Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na Smart TV z Androidem – bardzo proste

26 de luty de 2021

Najpopularniejszymi telewizorami w ostatnim czasie są Smart TV Marka Samsung. Ta nowa generacja telewizorów była prawdziwym objawieniem pod względem technologii i postępu, ponieważ są one uważane i nazywane przez wielu ”inteligentne telewizory”, Zastępując w ten sposób stare telewizory.

Te zespoły są idealnym połączeniem rozrywki i innowacji nowych systemów operacyjnych Android. Większość osób, które ich szukają, skupia się na podstawowych narzędziach, które mogą przynieść już zainstalowane.

Jednak często zdarza się, że niektóre z nich nie mają rozszerzenia Sklep Play poprzednio zainstalowany. Na tej podstawie damy Ci łatwy i prosty samouczek, abyś mógł rozwiązać tę sytuację, a tym samym pobrać wszystkie aplikacje, które chcesz.

Dlaczego zakup Sklepu Play dla Smart TV jest idealny?

Mając Sklep Play w swoim Smart TV, możesz mieć wielką przewagę w zakresie dostępu i aplikacji, które znacznie ułatwią Ci życie pod względem dostępności i obsługi.

Dzięki Sklepowi Play możesz mieć IPTV, dzięki któremu będziesz mieć dostęp do wielu bezpłatnych kanałów należących do telewizji cyfrowej i wielu innych opcji. Jeśli jesteś przekonany, że Sklep Play jest elementem niezbędnym dla Twojego telewizora, powinieneś zacząć od sprawdzenia, czy posiada System operacyjny Android.

Ponieważ jeśli Twój telewizor nie ma tego systemu operacyjnego, próba pobrania tej aplikacji na Twoje urządzenie będzie niemożliwa. Kupując telewizor, ważne jest, aby potwierdzić u sprzedawcy lub producenta, czy posiada on wspomniany system operacyjny.

Pobierz APK Play Store na Smart TV

Kolejna alternatywa, którą możesz wybrać, jeśli Twój telewizor nie ma dostęp do Internetu lub że w przeciwnym razie nie będzie można uzyskać dostępu do wskazanych narzędzi w celu przeprowadzenia wspomnianej instalacji, idealnym rozwiązaniem w takich przypadkach jest zainstalowanie tej aplikacji za pośrednictwem apk, który można uzyskać w dowolnym miejscu w Internecie.

Możesz również użyć pliku Android TV lub do Kodi. Te ostatnie to urządzenia, które potrafią zamienić dowolny telewizor w telewizor z systemem Android, po prostu instalując go i bez konieczności zmiany telewizora.

Narzędzia te można kupić w sklepach takich jak Amazonka czy nawet w Mercado Libre, gdzie również zobaczysz, że tego typu produkty będą dużo tańsze niż prosty fakt nabycia nowego Smart TV.

aplikacje ze sklepu Play

Jak pobrać Sklep Play na swój telewizor Smart TV z komputera?

Komputery stacjonarne stały się powszechnym elementem wyposażenia domów wielu ludzi. Podobnie, wielu znalazło w nich pomoc, jeśli chodzi o możliwość wygodniejszego oglądania pewnego rodzaju materiału sieciowego, polegającego na kablach HDMI podłączanych do telewizorów i komputerów PC, aby obraz komputerów wyglądał komfortowo na telewizorze.

Na tej podstawie możemy użyć tego jako wsparcia w celu pobrania Sklepu Play dla Twojego smart TV. Wszystko, co musimy zrobić w ten czy inny sposób, to podłączyć kabel HDMI do naszego telewizor a kiedy będzie gotowy, po prostu zacznij wybierać z tego miejsca działania, które chcemy wykonać.

Podobnie, jeśli masz Windows 10 na swoim komputerze będziesz mógł korzystać z różnych aplikacji do przesyłania strumieniowego w znacznie wygodniejszy sposób.

Dzięki tego typu systemom i narzędziom możliwe jest korzystanie z różnych aplikacji, które naszym zdaniem są unikalne dla telefonów komórkowych, takich jak WhatsApp. Możemy połączyć nasze Smart TV, z poziomu przeglądarki i zeskanowanie kodu QR, dzięki czemu możemy z pełnym komfortem wyświetlać komunikaty lub pliki multimedialne z aplikacji na naszym ekranie.

To jeden z wielu cudów technologii, w którym możemy znaleźć wiele narzędzi w jednym miejscu i bez konieczności komplikowania sobie na ich podstawie życia.