Skip to content

Jak pobrać najlepsze aplikacje na zegarek Android Wear – szybko i łatwo

9 de marzec de 2021

Jest wiele urządzeń elektronicznych, które mamy dzisiaj, ale wielu zgodzi się, że jednymi z najbardziej innowacyjnych i wyjątkowych są niewątpliwie wspaniałe smartwatche. Jeśli masz taki do swojej dyspozycji, masz mnóstwo możliwości na wyciągnięcie ręki. Dlatego dzisiaj uczymy Cię, abyś wyciągnął z tego jak najwięcej jak łatwo i szybko pobrać najlepsze aplikacje na zegarek Android Wear.

Chociaż niektórzy o tym nie wiedzą, jest to całkowicie możliwe pobrać różne aplikacje a nawet gry na wysokiej jakości zegarku Android Wear. Jeśli chcesz cieszyć się znacznie więcej z tego, co ma do zaoferowania, czytaj dalej, a zobaczysz, że dzięki prostym krokom możesz mieć aplikacje, które chcesz, na swoim własnym smartwatchu.

Jak pobrać najlepsze aplikacje na zegarek Android Wear?

To, co wydawało się niemożliwe lata temu, jest teraz całkowitą rzeczywistością, jak w przypadku smartwatchów czy Inteligentne zegarki. Dzięki nim możemy teraz cieszyć się naszymi ulubionymi aplikacjami i narzędziami w zaciszu własnego nadgarstka.

Jest prawdopodobne, że Ty lub ktoś, kogo znasz, masz zegarek Android Wear, a każdy właściciel takiego urządzenia bez wątpienia chce go maksymalnie wykorzystać; Świetnym sposobem na to jest pobranie aplikacji na zegarek. Ale jak można to osiągnąć bez problemów?

Następnie pokażemy Ci proste kroki, które musisz wykonać, aby to zrobić pobierz wybrane aplikacje na zegarku Android Wear – szybko i łatwo.

Kroki pobierania aplikacji na zegarek Android Wear

Choć może się to wydawać nieco skomplikowane, pobieranie aplikacji na zegarek tego typu jest naprawdę bardzo proste. Przede wszystkim upewnij się, że aktualizujesz smartwatch do najnowszej wersji, abyś nie miał żadnych problemów podczas korzystania z niego.

Teraz musisz wejść do aplikacji Google Play na swoim zegarku. Zrobić to, włącz smartwatch i przejdź do menu aplikacji. Od teraz należy wykonać następujące kroki:

  • wciśnij Ikona Sklepu Google Play aby wejść do aplikacji.
  • Zaloguj się na swoje konto Google.
  • Wybierz przycisk z napisem „Szukaj”, który jest oznaczony symbolem lupy.
  • Wpisz nazwę aplikacji, którą chcesz pobrać, lub przeprowadź wyszukiwanie głosowe.
  • Po znalezieniu kliknij przycisk „Instaluj”.

To wszystko! Po wykonaniu tych czynności możesz cieszyć się aplikacją pobraną na smartwatch. Teraz pokażemy Ci inną równie skuteczną metodę, dzięki której możesz pobrać aplikacje, które chcesz na swoim zegarku Android Wear.

Jak dodać aplikacje telefoniczne do zegarka Android Wear?

Jeśli chcesz używać swojej ulubionej aplikacji mobilnej również na swoim smartwatchu, nie ma problemu, ponieważ teraz pokażemy Ci, jak to zrobić. Przede wszystkim musisz mieć możliwość połączenia smartwatcha z telefonem komórkowym, aby to zrobić udostępniać wybrane aplikacje. Gdy jesteś pewien, że to zrobiłeś, musisz wykonać poniższe czynności:

  • Wyszukaj i wejdź do aplikacji Sklep Google Play na zegarku Android Wear.
  • Wejdź do sekcji «Aplikacje w Twoim telefonie».

różowy smartwatch w rękach dziewczyny

  • Tam wybierz aplikację, którą chcesz pobrać i naciśnij „Zainstaluj”.

Sprytny! Teraz możesz cieszyć się tą samą aplikacją, którą masz w telefonie, ale mając ją na swoim wygodny i wszechstronny smartwatch. Jasne, poruszanie się po Google Play na małym ekranie smartwatcha nie jest łatwe do powiedzenia, ale bez wątpienia cały ten wysiłek jest tego wart.

Ale co gdyby Nie mam systemu operacyjnego Android Wear na moim inteligentnym zegarku? Cóż, na pewno ucieszysz się, wiedząc, że możesz również pobierać aplikacje na swój chiński smartwatch, jeśli chcesz, tylko innymi metodami.

Jeśli odważysz się odkryć wszystkie aspekty, które oferuje Twój smartwatch lub zegarek Android Wear, zapewniamy, że nie pożałujesz. Mamy nadzieję, że wszystkie te informacje mogą być dla Ciebie bardzo przydatne i zachęcamy do bezproblemowego pobierania wszystkich aplikacji, które chcesz.

dołącz do naszego kanału telegram