Skip to content

Jak pobrać Pokémon X i Y na Androida?

18 de wrzesień de 2022

Nie możemy w tym momencie zaprzeczyć, że wszyscy znamy Pokémon XY, chociaż nie możesz lub nie możesz grać w żadne lub wszystkie tytuły z tej serii, to jest znany na całym świeciea ponadto odkąd wyszedł Pokémon Go, możemy powiedzieć to znacznie więcej niż wcześniej.

Ale gry, w które wielu graczy jest zainteresowanych, to te, które sprawiają, że przeżywamy wirtualną przygodę. Bez konieczności wyprowadzania się z domu i to właśnie osiągają Pokémon X i Y na Androidzie lub hiszpańskim komputerze.

Oba tytuły są częścią pokemon szóstej generacji i zostały wydane na przenośną konsolę Nintendo 3DS, tak jak w przypadku gier RPG i przygodowych wydanych przez Nintendo. W którym przejmujemy kontrolę nad trenerem Pokémonów, który przeżyje wspaniałą przygodę w świecie pełnym niebezpieczeństw.

Jak zawsze chodzi o to, żeby postarać się o wszystkie medale Pokémon XY, aby przejść do Ligi Pokémon. Rzecz w tym, że w środku Twojej przygody są setki problemów, które musisz przezwyciężyć i tajemnica, którą trudno będzie wydobyć na światło dzienne.

Wymagania do pobrania Pokémon X i Pokémon Y

Wszystkie gry wideo wymagają spełnienia wymagań, aby móc z nimi współpracować, zarówno na komputerze PC, jak i telefonie komórkowym z systemem Android. W przypadku Pokémon XY jest to również wymagane. Będąc nową grą tej generacji, będziesz musiał mieć dobry zespół, aby ją pobrać i zagrać. Albo z emulatorem, albo przez Google Play w języku hiszpańskim, jeśli nie znasz angielskiego.

Pokemon X i Y na urządzenia mobilne

W przypadku urządzeń z systemem Android, Pliki APK to prawie wszystko. Wymagania, które musisz spełnić, aby gra wideo została przejęta, nie pochodzą z innego świata, ani nie są czymś prostym. Tutaj podamy wymagania, aby w nią zagrać.

 • Android 8 lub nowszy jest wymagany jako system operacyjny dla Pokémon XY w języku hiszpańskim.
 • Na telefonie komórkowym, o ile masz procesor Snapdragon 835. Jednak dla takich aplikacji zalecany jest lepszy.
 • Dodając do tego, Pokémon X i Y potrzebują 2 GB.

Pokemon X i Y na PC

W komputerach jest to nieco bardziej skomplikowane, ponieważ tutaj potrzebujesz komputera PC z średni zakres do gier wideo. Pokémon XY jest jednym z najbardziej poszukiwanych, zarówno na telefonie komórkowym, jak i w emulatorze, w który chcą grać. Wymagania są proste, pokażemy Ci minimum, aby Cię chwyciło i poszło dobrze.

 • 64-bitowy system operacyjny z Windows 10.
 • W procesorach Pokémon X i Y wymagają, w przypadku Intela, Core i5. Jeśli to AMD, Ryzen 7.
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 2070 lub AMD Radeon 5700xt.
 • DirectX 11
 • 302 GB stacji na dysku ORAZ 26 RAM.

Czy konieczne jest używanie emulatora, aby mieć Pokémon X i Y na Androidzie?

Teraz, jeśli nie wiesz, ta gra wideo w języku hiszpańskim nie przypomina innych aplikacji, ponieważ pochodzi z Nintendo 3DS. Możesz jednak pobrać emulator i APK z Google Play aby to zagrać.

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz wchodzić w interakcję z Pokémon XY bez emulatora w telefonie komórkowym, odpowiedź brzmi: nie. Ponieważ jest to gra o Konsole Nintendo, bez emulatora trochę trudno jest pobrać na PC lub Androida.

osoby z telefonem komórkowym

Minimalne funkcje telefonu komórkowego z systemem Android

Wymagania, które musisz spełnić, aby gra działała z emulatorem lub bez, jest prosta. Wyjaśnimy Ci to na górze w sekcji wymagania, aby pobrać grę na swój telefon komórkowy.

Jednak te wymagania dla Pokémon XY do złapania na twoim Androidzie nie są liczne. Tylko 2 GBsystem Android 6 i dobry procesor, zrobisz więcej niż lepiej niż inne aplikacje.

Jak pobrać i zainstalować Pokémon X i Y na Androida w pełnym języku hiszpańskim?

Jak wspomnieliśmy, z Google Play nie będzie można pobrać tej gry, tylko za pomocą emulator Nintendo 3ds. Możesz pobrać Pokémon XY z tej samej platformy. Z tego wsparcia przejdziesz do sklepu z aplikacjami i poszukasz gry wideo. Tutaj dasz możliwość pobrania i to wszystko.

Pobierz Pokémon X i Pokémon Y na Androida

Jakość grafiki tego tytułu jest bez wątpienia najlepsza, jaką widzieliśmy na laptopach. W sumie Nintendo 3ds nie zawiedliśmy się, a twórcy dają nam kompletną grę z historią, która stoi sama w sobie. Nie spada w żadnym momencie, a ponadto pozwala nam przeżyć animowane walki, jakich nigdy wcześniej nie widzieliśmy po hiszpańsku.

ludzie grają

Aby zainstalować potrzebne pliki graj w pokemony x i y musisz pobrać grę tutaj, a emulator tutaj.

Jak pobrać plik APK, musisz aktywować nieznane źródła, które znajdują się w Ustawienia> Bezpieczeństwo, a następnie zainstalować wspomniany plik APK, który pobraliśmy.

Minimalne wymagania

 • System operacyjny: Android w wersji 2.3.6 i nowsze dla Pokémon X Y.
 • Pamięć RAM: 1,0 GB
 • Procesor: 1,2 GHz.

Jeśli chodzi o potrzebne miejsce do przechowywania, to się różni. w zależności od gry a nawet jeśli chcesz pobrać inny z tej samej konsoli w języku hiszpańskim. Możesz zrobić i używać tego emulatora, problem polega na tym, że im więcej gier pobierzesz, tym więcej miejsca będziesz zużywać i oczywiście, jeśli nie masz zbyt dużo pamięci wewnętrznej lub dobrego microSD, zamierzasz mieć później problemy z zapisanymi grami itp. . Pamiętaj więc o tej sekcji, zanim przejdziesz do Pokémon X Y.

dołącz do naszego kanału telegram