Skip to content

Jak pobrać i zainstalować WhatsApp za darmo na tablecie z Androidem Bardzo proste!

11 de lipiec de 2021

Spośród aplikacji najczęściej używanych codziennie, Facebook i WhatsApp prawdopodobnie są totalnymi królami, gram więcej po stronie WhatsApp, bez wątpienia niezawodnej i bezpiecznej komunikacji. Ale są one nawet tak szeroko stosowane, że obie aplikacje są domyślnie instalowane na wielu urządzeniach mobilnych, biorąc pod uwagę, że należą do tej samej firmy, bez wątpienia powinny być tam szczęśliwe.

Tak jak dziś ważne jest posiadanie WhatsApp, być może nie tak bardzo z Facebookiem. Chodzi o to, że wiele osób zadaje sobie proste pytanie: Czy to możliwe? pobierz WhatsApp na tablet z Androidem? Odpowiedź brzmi: tak, możesz całkowicie skorzystać z WhatsApp na tablecie z Androidem, powiem ci, jak konkretnie poniżej.

Użyj WhatsApp na tablecie z Androidem

Przede wszystkim nie będziemy mogli pobierz WhatsApp ze Sklepu Play na tablecie, będziesz musiał przejść do www.whatsapp.com/android i pobrać plik APK, pamiętaj, aby włączyć „nieznane źródła” w Ustawienia> Bezpieczeństwo.

Zainstaluj pobrany plik APK i gotowe, będziesz mieć WhatsApp na swoim tablecieTeraz zabrakłoby najważniejszej rzeczy, czyli aktywowania go. Jak to się robi? I co zrobić, jeśli nie mogę pobrać lub zainstalować WhatsApp na telefonie komórkowym.

Pamiętaj, że potrzebujesz do tego numeru telefonu, zalecamy zabranie karty SIM, której nie używasz, lub kupno takiej, która jest bardzo tania. Włóż go tymczasowo na telefon komórkowy, odinstaluj z niego WhatsApp i zainstaluj ponownie, gdy masz zamiar aktywować go na telefonie nie pytaj o SMS, poproś o zadzwoń do ciebie, zapisz numer weryfikacyjny i będzie to ten, który umieścisz na tablecie.

Następnie po prostu włóż starą kartę SIM, której używasz, reaktywuj WhatsApp na telefonie komórkowym za pomocą wiadomości tekstowej i przywróć kopię swoich czatów i voila, tak jakbyś nigdy go nie odinstalował.

Zainstaluj WhatsApp na tablecie

Jak zobaczysz pobieranie i instalowanie WhatsApp na tablecie z Androidem, jest to ten sam proces Samsunga, w ogóle nie jest to skomplikowane, być może zajmie ci trochę więcej czasu, aby poradzić sobie z kartą SIM, aby móc aktywować WhatsApp , ale jest to kwestia Zrób to raz i to wszystko, możesz korzystać z WhatsApp bez żadnych ograniczeń, a ponadto nie musisz go ponownie aktywować, jedyny sposób, aby ponownie go aktywować i wykonać cały proces o którym wspomniałem wcześniej. jest, jeśli mocno zresetujesz tablet lub odinstalujesz WhatsApp, którego, jak sobie wyobrażam, nie robisz zbyt często, więc proces jest dość prosty i szybki.

WhatsApp na tablet z Androidem

Zrootuj, aby zainstalować WhatsApp na tablecie

Wraz z rozwojem telefonów komórkowych i ich twórców zaczęto używać tabletów w ten sposób, co daje możliwość zapisywania list kontaktów i instalacji niektóre aplikacje, takie jak WhatsApp, które działają w taki sam sposób, jak w telefonie komórkowym.

Nawet jeśli, nie wszystkie tablety są kompatybilne z tymi aplikacjami, jednym z nich jest WhatsApp. Ta aplikacja może powodować problemy podczas instalacji lub po prostu nie można jej zainstalować, ponieważ nie jest kompatybilna z urządzeniem.

W przypadku braku kompatybilności istnieje inna możliwość, a jest to zrób to przez root dla tabletuJednym z narzędzi, które pozwala to zrobić, jest Kingo Root, dla nich:

  • Pobierz APK na tablet, po sprawdzeniu, że znajduje się na liście.
  • Otwórz aplikację i jeśli jest zgodna, pojawi się przycisk „root”, naciśnij go i poczekaj na proces.
  • Po zakończeniu na ekranie pojawi się komunikat i będziesz miał have dostęp superużytkownika.

Dzięki tej aplikacji w bardzo krótkim czasie będziesz miał dostęp do poziomu superużytkownika na tablecie, teraz pozostaje tylko zainstaluj aplikację WhatsApp przez Google Play lub pobierając APK z oficjalnej strony internetowej.

Teraz, jeśli chcesz przenieść dane znajdujące się w telefonie, zrób kopię zapasową, a następnie zainstaluj aplikację na tablecie mieć wszystkie oryginalne dane tak, jakby to był telefon komórkowy.

Dzięki prostemu i nieskomplikowanemu procesowi jest to możliwe używaj WhatsApp na tablecie, w taki sam sposób, w jaki jest używany na telefonie komórkowym i bez marnowania czasu online.

Być może słyszałeś o WhatsApp Plus, chcesz wiedzieć, kto go stworzył, czytaj dalej nasze artykuły.