Skip to content

Jak pobrać i zainstalować telefon Jokesphone i mieć darmowe żarty z telefonu do użytku ze znajomymi?

22 de październik de 2022

Żartowanie przez telefon to coś, co istnieje od dawna, zanim trzeba było być bardziej oryginalnym i spróbuj powstrzymać śmiech zrób ten żartbez wątpienia inne czasy i serwer, który je przeżył, wspomina je czule.

W dzisiejszych czasach mamy aplikacje na absolutnie wszystko, a to sprawia, że ​​jest to o wiele łatwiejsze i równomierne sprawia, że ​​są o wiele bardziej zabawne.

Jeśli lubisz żartować z przyjaciółmi lub znajomymi przez telefon, bez wątpienia jedną z aplikacji, które musisz zainstalować, jest Jokesphone i w tym artykule oprócz mówienia o tym.

chcę Ci pokazać jak pobrać Jakesphone i dowcip za darmo więc możesz w ten sposób dobrze się bawić z przyjaciółmi, przynajmniej będziesz się dobrze bawić, zobaczą, jak to zniosą.

Darmowe aplikacje do żartów na telefon

Rzeczywiście, jeśli korzystałeś z innych darmowych aplikacji do żartów, takich jak Juasapp, a one Cię nie przekonały, musisz wiedzieć, że Jokesphone to doskonała alternatywa, Powiemy więc trochę o tym.

Dlatego jeśli spróbujesz przeanalizować, jakie są główne aplikacje dowcipne na urządzenia mobilne, możemy szybko dojść do wniosku, że Jokesphone jest jednym z ulubionych użytkownikówa prawda jest taka, że ​​uważamy, że jest to jeden z najłatwiejszych w użyciu.

Jak powiedzieliśmy na początku, bez wątpienia aplikacja Jokesphone jest jednym z najlepszych, jakie możemy rozważyć teraz, jeśli chodzi o robienie żartów do naszych przyjaciół lub znajomych, biorąc pod uwagę, że oferuje to ogromną liczbę żartów, z których możemy skorzystać.

Poza tym w ten sam sposób powinieneś wziąć pod uwagę, że jeśli wcześniej próbowałeś Juasapp, przekonasz się, że ma podobny interfejs użytkownika i ta sama liczba żartów, więc spróbować.

I tak jest, że choć w obu aplikacjach, żeby mieć dużo żartów lub nieograniczony, musimy za nie zapłacićprawda jest taka, że ​​darmowe żarty Jokesphone są nieco zabawniejsze i dlatego zwykle polecamy tę aplikację zamiast innej, którą musimy wziąć pod uwagę w takich przypadkach.

żarty na telefon za darmo

A gdyby tego było mało, powinieneś o tym wiedzieć jeśli zamierzasz odbierać wiele połączeń na Jokesphone lub wszystkie żarty, jest sztuczka dla Androida, która działa i którą możesz wypróbować.

Musisz o tym wiedzieć, że aby ta prosta sztuczka z Jokesphone zadziałała, musisz mieć możliwość połączenia aplikacji z wieloma kontami na Facebooku, dzięki czemu możesz bezpośrednio zsynchronizować wszystkie te treści z aplikacją i niewiele więcej trzeba analizować.

Poza tym, co zostało wspomniane do tej pory, poniżej powinieneś rozważyć w ten sam sposób, że wiele razy te aplikacje dają ci dowcip a po 24 godzinach dostępny jest nowy, aby kontynuować zabawę.

Jak wykonać wiele żartobliwych rozmów za darmo

W aplikacji, aby mieć dobrą ilość nieograniczonych żartów w pigułce, trzeba zapłacić, nie możesz teoretycznie za darmo.

Ale jest jakaś sztuczka, aby móc robić dużo żartów wszystkim swoim znajomym?Chcesz wiedzieć, jak mieć dużo żartów na telefon? Mamy na to praktyczne rozwiązanie.

Będziesz musiał połączyć kilka kont na Facebooku, ponieważ kiedy to zrobisz, zażartują, a po dniu aktywuje się kolejne, więc w ten sposób możesz masz kilka dostępnych figli, które możesz zrobić swoim znajomym.

Żarty przez telefon

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jeśli jako użytkownicy korzystamy z kilku kont na Facebooku, to znaczy logując się na jedno, potem na drugie i tak dalej, czyli prosząc o wsparcie jakiejś rodziny i znajomych na ich kontach.

Ponieważ wiemy, że jest więcej niż jasne, że nie powinieneś mieć więcej niż jednego osobistego konta na Facebooku, aby uniknąć blokowania i problemów prawnych, w ten sposób przekonasz się, że masz dostęp do darmowego żartu dla każdego z nich, dzięki czemu zaoszczędzisz ogromną ilość pieniędzy.

Oczywiście, aby wdrożyć tę sztuczkę, pierwszą rzeczą do rozważenia jest to musisz mieć zainstalowaną aplikację na swoim smartfoniei zalecamy przejście bezpośrednio do pobierania ze Sklepu Play jako oficjalnej witryny.

Rzeczywiście, jeśli dasz nam żart na każde zsynchronizowane konto, na dłuższą metę nigdy nie zabraknie nam żartów na Jokesphone, chociaż oczywiście znajdujemy kontrapunkt, a mianowicie, że będziesz musiał stworzyć ogromną liczbę rachunki lub poproś o przysługę wielu przyjaciół lub krewnych.

Poza tym musimy powiedzieć w ten sam sposób, że jeśli będziemy wystarczająco ostrożni, będziemy mieli możliwość nie powtarzania kont na Facebooku, a tym samym ciągłego żartowania. To niezwykle przydatna sztuczka.

Z drugiej strony, jeśli nie chcesz wykonywać tej sztuczki, To, co zalecamy, to obstawianie bezpośrednio na inny bardzo interesujący które możemy znaleźć w tych czasach. Wiąże się to bezpośrednio z możliwością polecenia aplikacji między dwoma użytkownikami, jest to bardziej opłacalne.

To, co dzieje się w takich przypadkach, polega na tym, że w ten sposób możemy zapłacić za żarty dzięki wewnętrznym pieniądzom aplikacji, którą otrzymujemy. Jeśli masz znajomego, który również korzysta z tej aplikacji, Zapraszam do polecania mu aplikacji.

Ta sama sztuczka dla Jokesphone, której właśnie cię nauczyliśmy, a nawet poprzednia, może być używany na Androidzie, a także iOSto znaczy, że nie ma większego znaczenia, jaki smartfon mamy pod ręką, dlatego zalecamy zacząć korzystać z tego krok po kroku.

Powyżej lub powyżej wskazanego miejsca, w ten sam sposób zalecamy spróbowanie używaj tej aplikacji bezpośrednio ze swojego komputeracoś, co możesz zrobić bez problemów, instalując Bluestacks, który jest emulatorem Androida, z bardzo dobrymi wynikami.

jak robić figle z żartami

darmowe figle przez telefon

Aplikację można pobrać z oficjalnej strony Sklepu Play, jak już powiedzieliśmy. Aby więc mieć kilka psikusów i aktualizować się, wystarczy po prostu skorzystać z kilku kont na Facebooku lub polecić aplikację innym znajomym, aby móc zarobić i opłacić abonament w aplikacji, pamiętaj, że do każdego konta się logujesz będziesz miał inny żart.

Możesz poprosić rodzeństwo lub rodziców o użycie koralików tutaj, a następnie zwróć je za powiedzenie w jakiś sposób, aby mieć różne figle dostępne do zagrania wszystkim.

Aplikacja jest kompletna i pomimo tego musisz zapłacić, aby mieć nieograniczoną liczbę figli Bez wątpienia ma imponującą jakość, przynajmniej w tej kategorii, i bardzo dobrze służy, aby móc grać bardzo dobre figle wszystkim swoim znajomym i dobrze się bawić.

płatać figle z dowcipami

Wszelkie pytania, które masz jak zwykle, zostaw je w komentarzach i jak tylko będę mógł spróbować odpowiedzieć, na wypadek, gdybyś znał też inną sztuczkę lub aplikację do żartów możesz go zostawić poniżej, a dodam go do artykułu, gdy tylko go zobaczę.

Czy byłeś w stanie uzyskać dostęp do swoich darmowych żartów Jokesphone dzięki temu krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram