Skip to content

Jak pobrać Pokémon Fire Red na telefon komórkowy z Androidem?

28 de luty de 2023

Ilekroć szukamy wśród zapytań naszych czytelników dotyczących instalacji lub głównych sztuczek, które możemy wykorzystać w niektórych grach. Odkryliśmy, że wielu z nich jest szczególnie zainteresowanych poznaniem wszystkich szczegółów na temat tytułów Pokémon. W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać podkreślać tego, co dzieje się wokół słynnej gry Gameboy Pokemon FireRed i Pokemon LeafGreen. Jest dostępny od dawna dla Androida i całej tej gamy bezpłatnych telefonów komórkowych.

W tym sensie musimy to powiedzieć, ponieważ jest to gra kompatybilna z wersjami Androida 2.2 i nowszymi. Jesteśmy tego pewni ogromna liczba użytkowników zwróci uwagę na wszystkie wspomnienia, które przynosi im Pokémon Fire Red, instalując go na swoich urządzeniach. Z tego powodu poniższy artykuł dotyczy przede wszystkim możliwości pobrania emulatora i gry, których potrzebujesz, aby móc w pełni korzystać z tego systemu. Ponieważ jest to proste krok po kroku.

Kiedy myślimy o franczyzach ważniejszych niż seriale animowane, manga i anime pozostawiły nam więcej w historii. Można powiedzieć, że Pokémon jest jednym z ulubieńców użytkowników na całym świecie i nie bez powodu. Przy tej konkretnej okazji musimy wtedy porozmawiać o procesie lub samouczku, który pozwoli zwolennikom tej historii możliwość cieszenia się jedną z najlepszych gier Pokémon, w przypadku Pokémon Fire Red.

To, co dzieje się w takich przypadkach, wykracza poza fakt, że istnieją różne sposoby cieszenia się Pokémon Fire Red. I różne platformy, na których gra jest dostępna, jest wielu graczy, którzy twierdzą, że mają Pokémon FireRed na Androida. I w nich zatrzymujemy się konkretnie.

Od jakiegoś czasu mamy możliwość grania w Pokémon Fire Red na dowolnym urządzeniu z Androidem. Niezależnie od tego, czy jest to telefon komórkowy, czy tablet, i nie możemy zapominać o tym, że jest to jedna z najbardziej cenionych w serii przez jej zwolenników.

Procedura cieszenia się Pokémon Fire Red nie jest zbyt skomplikowana. Choć oczywiście trzeba wiedzieć w tym sensie, że emulator będzie potrzebny, skoro tytuł nie jest dostępny w sklepie Google Play. Co nie jest drobnym szczegółem w takich przypadkach. Pokémon FireRed to gra GBA (Game Boy Advanced). Jednak możliwe jest granie w nią w naszych grach, jeśli wiemy, skąd pobrać wszystkie ważne elementy tych skrzynek, co pokażemy poniżej.

Jakie wymagania musi spełniać mój telefon komórkowy, aby pobrać Pokémon Fire Red?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, aby mieć tę grę wideo razem ze swoimi aplikacjami. Chodzi o to, że musisz pobrać i zainstalować emulator Game Boy na swoim telefonie komórkowym. Więc przynajmniej Android 6 i 1 RAM i 1 ROM tak, że gra wideo w języku hiszpańskim bierze górę.

Kroki, aby zainstalować Pokémon Fire Red na moim telefonie z Androidem

Następnie pokażemy Ci, jak pobrać tę grę wideo, podobnie jak plik APK lub jak ze sklepu. W ten sposób możesz mieć go razem z aplikacjami mobilnymi. Możesz go również kupić w języku hiszpańskim.

Za pośrednictwem Sklepu Google Play

W tym sklepie z aplikacjami znajdziesz wszystko, co możesz pobrać. Wchodzi do niego i cUmieść nazwę Pokémon Fire Red, a w wynikach możesz pobrać potrzebną aplikację. Następnie po prostu pozwól mu się zainstalować i grać po zakończeniu.

telefon do gier pikachu

Korzystanie z pliku APK

Istnieje również możliwość pobierz APK na telefon komórkowy. Wystarczy przejść do telefonu komórkowego lub komputera i umieścić nazwę gry. W wynikach pojawi się to, czego szukasz i pobierz, a następnie rozpakuj na telefonie.

Zainstaluj Pokémon FireRed na Androidzie

Zaczniemy więc od interesujących szczegółów, które musimy wziąć pod uwagę podczas instalacji tej gry, biorąc pod uwagę, jak powiedzieliśmy wcześniej. Ten Pokémon FireRed to gra GBA (Game Boy Advanced). Chociaż z niezbędną znajomością sprawy. Oczywiście bardzo łatwo można w nią grać na naszych telefonach komórkowych. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to pobrać emulator My Boy Full z tego linku. A następnie pobierz ROM Pokémon Fire Red z tego linku.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby cieszyć się tą grą na urządzeniu mobilnym z Androidem, jest pobranie emulatora My Boy Full. To poprzez jego plik wykonywalny lub plik APK z tego łącza. Po pobraniu i zainstalowaniu emulatora GBA musimy przystąpić do pobierania pamięci ROM dla naszego emulatora Game Boy Advanced. Który znajduje się w zawartości emulatora. Przekonasz się, że zajmie to tylko sekundę, a będziesz mieć możliwość jak najszybszego rozpoczęcia gry.

Kiedy grasz, powinieneś wiedzieć, że w Pokémon Fire Red znajdujemy zwykłe sterowanie i funkcje, które mają wszystkie gry należące do tej historii. Przyciskiem A akceptujemy stwora, przyciskiem B odrzucamy go, a z kolei możemy wybrać tylko jeden do użycia na raz między Bulbasaur, Squartle i Charmander. W tym samym czasie twój przeciwnik również wybierze jednego z głównych bohaterów Pokémon FireRed, więc będziesz musiał nauczyć się z nim walczyć.

Oczywiście jednym z najfajniejszych elementów Pokémon FireRed jest cały proces, który pozwala nam ulepszać zdolności naszych postaci. Po wyjściu z laboratorium lub siłowni, na której trenujemy, będziemy mogli przetestować ulepszenia naszego stwora Pokémon Fire Red. Jest to dość prosta procedura, która pozwoli Ci uzyskać lepsze wyniki w miarę postępów. Mamy więc do czynienia z jedną z najlepszych gier Pokémon.

Pokemony

Funkcje i opcje gry

Gdy będziesz mógł zacząć cieszyć się grą Pokémon Fire Red na swoim smartfonie. Uważamy, że ważne jest, abyś odkrył niektóre z najlepszych opcji tytułów. Wśród których możemy wymienić np. przyciski, które są niezbędne do jego działania itp.

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w związku z tym, jest to, że przycisk A służy do przyjmowania poleceń, podczas gdy przycisk B odrzuca instrukcje. I co wtedy Do wyboru są trzy stwory, choć wybrańca będziemy musieli zatrzymaćczy to Bulbasaur, Squartle czy Charmander, więc dobrze przemyśl swoją decyzję.

Za każdym razem, gdy opuszczamy rywalizujące laboratorium lub siłownię, ktokolwiek za to odpowiada, postara się jak najszybciej stawić nam czoła. Wygodnie jest więc wykorzystać każdą z nadarzających się okazji do zmierzenia się z rywalami, jeśli zależy nam na dobrych wynikach w tym zakresie. Jeśli uda Ci się pokazać, że jesteś lepszy od rywali, Będziesz mieć możliwość wchodzenia na wyższe poziomy, oprócz zdobywania większego doświadczenia. W ten sposób upewnij się, że będziesz w stanie pokonać etapy swoimi postaciami.

Inne szczegóły gry mają związek z faktem, że sterowanie można skonfigurować w opcji, którą przynosi Game Boy, jeśli sobie tego życzymy. Chociaż znajdujemy konfigurację, o której już wspomnieliśmy, w zupełności wystarczy, aby przenieść postać przez wszystkie odległe miejsca na mapie. poza tym Musisz wiedzieć jednocześnie, że Pokémon FireRed i Pokémon LeafGreen jest dla wielu fanów tej serii. Jedna z najlepszych gier Pokemon w historii, więc miej na nią oko. Czy byłeś w stanie zainstalować Pokémon FireRed i Pokémon LeafGreen na Androida?

dołącz do naszego kanału telegram