Skip to content

Jak pobrać lub przejść do kosza WhatsApp i odzyskać usunięte rozmowy, zdjęcia i wiadomości

16 de wrzesień de 2023

WhatsApp to jedna z głównych aplikacji do przesyłania wiadomości błyskawicznych na świecie. Pomimo dużej sławy tej aplikacji, nie raz otrzymaliśmy wiadomości z pytaniami, czy Czy istnieje aplikacja do pobrania lub wyrzucenia do kosza.

Jak zawsze, gdy mówimy o znanych aplikacjach. Wiemy, że deweloperzy nie mający nic wspólnego z konkretną firmą generują inne, komplementarne usługi.

W ten sposób, żebyśmy mogli tam wysłać treści takie jak obrazy, filmy, pliki audio i wiadomości usunięte z komunikatoraale z możliwością ich odzyskania, jeśli uznamy to za konieczne.

Pobierz Kosz dla WhatsApp

Przede wszystkim musimy powiedzieć, że na szczęście istnieje aplikacja jako Kosz dla WhatsApp. Co pozwala uzyskaj dostęp do odzyskiwania usuniętych plików i wiadomościponieważ są w nim przechowywane, a nie całkowicie usuwane, gdy je usuwamy.

W efekcie mówimy, że ta aplikacja działa jak swego rodzaju kopia zapasowa, więc bez wątpienia ułatwi Ci życie. Należy także pamiętać, że treści w nim przechowywane są szyfrowane, tzw nie istnieje ryzyko, że ktoś je ukradnie.

W tym momencie kolejny krok wiąże się bezpośrednio z pobraniem aplikacji WhatsRemoved ze sklepu Google Play, chociaż zostawiamy Ci ten link, aby zaoszczędzić trochę czasu. Jeśli chodzi o daną aplikację, musimy powiedzieć, że jej główną cechą jest właśnie to wykryć usunięte pliki z WhatsAppgenerując swego rodzaju kopię zapasową usuniętych czatów, a także ich zawartości.

Z drugiej strony jedna z jego największych cnót ma związek z Aby się nim cieszyć, nie trzeba być użytkownikiem root. Chociaż możemy uznać, że nie jest konieczne rootowanie ani nic podobnego, aby możliwe było odzyskanie naszych wiadomości.

Główne cechy tej aplikacji

Jak tylko szczegółowo o funkcjach tej aplikacjimusimy porozmawiać o następujących kwestiach:

  • Wykryj usunięte wiadomości
  • Wykryj usunięte pliki
  • Odzyskaj usunięte pliki, takie jak filmy, zdjęcia, audio, wiadomości i całe rozmowy

Dla nas jest to bez wątpienia najlepsza alternatywa dla kosza dla WhatsApp. Nie ma znaczenia, z kim prowadziłeś te rozmowy lub wiadomości. Ponieważ zawsze będziesz mieć ponownie do nich dostępwięc nie wahaj się ani chwili.

Aplikacja WAMR do odzyskiwania wiadomości z kosza WhatsApp

WAMR to nowa aplikacja, za pomocą której możesz odzyskać usunięte wiadomości z WhatsApp, Telegramu i Facebook Messenger. Oprócz, Możesz przywracać filmy, zdjęcia i pliki audio. Podczas pobierania musisz zezwolić na dostęp do żądanej aplikacji. Nie oznacza to, że nadużywa władzy prawnej w celu ochrony Twojej prywatności, ponieważ wykorzystuje pamięć jedynie do pobierania Twoich wiadomości.

Po instalacji sprawdź powiadomienie, poinformuje Cię, która wiadomość została usunięta i umożliwi jej przeczytanie. Aby przywrócić zawartość multimedialną, musisz ją najpierw pobrać. W przeciwnym razie, jeśli ją usuniesz, nie będziesz mieć do niej dostępu. Aplikacja ma na celu być na bieżąco z najnowszymi technologiami.

Odzyskaj multimedia z DiskDigger

Jest to również dobrze znana aplikacja na Androida, która pozwala nam odzyskać utracone pliki. Korzystaliśmy z tej aplikacji przy innych okazjach i jest to jedna z najlepszych, jakie wypróbowaliśmy w aplikacji Zobacz, jak to zrobić. Sprawdź pamięć wewnętrzną telefonu szukam usuniętych zdjęć.

odzyskać usunięte rozmowy

Problemem jest Jego darmowa wersja przywraca tylko obrazy w formacie miniatur. Jeśli chcesz je kupić w oryginalnym rozmiarze, musisz uiścić opłatę, chociaż jeśli przypadkowo usunięta zawartość jest bardzo ważna, będzie warto. Wyobraź sobie, że masz jakiś bardzo ważny obraz, który z jakiegoś powodu od nas niezależnego zostaje utracony.

Niektóre zdjęcia rodzinne z dużą historią lub znaczeniem lub zdjęcia potwierdzające roszczenie prawne. Usunięcie z urządzenia mobilnego z powodu uszkodzenia pamięci SDlub poprzez infekcję naszego urządzenia z systemem Android wirusem komputerowym. Również w przypadku rootowania lub formatowania telefonu. Dlatego bez wątpienia zalecamy korzystanie z tej aplikacji mobilnej w celu odzyskania utraconych danych.

dołącz do naszego kanału telegram