Skip to content

Jak pobrać Pokémon Sun and Moon na Androida?

31 de styczeń de 2023

Chociaż prawdą jest, że istnieje ogromna liczba aplikacji czy gry wideo, które możemy wziąć pod uwagę, gdy mówimy o systemie operacyjnym Android, prawda jest taka, że ​​przynajmniej w przypadku ostatniego z nich często stwierdzamy, że seria Pokémon jest jedną z ulubionych dla użytkowników.

W tym sensie musimy podkreślić, że istnieje wiele gier wideo Pokémon którym na co dzień cieszy się ogromna liczba użytkowników, chociaż przy tej okazji chcieliśmy nawiązać przede wszystkim do Pokémon sun and moon na Androida.

W szczególności dzieje się tak, że wielu użytkowników mówi nam od dawna, że ​​mają problemy z pobraniem Pokémon sun and moon z Androida. Poprzez użycie wirtualną konsolę i oryginalny obraz ROMlub podczas instalowania Pokémon sun and moon na Androida.

Istnieje kilka problemów, które mogą pojawić się podczas zabiegu iz tego powodu chcemy pokazać Ci drobne szczegóły, które powinieneś wziąć pod uwagę przy zainstaluj pokemony słońce i księżyc dla Androida za darmo. Więc czytaj dalej, jeśli chcesz się o tym dowiedzieć.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć na ten temat, zanim zainstalujesz Pokémon Sun and Moon na Androida. Chodzi o to, że kiedy mówimy o Pokémon Sun and Moon na Androida, mówimy o tytule wydany na system Nintendo 3DS. Co oznacza, że ​​kiedy wyszedł, pojawił się w małej kasecie Nintendo. Co oczywiście jest częścią tej słynnej franczyzy.

Jednocześnie musimy podkreślić, że będzie to konieczne pobierz emulator który pozwala zainstalować Pokémon Sun i Moon bez płacenia. Jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich tych treści, po prostu musisz o tym czytać.

Jak pobrać i zainstalować Pokémon Sun and Moon na telefonie komórkowym?

Cóż, zaczynamy od niezbędnych pobrań jeśli chcemy grać w pokemony słońce i księżyc, mówiąc w pierwszej kolejności o potrzebie pobrania obrazu ROM słońca i księżyca Pokémon lub wyszukania go z oryginalnej kasety. W systemie operacyjnym opracowanym przez Google, do którego musimy dodać później, pobranie emulatora 3DS + BIOS (3DS EMU). To stworzy wirtualną konsolę, z której będziesz grać. Pierwszą z wymienionych treści można znaleźć pod poniższym linkiem, natomiast drugą, również bezpłatnie, można znaleźć pod linkiem.

Cóż, musimy więc kontynuować ze wszystkimi szczegółami, aby porozmawiać trochę o wymaganiach, jakie mają Pokémon słońce i księżyc, w takim przypadku będziemy potrzebować co najmniej 1.5 GB pamięci RAM oprócz wersji Android 2.3.6 lub nowszybiorąc pod uwagę co najmniej jeden procesor dwurdzeniowy Częstotliwość 1,2 GHz. Co do reszty, jeśli chcemy zainstalować Pokémon sun i moon, nasz smartfon nie musi być zrootowany, ani nie potrzebujemy zbyt dużo dostępnej przestrzeni, ponieważ nie waży dużo.

Po pobraniu wyżej wymienionych plików na urządzenie mobilne z systemem Android. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, jest przejdź do Ustawienia, Bezpieczeństwo swojego smartfona i włącz funkcję Nieznane źródła znajdującą się w menu, aby aktywować pliki wykonywalne.

Następnie musisz użyć eksploratora plików na telefonie komórkowym, a podczas korzystania z niego przejdź do folderu Pobierz na swoim terminalu i rozpakuj pliki .zip które wcześniej pobraliśmy.

Po rozpakowaniu wszystkich plików kliknij każdy z nich, aby je zainstalować. Po ich zainstalowaniu następnym krokiem jest otwarcie emulatora. Wewnątrz musisz przejść do Plik i załadować plik gry wideo, który rozpakowałeś. Że są w odpowiednim formacie, a nie w formacie CIA. Gdy wykonasz wszystkie te kroki, Powinna pojawić się ikona nowej gry wideo. Będziesz wtedy mógł cieszyć się Pokémon Sun za darmo na wszystkich urządzeniach z Androidem. Wszelkie pytania, które masz na ten temat, zawsze możesz nas o to zapytać.

dziwna twarz

Emulator słońca i księżyca Pokemon dla Androida

Jak wiesz, wymagany będzie emulator Nintendo 3DS zainstalowany na Twoim urządzeniu z Androidem. Nie martw się, w Google Play dostępna jest szeroka gama, wśród których możesz znaleźć tę, która najbardziej Ci się podoba, w języku hiszpańskim lub w zależności od wybranego języka, funkcji, łatwości użytkowania i oceny uzyskanej od użytkowników którzy go używali, pobrali i oczywiście, czy jest to darmowy emulator, czy nie.

Wśród emulatorów, które możemy znaleźć, jest jeden, który wyróżnia się na tle innych, jest to Snes9x EX + opracowany przez Roberta Broglię. Ten emulator jest bezpłatny, ma ocenę 4,4 gwiazdek, świetne opinie i jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami i odczytuje różne formaty, w tym format CIA. Zobaczmy, jak go pobrać:

Kroki, aby pobrać Snes9x EX +

Najpierw przechodzimy do sklepu Google Play. W wyszukiwarce piszemy „Snes9x EX +”, teraz pojawi się aplikacja, więc musisz w nią kliknąć, aby wprowadzić jej dane. Jeśli nie masz emulatoramożesz skorzystać z tego linku.

Na następnym ekranie musisz kliknąć przycisk Instaluj, a pojawi się nowe okno z informacjami niezbędnymi do uzyskania dostępu do tej aplikacji, musisz upewnić się, że jest ona w języku hiszpańskim, więc musisz kliknąć Akceptuj.

Następnie emulator rozpoczyna pobieranie, więc musisz poczekać na zakończenie pobierania i instalację. Gdy aplikacja zostanie zainstalowana, kliknij przycisk Otwórz i możesz z niej korzystać bez żadnych problemów.

Cóż, dzięki temu pobierzesz emulator Snex9x EX +, który będzie wymagany do odtworzenia wersji demonstracyjnej Pokemon Sun and Moon na urządzeniu z Androidem. Teraz konieczne będzie pobranie wersji demonstracyjnej, zobaczmy, jak to osiągnąć:

konsola nintendo ds

Kroki, aby pobrać Pokémon słońce i księżyc:

Ze swojego komputera musisz pobrać wersję demonstracyjną, korzystając z poniższego łącza. Następnie kliknij Pobierz. Po pobraniu musisz skopiować wersję demonstracyjną na urządzenie z Androidem, podłączając urządzenie do komputera kablem USB.

Teraz się poddasz otwarty emulator, poszukaj demo i otwórz je, pamiętaj, aby upewnić się, że plik jest w formacie CIA. W ten sposób możesz bez problemu pobrać Pokémon sun and moon na Androida w języku hiszpańskim. Na co czekasz, wypróbuj nowy świat Pokémonów?

pokemon słońce i księżyc apk

Jednak obecnie można również pobierz grę wideo w języku hiszpańskim na swój telefon, pomimo tego, że był przeznaczony na konsole Nintendo 3D. I przyszedł w kartridżu do tej konsoli. I nie potrzebujesz konsoli wirtualnej ani obrazu ROM. Wystarczy pobrać APK na telefon. I pamiętaj, aby uważać, aby przejść do wiarygodnej strony, która ma apk i tam pobrać ją na swój telefon. I uruchom grę normalnie

Proces pobierania i instalowania Pokémon Sun and Moon na moim telefonie

Czy jesteś fanem Pokémon?Jeśli to prawda, będziesz chciał pobierz apkę pokemona Słońce i księżyc. To jest nowa wersja gry wideo Pokémon, która zostanie wydana w połowie listopada i już widzieliście, jakie nowe stadiony i pokemony będą dostępne.

aby móc w to grać powinieneś wykonać opisane w nim kroki w zależności od dostępnych opcji, możesz nawet pobrać wersję hiszpańską, jeśli chcesz pobrać emulator. Oznacza to, że utwórz wirtualną konsolę w swoim telefonie i graj przy użyciu obrazu ROM. Lub za pomocą apki. I być w stanie grać bezpośrednio z telefonem komórkowym,

telefon do gier pikachu

O czym jest Pokémon słońce i księżyc? Kiedy ukazał się pierwszy zwiastun tej gry wideo, mogliśmy zobaczyć, że w nowym Pokémon Sun and Moon dodano 6 pokemonów, wśród których 3 to startery, 2 legendarne i nowa wersja Zygarde. Kilka dni temu ujawniono również 7 innych stworzeń, których imiona brzmiałyby: Vikavolt, Drampa, Cutiefly, Charjabaugh, Tapukoko i Togedemaru.

dołącz do naszego kanału telegram