Skip to content

Jak pobrać Super Mario 64 na Androida BEZ emulatora?

12 de lipiec de 2021

Super Mario 64 to jedna z najlepszych gier Nintendo, nie tylko w tej konsoli, ale także jeśli przeanalizujemy wartość niektórych z najlepszych tytułów w historii, a prawda jest taka, że ​​ma ona również ogromną liczbę fanów, których możemy znaleźć na całym świecie.

Jest to gra o szybkim tempie, w której trzeba zbadać wszystko wokół siebie, nie pozostawiając żadnego wroga wolnego i żadnych drzwi nieotwartych. Z tego powodu wielu użytkowników będzie chciało mieć go na swoich terminalach.

Rzeczywiście, tym razem przedstawiamy jeden z najbardziej poszukiwanych przez użytkowników artykułów w tym zakresie, który pozwoli Ci jak najszybciej pobrać APK Super Mario 64 bez emulatora, abyś nie tracił czasu na skomplikowane samouczki lub pobieranie wiele plików . Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić w takich przypadkach, to pobrać grę bezpośrednio z tego linku, co jest całkowicie bezpieczne podczas instalacji APK Super Mario S4 na telefonie komórkowym lub tablecie z Androidem.

Super Mario 64 Mega APK

Ten krok po kroku jest dość prosty, ponieważ pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać poprzedni plik APK, który pokazaliśmy Ci bezpośrednio na urządzenie mobilne z Androidem. Kiedy to zrobisz, musisz przejść do Ustawień, Zabezpieczeń i włączyć Nieznane źródła lub Nieznane źródła. To podstawowy krok, ponieważ jako jedyny pozwoli Ci zainstalować aplikacje spoza słynnego Sklepu Google Play. Po pobraniu aplikacji musisz ją nacisnąć, aby ją otworzyć, a następnie uruchomić ją jak każdą inną. Po zakończeniu instalacji pojawi się ikona umożliwiająca bezpośredni dostęp do niego it.

Jeśli chcesz wykonać krok po kroku z komputera, musisz pobrać plik APK bezpośrednio na komputer, a następnie włączyć Nieznane źródła, jak powiedzieliśmy wcześniej. Różnica w tym przypadku polega na tym, że podłączając komputer do telefonu przez kabel USB musimy przejść do folderu Download lub Downloads, a następnie wcisnąć plik instalacyjny. Nie ma zbyt wiele do wzięcia pod uwagę, biorąc pod uwagę, że jak widzieliście, jest to dość prosty krok po kroku.

Jeśli chodzi o wymagania gry, musimy podkreślić w tym sensie, że ma ona dość rygorystyczne, które w każdym przypadku należy wziąć pod uwagę. Przede wszystkim pamięć RAM smartfona musi mieć co najmniej 512 MB, co jak na tamte czasy nie jest za dużo. Następnie musisz mieć system operacyjny Android w wersji 2.3 lub nowszej. A poza tym musisz wiedzieć, że ogromną zaletą w tego typu przypadkach jest to, że Nie potrzebujemy zrootować naszego telefonu komórkowego, aby skorzystać z tego krok po kroku.

Niektóre z głównych pytań, z którymi użytkownicy konsultują się z nami w tym zakresie, odnoszą się bezpośrednio do następujących: Mario 64 apk, jak pobrać emulator Super Mario 64 dla Androi, jak pobrać Mario 64 dla Androida, Pobierz Super Mario 64 dla Androida apk, Mario 64 apk, Mario 64 dla Androida Pobierz pliki lub Super Mario 64 dla Androida w języku hiszpańskim. Jeśli masz inne pytania, po prostu zostaw nam komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy udało Ci się pobrać Super Mario 64 na Androida bez emulatora za pomocą tego krok po kroku?