Skip to content

Jak pobrać i zainstalować WhatsApp na niekompatybilnym telefonie komórkowym Szybko i łatwo

14 de kwiecień de 2021

Wszyscy lubimy łatwość, z jaką komunikator internetowy o nazwie WhatsApp pozwala nam wysyłać wiadomości, pliki multimedialne, które można edytować, a nawet odbierać i wykonywać połączenia lub rozmowy wideo.

Ale z biegiem lat ta aplikacja staje się coraz cięższa lub bardziej wymagająca przy określaniu, które urządzenia mogą jej używać w normalny sposób, często zdarza się, że z upływem czasu są wystawiane na listę, na której jest ich tytuł «Urządzenia z Androidem, na których WhatsApp nie będzie obsługiwanyByć może jesteś tutaj z tą samą wiadomością.

Dlaczego moje urządzenie nie jest już obsługiwane?

Według oficjalnej strony WhatsApp ta aplikacja przestanie działać na telefonach komórkowych z Androidem, które mają system operacyjny niższy niż 4.0.3.

Sugeruje to, że aby móc czerpać korzyści z tej aplikacji, konieczne jest posiadanie systemu operacyjnego większego niż wspomniany. Dzieje się tak nie tylko z Androidem, iOS ma również niekompatybilne urządzenia, a to te, które mają wersje niższe niż iOS 9.

Wszystko to jest całkowicie związane z faktem, że nie posiadamy większości zasobów, które obecnie mają aktualizacje WhatsApp, takich jak animowane naklejki, wysyłanie GIF-ów, ulepszenia połączeń, a także wiek we wszystkich kodach konfiguracyjnych tej aplikacji.

Co mam zrobić, jeśli nie mam zgodnego urządzenia z systemem Android?

Jeśli powodem, dla którego znalazłeś się w tym artykule, jest nie możesz używać WhatsAppZ powodów wymienionych powyżej zalecamy wykonanie następujących kroków, aby ponownie stać się częścią tej rozszerzonej rodziny cybernetycznej.

 1. Przede wszystkim musisz otworzyć preferowaną przeglądarkę na urządzeniu, kiedy już tam będziesz, po prostu wpisz w pasku wyszukiwania «apk WhatsApp«.
 2. Obecnie jedną z najbezpieczniejszych, wygodnych i niezawodnych witryn internetowych jest «Z góry na dół«, Z niego będziesz mógł nie tylko pobrać pakiet WhatsApp APK, ale także ogromną liczbę plików APK, ponieważ jest to witryna zaprojektowana dla niego.
 3. Gdy znajdziesz się na stronie, wystarczy nacisnąć miejsce, w którym jest napisane «pobrać«.
 4. Urządzenia często proszą o pozwolenie na pobranie pliku, który nie pochodzi z oficjalnego sklepu urządzenia, w tym celu wystarczy na to zezwolić.
 5. Po zakończeniu pobierania pozostaje tylko instalacja, ale dla nich musisz wejść konfiguracje, następnie zamki i zabezpieczenia i na koniec autoryzujesz instalację aplikacji zewnętrznych w sklepie Play, ta opcja jest nazywana „Nieznane pochodzenie”.
 6. Po tym krótkim procesie instalacja rozpocznie się automatycznie.
 7. Wreszcie można zarejestrować swój numer telefonu komórkowego i cieszyć się aplikacją.
 8. Jeśli masz pliki zapisane w oficjalnej chmurze WhatsApp, nie martw się, możesz je również bez problemu odzyskać.

Co powinienem zrobić, jeśli nie mam zgodnego urządzenia z systemem iOS?

Niestety dla użytkowników nadgryzionego jabłka iOS, jeśli mają telefony komórkowe z rozszerzeniem wersji starszej niż iOS 9, nie będą mogli czerpać korzyści tej aplikacji Chyba że otrzymają nowe urządzenie z systemem iOS w wersji 10 lub nowszej.

Obecnie urządzeniami, które można pozostawić bez aktualizacji WhatsApp, są iPhone’y 4s lub starsze. Oczywiście te wersje zostały wydane około dziesięciu lat temu, nadszedł czas, aby dać im zasłużony odpoczynek.

Na jakich urządzeniach WhatsApp nie będzie kompatybilny?

Ta aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych od czasu do czasu aktualizuje listę urządzeń, na których przestanie działać, tutaj pokażemy jedną z ostatnich opublikowanych list.

 1. Samsung Galaxy S2.
 2. Motorola Droid Razr.
 3. LG Optimus Black.
 4. HTC Desire.
 5. iPhone’y 4s.

WhatsApp nie jest kompatybilny z Androidem lub iPhonem

To nie znaczy, że ty WhatsApp natychmiast przestanie działać, ale będzie postępować stopniowo, zwłaszcza na urządzeniach z systemem iOS.

Dobrze wsparcie dla tych telefonów komórkowych przestanie istnieć, błędy systemu i bezpieczeństwa nie będą już usuwane i nadejdzie moment, w którym WhatsApp na pewno nie będzie już działał na wspomnianych telefonach komórkowych. Gdzie najlepiej będzie wybrać alternatywy podobne do WhatsApp.