Skip to content

Jak pobrać lub zapisać zdjęcia profilowe WhatsApp z moich kontaktów

26 de luty de 2021

Nie jest tajemnicą dla nikogo, że obecna technologia rozwija się w szalonym tempie, co pokazują ciągłe aktualizacje doświadczane przez różne platformy. Chodzi o to, że starają się zaoferować znaczące zmiany, które pozwolą na przyjemniejszy sposób nawiązywania relacji.

Dlatego w poniższym samouczku przedstawimy bardzo prostą sztuczkę do zastosowania. Więc możesz się uczyć jak pobrać lub zapisać zdjęcia profilowe moich kontaktów w WhatsApp.

Do niedawna WhatsApp pozwalał na to każdemu użytkownikowi pobierz lub zapisz zdjęcia profilowe WhatsApp swoich kontaktów. Obecnie nie można tego zrobić i dla wielu sytuacja ta stała się prawdziwym bólem głowy. Okazuje się więc, że ta aplikacja usuwa funkcje, które były powszechnie akceptowane przez użytkowników.

Chcemy jednak powiedzieć, abyś nie martwił się tą sytuacją, ponieważ tak jak możesz łatwo przesłać zdjęcie profilowe na WhatsApp, możesz także pobrać zdjęcia identyfikacyjne swoich kontaktów z niesamowitą sztuczką. Następnie przedstawimy Ci w prosty sposób, jak możeszs pobierz lub zapisz zdjęcia profilowe swoich kontaktów w WhatsApp. Więc nie tracąc więcej czasu, zacznijmy.

Jak pobrać lub zapisać zdjęcia profilowe moich kontaktów w WhatsApp

Jak już wspomnieliśmy, WhatsApp nie pozwala na to żadnemu użytkownikowi zapisz zdjęcie profilowe swoich kontaktów. To było to, co wcześniej można było zrobić bardzo łatwo, ale teraz jest to prawie niemożliwe. Pokażemy Ci prostą sztuczkę, abyś mógł to zrobić bez problemów i uczyć swoich znajomych. Możesz być także zainteresowany Jak umieścić zdjęcie profilowe w moich kontaktach na WhatsApp?

Na początek przechodzimy do naszego telefonu komórkowego i od razu otwieramy aplikację Whatsapp. Możesz też sprawdzić, czy po wybraniu dowolnego kontaktu i wybraniu obrazu lub zdjęcia z jego profilu opcja zapisania lub udostępnienia zdjęcia nie jest już wyświetlana. Ta opcja pojawiła się przed nową aktualizacją, którą przeszła aplikacja.

Ale możemy to bardzo łatwo rozwiązać i wystarczy wykonać kroki, które pokażemy poniżej. Najpierw musisz wybrać swój kontakt i otwórz swoje zdjęcie profiloweNastępnie musisz wykonać kombinację klawiszy, które pozwolą ci zrobić zrzut ekranu.

Klawisze, które musisz nacisnąć, zmniejszają głośność, a następnie włączają lub wyłączają, natychmiast zrobi zdjęcie profilowe twojego kontaktu. Po uzyskaniu zrzutu ekranu zamierzamy edytować obraz, wtedy będziemy musieli tylko wyciąć obraz iw ten sposób masz już Zdjęcie profilowe Twoich kontaktów w WhatsApp.

Teraz musisz tylko zapisać zdjęcie profilowe i za każdym razem, gdy chcesz je zobaczyć, musisz przejść do galerii zdjęć i tam je znajdziesz. Zawsze pamiętaj, aby usunąć pliki WhatsApp zapisane na telefonie komórkowym, aby zwolnić miejsce. Widziałeś, że jest to bardzo proste i łatwe do wykonania, bez konieczności wykonywania skomplikowanych procedur, rozwiązałeś problem, który wydawał się bardzo trudny do rozwiązania.

Zapisz zdjęcia profilowe WhatsApp pocztą

Jest też inny sposób pobierz lub zapisz zdjęcia profilowe moich kontaktów w WhatsApp. Dzieje się tak w przypadkach, gdy nie można zrobić zrzutu ekranu w sposób natywny, jest to również bardzo łatwe. Polega na wybraniu swojego kontaktu i otworzeniu jego zdjęcia profilowego, następnie należy przejść do prawej części ekranu i nacisnąć na trzy punkty.

W ten sposób znajdziesz opcję udostępniania, a następnie musisz wybrać inną opcję, którą jest e-mail. Gdy to zrobisz, Gmail automatycznie załączy zdjęcie na okładkę, którego każdy użytkownik używa w WhatsApp. Aby zakończyć, wystarczy wysłać do siebie wiadomość e-mail zawierającą zdjęcie kontaktu.

WhatsApp czarne kropki w tle

W ten drugi sposób możesz pobierz lub zapisz zdjęcia profilowe WhatsApp swoich kontaktów o ile nie ukryli swoich zdjęć profilowych. Jak widać, bardzo prosto i łatwo jest ominąć ograniczenie, które aplikacja nałożyła na wszystkich swoich użytkowników. Możesz też zapisywać zdjęcia wszystkich swoich kontaktów i cieszyć się nimi, kiedy tylko chcesz.