Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Candy Crush Saga, Soda Saga, Jelly i Friends na Androida, iOS i PC za darmo

14 de maj de 2022

Jeśli zatrzymamy się, aby przeanalizować, co było najpopularniejsze gry Z ostatnich kilku lat, tych, którzy zajmowali tę pozycję przed grą Pokémon Go, bez wątpienia musimy wspomnieć o niektórych, takich jak Candy Crush Saga.

I choć prawdą jest, że w Candy Crush Saga można bez problemu grać na komputerach, to jest ich wiele użytkownicy urządzeń mobilnych inteligentne, które wolą je w nich zainstalowane.

Dzieje się tak, że jeśli pobierzemy i zainstalujemy Candy Crush Saga na telefonie, będziemy mieli szansę się cieszyć rozrywka w dowolnym miejscuczego oczywiście komputery nie mogą nam w żaden sposób dać.

Niektóre z mocnych stron Candy Crush Saga mają bezpośredni związek z jego kolorowa grafikaoprócz efektownych dźwięków i wyraźnej propozycji, bardzo wciągająca.

I to, że choć z całą pewnością możemy polecić ogromną liczbę gier w najlepszym stylu puzzli typu „Dopasuj 3”, niewiele jest takich, które w ostatnich latach osiągnęły ogromny sukces Candy Crush Saganasz bohater dzisiaj.

Dlatego nie tylko zrobimy kilka uwagi ogólne wokół Candy Crush Saga, ale także pokaże Ci, jak możesz go bezproblemowo pobrać na telefon komórkowy.

Gra jest hostowana przez Facebook, największy na świecie portal społecznościowy, ale jest również dostępna na wszystkich urządzeniach Apple i Android, co pozwala przestań grać na jednej platformie i wznów na innej.

Ma również kilka sztuczek, aby zdobyć życia, sztabki, dopalacze i przejść poziomy. Nie bez powodu stał się tak popularny i nie na próżno wielu broni go argumentem, że „nigdy nie zostawia cię samego”.

To pierwsza gra, która naprawdę łączy różne platformy; jeśli zabraknie Ci energii w iPadzie, możesz oddać energię do telefonu komórkowego, a jeśli znudzi Ci się telefon komórkowy, idziesz do komputera

O czym jest Candy Crush Saga?

Oczywiście w tym momencie wydawałoby się to dość trudne dla kogoś nie słyszałem o Candy Crush Saga, ale prawdopodobnie i tak nie masz dokładnych informacji o tym, jak w nią grać.

Dlatego musimy powiedzieć w tym sensie, że w zasadzie gra polega na łączeniu serii 3 lub więcej identycznych cukierkówpokonując wyzwania, aby pozostawić poziomy w tyle.

Wtedy oczywiście musimy wziąć pod uwagę, że istnieją pewne opcje, które pozwolą nam awansować w grze o wiele szybciejtakie jak kombinacje lub długie linie, które również zapewniają więcej punktów.

Teraz, jeśli chcesz przezwyciężyć różne poziomy które pojawiają się po drodze, będziesz musiał zdobyć jedną z trzech gwiazdek, które są przyznawane w zależności od tego, jak dobry był twój występ.

Ciekawą rzeczą w Candy Crush Saga jest to, że możemy konkurować po naszej stronie ze wszystkimi inni gracze na świecielub ustawiać pojedynki z niektórymi z naszych przyjaciół, ale zawsze w poszukiwaniu jak najlepszego wyniku.

Wreszcie, chociaż wiemy, że większość użytkowników urządzeń mobilnych prawdopodobnie nie będzie miała nie ma z tym problemumusimy podkreślić, że istnieją pewne wymagania, które musimy wziąć pod uwagę.

Candy Crush Saga na Androida współpracuje z wersje Androida 2.3 lub nowszy tego systemu operacyjnego, a następnie, podobnie jak wiele innych aplikacji, zawiera płatną zawartość, chociaż sam w sobie jest bezpłatny.

Łatwe pobieranie i instalowanie Candy Crush Saga na iOS i Androida

Kiedy w tym momencie zaczynamy przegląd nie tylko tego, jakie są dziś najpopularniejsze gry pod względem telefonów komórkowych, ale także które z nich pozostają najbardziej sławny w ostatnich czasachprzekonamy się bez problemów, że Candy Crush Saga jest zawsze pośrodku.

Gra w najbardziej uzależniająca znanai choć nie jest już tak modny, jak kilka lat temu, nadal jest bardzo atrakcyjny, więc pokażemy Ci, jak pobrać i zainstalować Candy Crush Saga na smartfonie, nieważne, czy jest Android lub iOS .

wpływ społecznościowy urządzenia z Androidem

Ciesz Candy Crush Saga na telefonie komórkowym! Łatwy sposób

Rzeczywiście, musimy powiedzieć, że jeśli jesteś zainteresowany możliwością korzystania z Candy Crush Saga na telefonie komórkowym, pierwszą rzeczą będzie oczywiście bezpieczne pobranie jej, coś, co możesz zrobić bez większych niedogodności lub ze sklepu z aplikacjami systemu Obsługa iOS i Androidlub z linków, które sami zostawiamy pod artykułem.

Więc jeśli czytasz nas z telefonu, wystarczy je kliknąć. Poza tym aplikacja jest naprawdę łatwa do pobrania, a jednym z jej plusów jest to, że pomimo uzależnienia gry nie trzeba nasz telefon jest zbyt potężny, więc nie martw się o to.

Po pobraniu Candy Crush Saga i zainstalowany na twoim urządzeniuzarówno na Androida, jak i iOS, musicie wiedzieć, że cały czas pojawiają się nowe aktualizacje tej spektakularnej gry.

Oznacza to, że nawet jeśli osiągniesz najbardziej zagregowane poziomy, zostaną dodane inne, więc naprawdę zabawa nigdy się nie kończya jeśli pojawią się błędy, jego twórcy również o nie zadbają, co jest najlepszym sposobem na osiągnięcie szybkiego i płynnego działania, co jest niewątpliwie jednym z wielkich atutów tego, jak bardzo gracze lubią ten tytuł.

Po zaakceptowaniu wszystkich uprawnień, o które prosi cię gra, które zasadniczo są problemy z protokołemponieważ nie udostępnia informacji innym użytkownikom za pośrednictwem sieci społecznościowych, chyba że wyraźnie o to poprosisz.

Będziesz mieć możliwość dołączenia do cukierki w tych samych kolorach aby wyeliminować je wśród nich, a dlaczego nie, naucz się również dobrych trików, które pozwolą ci szybciej i łatwiej przejść przez kolejne poziomy.

Cóż, jeśli w tym momencie zastanawiasz się, dlaczego możemy polecić Ci pobranie Candy Crush Saga, pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że jest to naprawdę prosta graże starsza osoba może nauczyć się cieszyć smartfonami tak samo jak małe dziecko i oczywiście to bardzo dobrze sprawdza się w tego typu przypadku.

Wtedy mamy to, co jest uzależnienie, które generujei jest tak, że chociaż pierwsze poziomy mija się szybko, to sprawy zaczynają się coraz bardziej komplikować.

Jak pobrać Candy Crush Soda Saga na Androida Zacznij się bawić!

Jest zdecydowanie za dużo gier na Androida. Ale nie możemy zaprzeczyć, że Candy Crush Soda Saga jest jednym z najbardziej rozrywkowych. Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak pobrać tę zabawną aplikację na urządzenie z Androidem.

Twórcy są tacy sami jak pierwowzór, ale ta wersja jest o wiele ciekawsza, z większą ilością poziomów i wieloma imponującymi kombinacjami. Prawda jest taka, że ​​dodali trochę tryby gry, które są prawdziwym wyzwaniemwszystko całkowicie wypełnione bardzo efektowną fioletową sodą.

W przeciwieństwie do klasycznego i oryginalnego, ten ma kilka specjalnych przedmiotów, które ułatwią ci sprawę. trochę bardziej skomplikowane ale chodzi o to, że używasz całej swojej inteligencji i wykonujesz najlepsze ruchy.

Gra jest darmowa, więc możesz ją bez problemu pobrać, ale jeśli chcesz jej użyć specjalne przedmioty jeśli będziesz musiał płacić prawdziwymi pieniędzmi, aby móc z nich korzystać. Znajdziesz się w nowej przygodzie pełnej zabawnych i szalonych postaci.

Ale sprawią, że będziesz się dobrze bawić, jeśli chodzi o grafikę, prawda jest taka, że ​​są całkiem dobre, zachowując ducha sagi. System gry jest taki sam jak w pierwowzorze, dlatego nie znajdziecie na ten temat niczego nowego, tylko to, co wam wcześniej powiedziałem.

Co najlepsze, tę magiczną przygodę możesz rozpocząć sam lub z przyjaciółmi, aby zobaczyć, kto jest najlepszy w robieniu dobre kombinacje. Poniżej dowiesz się, jak pobrać aplikację na swoje urządzenie, aby rozpocząć zabawę.

Jak pobrać Candy Crush Soda Saga na Androida?

Nie bójcie się, bo prawda jest taka, że ​​pobieranie Candy Crush Soda Saga na Androida jest dość proste, aplikacja znajduje się w sklepie Google Play, tak jak powiedziałem na początku gra jest darmowa, dlatego można ją nabyć będziesz potrzebować dobrego połączenia internetowego więc nie ma przerw w pobieraniu ani instalacji.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść do sklepu i w wyszukiwarce umieścić Nazwa aplikacji. Pojawi się natychmiast w pierwszej opcji, musisz kliknąć przycisk Instaluj, aby mógł rozpocząć pobieranie, najprawdopodobniej pojawi się okno, które poinformuje Cię, że musi uzyskać dostęp do pewnych informacji.

Po prostu naciśnij w miejscu, w którym jest napisane zaakceptuj, a za kilka sekund rozpocznie się pobieranie i instalacja. Na koniec pozostało Ci tylko poczekać na zakończenie procedury, po zakończeniu otwierasz aplikację i postępuj zgodnie z instrukcje przedstawione tobie.

Pobieranie nie zajmie dużo czasu, więc poczekaj chwilę, a następnie zacznij cieszyć się aplikacją i dobrze się bawię.

Pobierz Candy Crush Jelly Saga na Androida i ciesz się tą słodką przygodą raz na zawsze

Przestań szukać gry, która może cię bawić przez wiele godzin, to, czego szukasz, znajdziesz tutaj. Najwyższy czas, abyś miał dobrą aplikację na telefonie, aby to zrobić, wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Candy Crush Jelly Saga na Androida, dzięki czemu będziesz się świetnie bawić godziny i godziny próbując przezwyciężyć każdy z poziomów, które ma, a jest ich wiele.

Najprawdopodobniej tytuł brzmi znajomo, ponieważ był opracowany przez King chociaż w tym przypadku odkryjesz coś zupełnie nowego, ponieważ nadali mu niezwykły akcent. Więc nie tylko będziesz mieć grę, w którą już wiesz, jak grać, ale także znajdziesz nowe rzeczy.

Dzięki temu będzie o wiele przyjemniej. Następnie opowiem Wam o niej trochę więcej, a później się spotkacie kroki, które musisz wykonać aby go pobrać.

O czym jest Candy Crush Jelly Saga?

Ten tytuł ma bardzo podobną rozgrywkę do oryginalnej gry, więc łatwo będzie ci go opanować ale nie do końca, ponieważ, jak ci powiedziałem, jest kilka nowych rzeczy, takich jak zamiast łamania galaretki, musisz ją rozwinąć, aby móc pokonać poziomy.

Kolejną nowością, którą znajdziesz, są nowe tryby bitwy przeciwko Jelly Queen, nowe cukierki i dopalacze, które z czasem stają się coraz bardziej ekscytujące.

Jak widać, jest dość podobny do innych gier królewska firma i to, że wszystkie wyróżniają się kolorową grafiką i bardzo uroczymi wyzwaniami, a także trybem gry.

Dlatego chociaż gra jest dość prosta, zapewniam, że zapewni ci rozrywkę przez długi czas. Jeśli już zdecydowałeś się pobrać Candy Crush Jelly Saga, znajdziesz poniższe kroki.

Jak pobrać Candy Crush Jelly Saga na Androida krok po kroku?

Na szczęście gra jest w sklep i to za darmo więc jedyne, czego potrzebujesz, to miejsce, aby go pobrać. Wtedy nie ma wątpliwości, że nie będziesz miał problemu z pobraniem Candy Crush Jelly Saga na smartfona.

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć poniższy link do Sklepu Play, tam zobaczysz wszystkie szczegóły gry plus możesz go pobrać.
  • Następnie naciśniesz przycisk Instaluj, kiedy to zrobisz, pojawi się małe okno, które powie ci Informacja do którego aplikacja ma mieć dostęp, naciśnij akceptuj.
  • Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, to czekać na proces pobierania i instalacji koniec aby móc cieszyć się tą wspaniałą aplikacją.

Najlepsze jest to, że nie zajmie Ci dużo czasu, zanim zaczniesz grać, na początku pomyślisz, że gra jest bardzo podobna do oryginału, ale prawda jest taka, że ​​w miarę postępów zdasz sobie sprawę uwzględnienie różnic. Czy udało Ci się łatwo zainstalować grę Candy Crush?