > WhatsApp Web.
  • W telefonie Nokia S40: przesuń palcem od dolnej krawędzi ekranu > WhatsApp Web.
 3. Zeskanuj telefonem kod QR na komputerze.

Co to jest kod QR

Ten znany jako Kod QR to nowoczesna wersja kodu kreskowego. Odbywa się to z takim samym zamiarem, jak przechowywanie danych w macierzy punktowej. Tę matrycę można odczytać mobilną kamerą przez specjalny czytnik QR.

Ten kod może przekierować nas do a strona internetowa, aplikacja, e-mail, profil w sieci społecznościowej lub określoną mapę geolokalizacyjną. W przeciwieństwie do tradycyjnych kodów kreskowych, czarne i białe guzki nie muszą być formowane.

Możesz więc zachować czytelność przed różnymi systemami i programami do odczytu kodów. Po raz pierwszy użyto go do rejestrować części zamienne w procesie produkcji pojazdów. Obecnie znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu wszelkiego rodzaju wyrobów do wielkoskalowego zarządzania zapasami.

zeskanuj kod qr za pomocą telefonu komórkowego z systemem Android

Patent na kod QR różni się od starego kodu kreskowego. Chociaż proces struktura i złożoność na poziomie technicznym, zakończyła się sukcesem pod każdym względem pod kątem dostępności i łatwości czytania, ponieważ dekodowanie jest możliwe za pomocą dowolnego inteligentnego telefonu komórkowego.

Do czego może służyć kod QR?

handel internetowy

Obecnie jest ich więcej firmy, które z dnia na dzień rozwijają swój proces marketingowy, mają więcej siły na świecie oprócz niezliczonych korzyści. Dlatego firmy takie jak Staples, Tesco i na poziomie latynoamerykańskim rozwinęły się z ogromną otwartością zarówno ze strony biznesmenów, jak i klientów.

Korzystanie z kodu QR stało się również bardzo popularne w sektor kryptowalutowych metod płatności, takich jak Bitcoin. Gdzie przechowywane są informacje, takie jak klucze kryptograficzne, adres płatności i wszelkiego rodzaju informacje o transakcjach.

dołącz do naszego kanału telegram