Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Super Mario Run Free na Androida – krok po kroku

2 de lipiec de 2021

Jeśli Pokémon Go był grą, która zaznaczyła pierwszą część roku na urządzeniach mobilnych, możemy prawdopodobnie powiedzieć, że inny tytuł bezpośrednio związany z ludzie Nintendo, Podobnie jak w przypadku Super Mario Run, również pod koniec 2016 roku odcisnął swoje piętno na rynku. Wybiegając w przyszłość, w rozpoczynającym się właśnie 2019 roku, jest wielu użytkowników, którzy chcą cieszyć się klasykiem, takim jak Super Mario Run. telefony komórkowe, dlatego chcemy pokazać wszystkie szczegóły, aby móc zainstalować go na Androidzie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym zakresie, jest to, że kiedy mówimy o Super Mario Run, robimy to o grze, która przynajmniej na razie jest dostępna tylko na smartfony Apple, czyli tradycyjny iPhone z systemem operacyjnym Android . W rzeczy samej, Super Mario run Nie jest jeszcze dostępny dla telefonów z systemem Android w tradycyjny sposób w sklepie Google Play i tam wszystkie przygody i wyzwania zaczynają być w stanie zainstalować go w tym środowisku.Super Mario zawsze będzie marką, która dotyka najgłębszych włókien nas wszystkich, ponieważ jest to stara i bardzo lubiana saga gier, która dała nam wspaniałe chwile i bezcenne uśmiechy, tak Super Mario na zawsze zostanie zapamiętane, jednak teraz nintendo postanowiło ożywić tę koncepcję, wprowadzając nową aplikacja i gra o nazwie Super Mario RUN.

Jest to bardzo ciekawa gra, która znalazła miejsce w Google Play i jest już dostępna dzięki wcześniejszej rejestracji, która została niedawno dokonana, oznacza to, że jest dostępna na Androida, a teraz możemy się nią cieszyć w zaciszu własnego Sklep Play, wtedy dowiemy się, jak zainstalować Super Mario Run na Androidzie.

Z kolei ci, którzy zainstalowali Super Mario Run na Twoim iPhonie Będą doskonale wiedzieć, że chociaż na początku gra jest całkowicie darmowa, to za dalsze awansowanie musimy zapłacić, więc nie ma wątpliwości, że będziemy musieli spróbować przed analizą, czy chcemy za nią zapłacić. W szczególności ideą tego artykułu jest to, że możesz pobrać Super Mario Run na smartfona z Androidem, a stamtąd masz również możliwość rozpoczęcia testowania i sprawdzenia, co myślisz.

Zainstaluj Super Mario Run na Androida

Ok, więc zakładamy, że chcesz dowiedzieć się, jak pobrać Super Mario Run na urządzenia mobilne z systemem Android, a następnie wystarczy, że wpiszesz dany link, gdzie znajdziesz plik APK, który możesz pobrać, czyli plik wykonywalny, który zastępuje pobieranie sklep Google Play, jeszcze nie dostępne. Po pobraniu tego pliku na telefon komórkowy musisz wiedzieć, gdzie go znalazłeś. A jeśli pobrałeś go na swój komputer, nadejdzie czas, aby przenieść go przez USB do telefonu.

Przed kontynuowaniem samouczka pamiętaj, że będziesz musiał włączyć opcję debugowanie USB w Ustawieniach, Opcje programistyczne. Z kolei, jeśli Opcje programisty nie są aktywowane, musisz przejść do Ustawienia, O urządzeniu i nacisnąć kilka razy Numer kompilacji.

Po zakończeniu poprzedniego kroku musisz przejść do Ustawień, Bezpieczeństwa, Nieznanych źródeł i sprawdzić, czy pakiet Super Mario Run APK został zainstalowany. Jeśli tak, musisz uruchomić go tak, jakby był to jakikolwiek inny plik.

Proces instalacji Super Mario Run już się rozpoczął i zajmie kilka minut, choć nic poważnego, biorąc pod uwagę, że będziesz mógł cieszyć się jedną z najlepszych gier 2016 roku i poważnym kandydatem, aby być jednym z najlepszych w 2017 roku, w awansować w tobie Urządzenie mobilne z systemem Android.

Jednocześnie musisz to wiedzieć na know ios możesz pobrać Super Mario Run bezpośrednio, co pozwoli Ci zaoszczędzić ogromną ilość czasu, biorąc pod uwagę ten proces, przynajmniej do czasu wydania Super Mario Run na Androida.

Zainstaluj Mario RUN na Androida

graj w super mario run mobile

Więc pomimo wielkiej akceptacji, która istnieje w in Społeczność iOSSą tacy, którzy narzekają, ponieważ pierwsze etapy są całkowicie bezpłatne, ale są inni, którzy nie są tak wolni, ponieważ są ostatnimi poziomami.

Musisz jednak zrozumieć, że koncepcja tej gry jest dość podobna do najmodniejszych gier, chodzi o bieganie, aby osiągnąć cele, które następnie prowadzą nas do różnych map i nagród. Gra jest obecnie dostępna dla niektórych regionów, ale problem ten zostanie rozwiązany wraz z wypuszczeniem pakietów językowych, tak jak musi oficjalnie wydany w kraju, w którym się znajdujesz, ten link przeniesie Cię bezpośrednio do Sklep Play więc możesz szybko i łatwo pobrać grę i pobrać tutaj.

Jak zainstalować Super Mario RUN

  1. Ściągnij Super Mario Run APK.
  2. Pobierz Plik bezpośrednio z komputera i skopiuj go na urządzenie z Androidem. Ważne jest, aby włączyć opcje bezpieczeństwa zezwalające na nieznane źródła.
  3. Za pomocą Menedżera plików wyszukaj plik gry i kliknij, aby zainstalować go na swoim urządzeniu.
  4. Po zakończeniu instalacja ważne jest, aby sprawdzili, czy to działa, więc powinni otworzyć grę i przetestować ją.

W ten sposób możemy zainstaluj naszą ulubioną grę na urządzeniu z systemem Android, nie zapomnij zapoznać się z krokami, jeśli nie możesz zainstalować gry, zalecamy to, aby uniknąć przyszłych problemów z instalacją, gra jest naprawdę wyjątkowa, a najlepsze jest to, że jest darmowa Za kilka poziomów będziesz musiał zapłacić pewną sumę pieniędzy, jeśli chcesz się nim w pełni cieszyć, ponieważ Nintendo zastosowało tę metodę.

Czy udało Ci się zainstalować? Super Mario Uruchom na Androida z tą sztuczką?

Super Mario Run na Androida, pobierz tę interesującą grę Mario Bros

Jakiś czas temu oszaleliśmy, kiedy Nintendo Powiedział, że w końcu zamierzają nieco bardziej otworzyć swoje horyzonty, a postać, o której moglibyśmy powiedzieć, jest ikoną firmy, ponieważ lata 80. opuściły ukochane konsole, by wkroczyć do świata urządzeń mobilnych.

Od tego czasu nie jest niewielu, którzy chcą mieć want Super Mario Run na naszych urządzeniach mobilnych, chociaż wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby móc się nim cieszyć, ponieważ rzeczy są powolne, wydaje mi się to dość powolne.

Pobierz APK z Super Mario Run

Niantic jest odpowiedzialny za opracowanie tego tytułu dla urządzenia mobilne, Z pewnością firma brzmi dla ciebie dość znajomo, ponieważ w tym przypadku są to te same, które były odpowiedzialne za wszystko, co dotyczy Pokémon Go.

Dlatego od tego momentu mamy już nawet niewielką gwarancję, że gra będzie miała świetną początkową jakość. Ponadto doskonale wiemy, że Nintendo Nie możesz wejść do świata telefonów komórkowych, że twoja gwiazda jest ze złą grą, prawda? Więc z pewnością, kiedy się ukaże, znajdziemy tytuł, który będzie zbyt uzależniający.

I mówię, kiedy to wyjdzie, ponieważ jak powiedziałem wcześniej, nadal go brakuje, wiemy, że wyjdzie ios a także dla Android, który oprócz tego będzie darmowy i który może mieć zakupy w grze jak większość darmowych tytułów.

darmowe pobieranie android

Jeśli chodzi o jakość grafiki, możemy znaleźć się w tym samym stylu, który charakteryzuje daną postać, z światy zbyt kolorowe i wesołe, bez wątpienia myślę, że będzie to gra roku na urządzenia mobilne, kiedy w końcu będziemy mogli się nią cieszyć, muszę powiedzieć, że naprawdę chcę to zrobić, mówi wielki fan hydraulika.

Poza tym skomentowali o nim kilka ciekawych rzeczy, wśród których można by powiedzieć, że możemy we Aby grać online, rzucając wyzwanie innym przyjaciołom. Ponadto powiedzieli, że istnieje możliwość, że za zebrane monety możemy tworzyć różne królestwa, w kilku słowach wydaje się, że opcji, które będziemy mieć w tej grze, będzie wiele, ale na razie wszystko się jeszcze okaże, ponieważ niewiele wiemy o tym samym.

Nie wiadomo jeszcze nawet, kiedy zostanie wydany, więc na razie zostajemy na poczekaj i po prostu wyjdź, nie wątpcie, że powiemy wam absolutnie wszystko.

Minimalne wymagania do gry w Super Mario Run na Androidzie

Gra Super Mario Run jest już dostępny na Androida, to gra, w której wielu się od niej uzależnia. Ponieważ jest dość uzależniająca podczas grania, niektórzy użytkownicy nie byli w stanie go przetestować z powodu problemów z instalacją lub dlatego, że ich telefon komórkowy nie jest kompatybilny z aplikacją do gry w Super Mario Run na Androida

Czego potrzebuję, aby zagrać w Super Mario Run na Androidzie?

pobierz super mario android

Pobrać Super Mario Uruchom Androida Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do sklepu Google Play na telefonie komórkowym i wpisać „Super Mario Run” w jego wyszukiwarce, nacisnąć przycisk instalacji i w zależności od szybkości połączenia, pobranie tej nowej i wciągająca gra Super Mario Run.

Jeśli chcesz szybciej pobrać grę Super Mario Uruchom Androida bez konieczności dostępu do aplikacji Google Play.

Jak zawsze we wszystkich aplikacjach i grach, każda z nich działa w oparciu o minimalne wymagania, które musisz spełnić w naszym smartfonie, ponieważ jeśli nie, nie możesz pobrać i zainstalować gry Super Mario Run, a tym samym być w stanie go odtworzyć, ponieważ może to zostać pobrane i zainstalowane, ale po otwarciu aplikacja zamyka się lub w innym przypadku działa wolniej niż zwykle, a ty uniemożliwić granie.

Wymagania do gry w Super Mario Run na Androida

Jak we wszystkich aplikacjach, które pobierasz, konieczne jest spełnienie szeregu wymagań, podczas pobierania gier jest tak samo, będąc w ten sposób, aby móc pobrać i grać w Super Mario Run Android, musisz mieć następujące wymagania, ponieważ gra Super Mario Run to gra, która jest stale aktualizowana o nowe poziomy i mapy, musimy mieć stale aktywną i dobrą trasę połączenia z Internetem, to znaczy, jeśli jesteś granie w Super Mario Run Nie możesz wyłączyć komórkowej transmisji danych ani Wi-Fi, przez co stracisz całkowite połączenie z grą.

W tej grze wersja Android musisz mieć to Android 4.2 lub nowszy, ponieważ poprzednie wersje nie są kompatybilne, będąc w ten sposób podczas pobierania gry z Super Mario Uruchom Androida Na telefonie komórkowym zobaczysz komunikat „Twoje urządzenie nie jest kompatybilne z tą wersją”.

Wymagania Super Mario Run

Jeśli chodzi o wersję Androida, którą masz, plus pamięć RAM, nie potrzebujesz wiele, ponieważ sama gra nie jest ciężka i działa na większość telefonów komórkowych, potrzebujesz, aby była zgodna z wersją Androida, o którą prosi gra, abyś mógł spokojnie grać w Super Mario Run Android, która jest bardzo wciągająca gra. Jest kompatybilny z telefonami komórkowymi niskiej, średniej i wysokiej klasy, bez problemów z pobieraniem lub zacinania się gry.