Skip to content

Jak pobrać śmieszne filmy z kotem Tomem po hiszpańsku na WhatsApp?

9 de październik de 2022

Jedną z całkiem zabawnych aplikacji, prawdę mówiąc, jest ta słynna kot kotaten słodki kociak, który zasadniczo poświęca się rozmowie, a raczej powtarzaniu wszystkiego, co mówimy, tym zabawnym głosem.

Bez wątpienia to całkiem zabawne, choć trzeba wziąć pod uwagę, że dla niektórych może to być nawet irytujące. Stąd znaczenie nadania aplikacji zrównoważonego wykorzystania, aby nie przeszkadzać.

Bądźmy szczerzy, na początku jest to bardzo zabawne. Ale z czasem się męczysz, to dobry sposób, aby spędzaj czas z przyjaciółmi na zabawiezwłaszcza jeśli używamy go do żartów lub śmiechu wśród przyjaciół i znajomych.

Nawet jeśli wiesz, jak to wykorzystać, możesz robić dobre żarty, ponieważ kot Tom powtarza absolutnie wszystko, co mu powiesz, używając tylko bardzo zabawnego głosu.

Śmiej się z zabawnymi filmikami kota Toma

Z biegiem czasu byliśmy świadkami, jak ta aplikacja zyskuje na popularności. co ma stać się światowym fenomenem „rozmowny” kot nadal podbija uwagę milionów użytkowników!

I nie chodzi tylko o to, że Tom może mówić, to tylko jedna z wyróżniających się funkcji. Jak wiemy, zabawny głos Toma, jego śmieszne filmy, otoczenie i ruchy oraz powtarzanie wszystkiego, co do niego mówisz, dają aplikacji plus.

Ale ten kot ma więcej zabawnych funkcji. możemy się z tym bawić: uderzając się w głowę, umieramy ze śmiechu na gwiazdy, które sprawiamy, że widzi. Głaszcząc go sprawia, że ​​czujemy się tak, jakby prawdziwy kociak mruczał z czystej satysfakcji.

A co z tworzeniem aromatycznych momentów?Nieunikniony jest śmiech, kiedy Tomek pierdnie, co więcej, mają bardzo wysokie i osobliwe dźwięki, co nadaje się do graj bardzo zabawne figle naszym przyjaciołom.

Kolejna bardzo szczególna funkcja opiera się na: emulacja zwierzaka to oferuje. Kogo nie przepełnia czułość pomysł posiadania uroczego kociaka jako zwierzaka?

Mamy wtedy okazję rozpieszczać Tomka, jakby był naszym ukochanym zwierzakiem. Daje Ci Twoje ulubione jedzenie, wirtualnie. Podobnie możemy czerpać z tego najwięcej radości, dając mu ostrą paprykę, którą możemy śmiać się, gdy widzimy jego reakcję.

To bardzo zabawne widzieć, jak stygnie, gdy karmimy go lodami, reagując na każdy dostarczony przez nas bodziec, ale oferując nam miliony śmiechu przy każdym swoim akcie.

Pobierz filmy z kotem kotem na WhatsApp

Jest wiele osób, które wysyłają filmy kota Toma za pośrednictwem WhatsApp.

Jest bardzo zabawny i zabawny sposób na wysłanie wiadomości do osoby, którą kochamy, ponieważ idealnie jest powiedzieć między innymi kocham cię lub kocham cię.

Oprócz tego, że istnieje wiele rodzajów wiadomości, nie tylko dla tych najbardziej romantycznych, ale także dla tych, którzy chcą wysłać coś swoim znajomym lub rodzinie, w skrócie To bardzo wciągająca gra dla wszystkich gustów.

Oczywiście ważne jest, abyśmy mieli spora ilość miejsca na urządzeniu mobilnym, aby móc mieć filmy i wysyłać je za pośrednictwem aplikacji takich jak WhatsApp lub podobnych. Generalnie tego rodzaju filmy ważą około 100 MB, nie więcej.

Ale jeśli masz przede wszystkim urządzenie z niższej półki, to możesz mieć problemy z przestrzeniązalecamy umieszczenie pobranych filmów na karcie microSD, aby uniknąć problemów, jeśli oczywiście je masz.

śmieszny kot Tom

Jeśli spojrzysz na YouTube, jest ich wiele Filmy z kotem Tomem. Z nieskończonością wiadomości, aby móc wysyłać przez WhatsApp. Co więcej, pobieranie filmów kota Toma z YouTube nie jest wcale skomplikowane, ale upewnij się, że filmy są w odpowiednim formacie, aby nie ważyły ​​zbyt wiele.

W ten sposób możesz ich używać do wysyłania przez WhatsApp bez ograniczeń i powielać na telefonach komórkowych. Zalecany format to „.3gp”, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo miejsca, a później, gdy wysyłasz filmy z kotem Tomem przez WhatsApp możesz je wysłać znacznie szybciej, nie tracąc zbyt wiele czasu.

dołącz do naszego kanału telegram