Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Transparent Facebook Messenger na Androida

28 de luty de 2021

Sieci społecznościowe są jedną z form komunikacji, która najbardziej zrewolucjonizowała nasze obecne społeczeństwo na lepsze. Przyniosły one nowe i lepsze sposoby przekazywania innym naszych uczuć w prosty sposób. Mają nawet nowe funkcje i sekrety.

Jedna z najlepszych sieci społecznościowych nazywa się Facebook, ponieważ ma wiele funkcji i narzędzi dla wszystkich potrzeb swoich użytkowników. Ta sieć społecznościowa jest jedną z najczęściej używanych i ma aplikację wyłącznie dla czat Twoi znajomi dzwonią „Komunikator facebookowy”.

Ta aplikacja jest bardzo przydatna i możesz korzystać z Facebook Messenger bez jej instalowania, a ponadto jest bardzo przydatna, jeśli chcesz udostępnić kontaktowi wiadomości pisemne lub dźwiękowe oraz pliki multimedialne. Jednak jego interfejs, choć dla wielu bardzo przydatny, wizualnie go nie lubi, dlatego przygotowaliśmy ten artykuł.

Pokażemy Ci, jak dodawać motywy do komunikator facebookowy a konkretnie motyw, który sprawia, że ​​aplikacja jest przezroczysta za pomocą moda. Więc czytaj dalej ten przewodnik, jeśli chcesz nadać swojej aplikacji zupełnie inne wizualne wykończenie, wykonując czynności, które pokażemy poniżej.

Co to są mody?

Zanim zaczniemy od przewodnika, jak przekształcić komunikator i stać się przejrzystym, porozmawiajmy trochę o tym, czym są mody. W ten sposób będziesz miał jaśniejszy temat i lepiej zrozumiesz, jak działa mod, który zamierzasz zainstalować na swoim telefonie.

Powiedziawszy to, zacznijmy, mod to rozszerzenie, że tak powiem, zaprojektowane do modyfikacji oryginalnego oprogramowania programu. Są one szeroko stosowane w celu poprawy komfortu użytkowania w programy i gry wideo ponieważ umożliwia dodawanie nowych funkcji do już istniejących.

W ten sposób można również naprawić wszelkie usterki programu bez konieczności czekania na pojawienie się nowej aktualizacji. Inną rzeczą, którą mogą zrobić mody, jest modyfikacja wizualnej sekcji aplikacji i, w tym przypadku, możliwość zastosowania żądanych motywów.

Jeden z najpopularniejszych motywów dla Posłaniec Chodzi o przejrzystość i wielu użytkowników chce zmodyfikować swoją aplikację w ten sposób. Czy chcesz zmodyfikować swojego Messengera za pomocą tego moda, aby wyglądał przezroczysto? W takim razie czytasz właściwy artykuł.

Zostaw to w naszych rękach, a my zajmiemy się pokazaniem Ci super łatwej metody zainstaluj ten mod na Twoim telefonie. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które pokażemy poniżej, a zobaczysz, że w niedługim czasie ta nowa funkcja komunikatora zostanie aktywowana.

Jak pobrać i zainstalować mod przezroczystości Facebook Messenger?

logo facebook messenger na białym i niebieskim tle

Pobieranie i instalowanie tego moda jest bardzo proste, a my przeprowadzimy Cię przez procedurę, którą musisz wykonać, aby bezpłatnie zainstalować aplikację Facebook Messenger na urządzenia mobilne. Po prostu zwróć szczególną uwagę na kroki, które pokażemy poniżej, aby to zrobić.

Przed wykonaniem tej procedury należy zauważyć, że aby to zrobić, musisz mieć konto na Facebooku. Jeśli więc nie masz konta na Facebooku, zrób to z oficjalnej strony tej sieci społecznościowej.

Krok 1

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby mieć ten mod na smartfonie, jest wyszukanie, pobranie i zainstalowanie pliku.

Powinieneś także odinstalować Oryginalna aplikacja Messenger więc nie masz żadnego błędu uwierzytelniania w telefonie. Nie zapomnij mieć aktywowanej opcji instalowania aplikacji niewiadomego pochodzenia, aby telefon mógł zainstalować mod.

Krok 2

Po zainstalowaniu otwórz mod, który z pewnością będzie w szufladzie aplikacji i Zaloguj się na swoje konto na Facebooku, tak jak zwykle na Messengerze. Poczekaj, aż Twoje konto się załaduje i skoryguj, że nie ma błędu, jeśli zrobiłeś wszystko dobrze, będziesz mieć już Messengera z przezroczystym tłem.

Gotowe, nie było to wcale trudne, mamy nadzieję, że ten poradnik się przydał i że masz już ten mod na swoim telefonie. Zachęcamy do dokładniejszego zbadania innych narzędzi do odzyskiwania, na przykład usuniętych rozmów z Facebook Messenger.