Skip to content

Jak pobrać i zainstalować TWRP Recovery na telefonie Samsung Mobile z komputera?

26 de wrzesień de 2022

W przeszłości, jeśli czytałeś nasze artykuły, zobaczysz, że stworzyliśmy dwa artykuły, które możemy uznać za niezbędne, jeśli chodzi o instalowanie Recovery TWRP, biorąc pod uwagę, że ta aplikacja jest rzeczywiście bardzo przydatna. Mówimy o tych artykułach, w których konkretnie uczymy, jak zainstalować TWRP na HTC 10 lub jak zainstalować TWRP na Samsungu Galaxy S7. Prawda jest taka, że ​​wiemy, że użytkownicy innych urządzeń będą się nad tym zastanawiać.

Dzieje się tak, że użytkownicy innych urządzeń mobilnych koreańskiej firmy mają pewne wątpliwości co do działania lub instalacji Recovery TWRP, dlatego w tym konkretnym przypadku chcieliśmy porozmawiać o tym, co odpowiada wszystkim tym terminalom. Jak już mówiliśmy, ten samouczek dotyczy instalacja Recovery TWRPwskazuje, że dotyczy tylko urządzeń mobilnych Samsung, więc jeśli masz inny, zostaw nam konkretny komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia Samsung i próbujesz zainstalować Recovery TWRP na swoim urządzeniu za pomocą oprogramowania Odin, powinieneś wiedzieć, że krok po kroku tego artykułu będzie dla Ciebie szczególnie przydatny. Prawda jest taka, że ​​Recovery TWRP to program, który jest odpowiedzialny za przeprowadzanie wszelkiego rodzaju odzyskiwania treści, w taki sposób, że naprawdę rozwiązuje nasze życie w wielu sytuacjach. Odzyskiwanie TWRP Jest to również metoda całkowicie uniwersalna, dlatego nie należy zapominać o wzięciu jej pod uwagę.

Wykonaj odzyskiwanie na Androidzie za pomocą TWRP

Pierwsza rzecz, o której musimy wspomnieć w tym artykule, dotyczy bezpośrednio Odina, o którym musimy powiedzieć, że jest to narzędzie w jakiś sposób oparte na Windowsie, najsłynniejszym systemie operacyjnym dla komputerów na świecie. W przeciwnym razie Recovery TWRP to narzędzie ROM, które można uruchomić na wielu urządzeniach z Androidem. W tym przypadku będziemy rozmawiać Operacja odzyskiwania TWRP do wszystkich urządzeń Samsunga, które mogą nam się przydać, można zainstalować ROM.

Rzeczywiście, w tym artykule chcemy nauczyć Cię, jak przeprowadzić odzyskiwanie TWRP lub odzyskiwanie za pomocą tego programu na urządzeniu Samsung i chociaż proces jest podobny na wszystkich urządzeniach, tutaj weźmiemy pod uwagę tylko menu urządzeń koreańska firma . Oczywiście musisz spełnić pewne wymagania, wśród których jest to, że telefon ma co najmniej 80% obciążenianie zapominając, że konieczne będzie pobranie i zainstalowanie sterowników Samsung USB na komputerze, a także oprogramowania Odin.urządzenie do odzyskiwania Samsunga

Po wykonaniu tej czynności pobieramy narzędzie Recovery TWRP i będziesz musiał wykonać następujące kroki, aby zacząć korzystać z możliwości tego systemu. Pierwszą rzeczą będzie spełnienie wszystkich minimalnych wymagań, które są częścią systemu. W drugim przypadku będziesz musiał uruchomić oprogramowanie Odin na komputerze. Będziemy też musieli mieć pewność, że pobraliśmy Flashable Odin .tar. Następnym krokiem jest przejście do ustawień telefonu i włączenie debugowania OEM i USB.

Ignorujemy ekran ostrzegawczy i zamiast tego musimy nacisnąć klawisz zwiększania głośności. W tym momencie podłączamy telefon komórkowy do komputera i Odyn powinien to wykryć automatycznie, zgłaszając, że został dodany, używając tego samego słowa. Następnie klikamy „AP” i wybieramy „Recovery.tar TWRP”. Później klikamy Start, a zadanie zostanie praktycznie ukończone. Wreszcie w efekcie zakończymy proces ręcznym ponownym uruchomieniem, jeśli nie zostanie wygenerowany automatycznie .

Odzyskiwanie TWRP działa dalej cały sprzęt Samsung spełniające minimalne wymagania narzędzia do przeprowadzenia procesu, z możliwością odzyskiwania zawartości i prostym procesem instalacji, oferuje rozwiązania wielu problemów.

Zainstaluj go przez Odinktóry jest systemem opartym na systemie Windows, jego użycie pomoże nie tylko odzyskać utraconą zawartość, ale także uruchomić go szybko i prosto, a do wykonania wszystkich niezbędnych czynności wystarczy komputer i podłączony do niego telefon komórkowy.

Czy udało Ci się zainstalować Recovery TWRP na telefonie Samsung?

dołącz do naszego kanału telegram