Skip to content

Jak pobrać odtwarzacz muzyczny Plexamp na swój komputer? – Windows i Mac

22 de styczeń de 2022

W przypadku telefonów komórkowych istnieje aplikacja o nazwie Plexamp, która pozwala użytkownikom: transmituj różne media W formie globalnej. Ta aplikacja organizuje znaczną liczbę serwerów, które służą do odtwarzania plików audio-wideo, otwierania obrazów i przesyłania ich do innych odtwarzaczy.

Istnieje sposób na zainstalowanie aplikacji Plexamp na komputerze, niezależnie od tego, czy masz System operacyjny Windows lub system Mac. Krótko mówiąc, pokażemy, jak zainstalować Plexamp na komputerze, jakie są podstawowe funkcje Plexamp i jakie zaawansowane opcje ma program.

Jak mogę zainstalować odtwarzacz muzyki?

Aby było jasne z góry, to, co zostanie zainstalowane na twoim komputerze, to program Plexamp w wersji dla komputerów. To nie jest jakaś sztuczka, w której a Emulator Androida lub iOS zainstalować aplikację zgodną z telefonem komórkowym.

Cóż, teraz, gdy jest to jasne, możemy przejść do wyjaśnienia po trochu, w jaki sposób instalacja plexamp w systemie operacyjnym Windows 10:

 1. Włącz komputer i otwórz przeglądarkę internetową.
 2. Wejdź na oficjalną stronę Plexamp i przejdź na dół sieci.
 3. Znajdź przycisk „Pobierz”, wybierz instalację dla systemu Windows i pobierz ją. Teraz znajdź instalator Plexamp na swoim komputerze
 4. Kliknij go 2 razy.
 5. Daj im uprawnienia administratora.
 6. Poczekaj, aż otworzy się kreator instalacji.
 7. Zaakceptuj regulamin.
 8. Zdecyduj, w którym folderze zostaną zapisane pliki programu.
 9. Aby zakończyć, kliknij „Akceptuj” lub „Kontynuuj” i poczekaj na instalację programu.

W ten sposób jest instalowany. program plexamp na komputerze bez żadnych problemów. Poniżej znajduje się podana procedura instalacji programu na komputerze MAC:

 1. Włącz komputer.
 2. Otwórz przeglądarkę internetową.
 3. Wejdź na oficjalną stronę Plexamp.
 4. Zejdź na dół.
 5. Wybierz wersję programu dla komputerów Mac.
 6. Pobierz jego instalator.
 7. Poszukaj instalatora w swoich plikach.
 8. Uruchom ten instalator.
 9. Poczekaj, aż integracja programu zostanie zastosowana w systemie i to wszystko.

Odkładając trochę na bok oprogramowanie plexamp. Należy zauważyć, że szeroko stosowany odtwarzacz VLC jest teraz dostępny dla systemu Mac.

Jakie są główne cechy Plexampa?

Instalator Plexamp dla komputerów z systemem Windows i Mac jest dostępny tylko dla systemów 64-bitowych. Dzieje się tak, że główne cechy systemu można wykonać w najlepszy możliwy sposób. Tak więc, jeśli twój komputer ma system 32-bitowy, będziesz musiał uaktualnić do wersji 64-bitowej.

Mówiąc o głównych funkcjach Plexamp, te funkcje są nieco krzykliwe, patrz jakie są takie funkcjonalności:

 • Odtwarzanie audio we wszystkich formatach.
 • Funkcjonalność offline (działa bez połączenia z Internetem).
 • Obsługa wtyczek (Obsługa ta służy do zdalnej kontroli tego, co dzieje się w odtwarzaczach innych urządzeń).

dziewczyna słucha muzyki na swoim komputerze

Te trzy są głównymi cechami programu komputerowego Plexamp. Każdy z nich może być bardzo przydatny w zależności od zastosowania, jakie chcesz nadać Plexampowi. Jeśli jednak zamierzasz odtwarzaj pliki wideo które mają rozszerzenie MKV, możesz użyć tego programu.

Jednak nie zaszkodziłaby lista najlepszych programów do odtwarzania filmów MKV z Win 7, Win 8 i Win 10. Istnieje kilka programów, które specjalizują się tylko w Odtwarzanie plików MKV Z tego powodu mają więcej funkcji do czytania wideo i tego typu rzeczy.

Gdybyś nie wiedział, odtwarzacz plexamp Jest w stanie odtwarzać filmy w wymiarach 4K. Ale po raz kolejny warto poszukać więcej informacji o najlepszych programach do odtwarzania filmów 4K.

Jakie zaawansowane opcje ma Plexamp dla twojego komputera?

W poprzednim podtemacie wspomniano, jakie one były. główne funkcje programu Plexamp. Ten program ma główne funkcje, a także funkcje zaawansowane. Rzuć okiem na te zaawansowane funkcje, które program ma w swoich wydaniach dla systemów Windows i Mac.

logo Windows 10

Na urządzeniu z systemem Windows

Główne funkcje okazują się bardzo przydatne do pewnych rzeczy. Te funkcje są odtwarzanie bez generowania rowków, płynne przejście, jego wyświetlacze i ekstrakcja kluczowych kolorów. Porozmawiajmy trochę więcej o każdej z tych funkcji:

 • Odtwarzanie bez generowania rowków: polega to na tym, aby nie pozostawiać tak dużej przestrzeni między utworami, gdy jeden się kończy, a drugi zaczyna (ta funkcja jest bardzo wygodna podczas słuchania albumu)
 • płynne przejście: Ma to również związek z reprodukcją piosenek. Za każdym razem, gdy utwór się kończy, dźwięk wycisza się i nie kończy się nagle
 • twoi widzowie: przynosi wizualizacje do obserwacji podczas słuchania piosenek, które nie mają okładek
 • Ekstrakcja kluczowych kolorów: polega na wybraniu koloru okładki utworu, aby wykorzystać go w różnych celach

Dla użytkowników komputerów Mac

W przypadku Maca funkcje Plexampa są takie same, jak wspomniane wcześniej w systemie Windows. Teraz jest specjalna funkcja, o której nie mówiono w systemie Windows, ta funkcja jest Przycisk dostępu do globalnego włączenia. Ta funkcja pozwala użytkownikom szybciej uzyskać bibliotekę plików multimedialnych.

dołącz do naszego kanału telegram