Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Silther.io na Androida i iOS za darmo – Sztuczki, aby przejść poziomy

13 de Listopad de 2021

Jeśli należysz do tych pierwszych pokoleń, które bawiły się telefonami komórkowymi, na pewno znasz popularną grę w węża, którą przyniosły wszystkie telefony Nokia. Gra tak prosta, jak uzależniająca, która zapewniła nam wiele godzin rozrywki i zabawy. Teraz gra w węża została odnowiona i pojawiła się ponownie, aby ponownie złapać nas w szpony. Jeśli chcesz w to zagrać, nie przegap tego artykułu na temat pobierz Slither.io na Androida.

Co to jest Slither.io?

Slither.io to ewolucja gry w węża, ale bardziej kolorowy i z nowymi, zabawnymi opcjami gry. Nie jesteśmy już sami, ale musimy rywalizować z wężami innych graczy.

W Slither.io, gdy jemy kolorowe kulki, zwiększamy rozmiar węża i musimy uważać, aby nie zderzyć się z węże od innych graczy. Również większe węże mogą jeść mniejsze.

Pobierz Slither.io na Androida

Jeśli chcesz graj w Slither.io możesz to zrobić bezpośrednio ze swojego Strona internetowa, konkurując z ludźmi z całego świata. Wprowadź czas, w którym wejdziesz, znajdziesz wiele osób grających.

Jeśli chcesz ćwicz ze Slither.io Z telefonu komórkowego i cieszenia się tą grą w dowolnym miejscu i czasie, najlepszą rzeczą do zrobienia jest pobranie Slither.io na Androida.

Gra, którą możesz pobierz ze sklepu Google Play całkowicie bezpłatnie. Musisz tylko kliknąć zielony przycisk, który wskazuje „Zainstalować”. Pobieranie rozpocznie się natychmiast, a następnie nastąpi instalacja.

W ciągu minuty masz zainstalowaną tę zabawną grę na telefonie komórkowym lub tablecie z System operacyjny Android i możesz zacząć się tym cieszyć.

Kody do Slither.io

Slither.io dotyczy wszystkiego gra strategiczna i tutaj każdy stosuje swoje własne, więc jest prawdopodobne, że gdy zaczniemy bawić się, nasz wąż umrze szybciej niż się spodziewaliśmy. Pobierz najlepsze gry na Androida. Musimy tylko trochę włożyć cierpliwość, stopniowo będziemy poprawiać naszą zdolność do zabawy i wkrótce będziemy mogli sprawić, że nasz wąż będzie jednym z największych.

W pierwszych minutach gry nasz wąż jest mały, więc to właśnie w tym momencie musimy udać się do środek ekranu i zjeść wszystkie kule, jakie możemy. Gdy wąż dorośnie, najlepiej przenieść się na obrzeża mapy.

Jeśli zauważysz, że wąż zniknął, najlepiej jest zachować ostrożność przy zjedzeniu kul, które zostawił. Jeśli będziesz działać zbyt szybko, możesz zderzyć się z innymi wężami, które chcą zrobić to samo. Lepiej bądź gotowy być chciwym.

Na slither.io pośpiech nie jest dobry i bieganie za dużo, jedyne, co osiąga, to wcześniejsze zbliżenie się do końca gry. Ważne jest, aby poruszać się ostrożnie i zwracać uwagę na wszystko, co dzieje się wokół nas. W ten sposób nasz wąż może rosnąć przy mniejszym ryzyku.

Slither.io pobierz i zainstaluj tę grę, która pomimo tego, że jest bardzo prosta, jest również dość zabawna. To gra, która pozwoli Ci przejść kilka godzin grania bez nudy, ponieważ liczba żyć jest nieograniczona i wystarczy mieć trochę wolnego czasu na codzienną rozrywkę.

Ponadto istnieje wiele sztuczek do tej gry, w których większość z nich polega na zmianie wyglądu lub koloru węża, dzięki czemu można go bardziej dostosować i uatrakcyjnić grę. Jeśli masz Samsunga, ta gra może się przydać, a tutaj pokażę Ci kilka sztuczki Slither.io na Androida.

Możesz pobrać tę grę za darmo z Sklep PlayPrawda jest taka, że ​​jest bardzo dobra i zabawna i możesz to zweryfikować, gdy zauważysz, że ma już ponad 100 milionów pobrań i bardzo dobre komentarze, gwarantując w ten sposób godziny zabawy i jakość oferowanej gry. W ten sam sposób możesz poprawić wydajność, zwiększyć szybkość i przyspieszyć gry na Androidzie lub iOS

pobierz silther mobile ios

Sztuczki Slither.io na Androida

Aby zmienić wygląd węża należy wejść do gry z Twojego komputera, ponieważ w wersji mobilnej jedynym sposobem na zmianę koloru jest zwiększenie wyniku, a tym samym zdobycie określonych nagród.

Jeśli jesteś stałym użytkownikiem tej gry, wiesz już, że niektóre sieci społecznościowe, takie jak Twitter i Facebook, gdzie możesz udostępniać swój wynik za pośrednictwem tych sieci. Gdy zdecydujesz się udostępnić swój wynik, odblokowana zostanie specjalna opcja z projektami lub skórkami, aby dostosować węża w grze.

Podczas odblokowywania skórek dla Slither.io opcja, która mówi Zmień skórkęPo kliknięciu tej opcji uzyskasz dostęp do nowego ekranu, na którym zobaczysz węża, ale z możliwością zmiany jego wyglądu w bardzo łatwy i prosty sposób.

silther io mobilny android

Problemy z wydajnością podczas grania w Slither.io?

Jednym z największych problemów w tej grze jest to, że powoduje ona duże lagi lub lagi, co utrudnia płynną grę, w rzeczywistości robi się bardzo wolno, a nawet całkowicie się zacina. Aby poprawić lub wyeliminować ten problem, musisz mieć stabilne połączenie, najlepiej jedno sieć Wi-Fi, 3G lub 4G, dzięki czemu możesz mieć lepsze wrażenia z gry.

To są Sztuczki Slither.io na Androida że możesz spróbować, jak zobaczysz, nie ma ich wielu, ale na pewno spodoba ci się spersonalizować swojego węża i sprawić, by wyglądał bardziej oryginalnie niż węże twoich znajomych.

Ostatnio modna stała się gra, która przypomina trochę dawne czasy, pierwsze urządzenia mobilne, które pojawiły się na rynku. Jednym z nich był Nokia 1100, Ten został wydany w 2003 roku i był jednym z najlepiej sprzedających się produktów wszechczasów, jeśli miałeś go lub przynajmniej miałeś okazję go mieć, gdy działał, na pewno wiesz, że miał grę węża.

pobierz grę silther mobile android

Trzeba było jeść, aż zrobiło się duże, właściwie całkiem duże i wytrzymać tak długo, jak można, jedząc te małe czarne kropki. slither.ioSprawiło, że ci z nas, którzy grali w ten klasyk przez długi czas, mogą to zrobić ponownie. Oczywiście jest o wiele bardziej nowoczesny, nie jest taki sam, a najlepsze jest to, że gra się w niego online.

Złą rzeczą jest to, że kiedy grasz w nią z komputera, z oficjalnej strony twój wąż będzie miał tylko jeden wzór, a kolor będzie się zmieniał od czasu do czasu. Ale jeśli zdecydujesz się zagrać z platformy, możesz pobierz skórkę dla Slither.ioDzięki niemu będziesz mieć najbardziej szaloną skórę na świecie i wszyscy będą chcieli być tobą.

O czym jest Skin i Slither.io

Po pierwsze, gdyby Slither.io nie istniał, Skin by nie istniał, prawda? Slither.io to gra, w której twoja postać iTen, który jest wężem, musi zjeść wszystkie bąbelki, które są po drodze. Najbezpieczniejszą rzeczą jest to, że po rozpoczęciu gry zaczniesz w odosobnionym miejscu, ale gdy będziesz szukał kolejnych kul, znajdziesz tysiące węży, które będą chciały cię złapać.

W przypadku, gdy cię nie złapią, zrobią wszystko, aby zderzyć się z którymkolwiek z nich i w ten sposób zginiesz, problem polega na tym, że nie tylko robią to, aby nie mieć jeszcze jednego konkurenta do wygrania, ale także dlatego, że kiedy umrzesz, zostajesz zjedzony dla innych. W związku z tym umrzeć w Slither.io Dla Ciebie może to być wada, ale dla innych jest to okazja do znalezienia dużej ilości jedzenia w jednym miejscu i tym samym szybkiego rozrostu.

Głównym celem gra polega na dostaniu się na pierwsze miejsce, co nie jest łatwe, ponieważ jest zbyt wielu graczy online, którzy chcą zrobić wszystko, co możliwe, aby być na pierwszym miejscu i poświęcić się najlepszym. Nie jest to łatwe zadanie, wymaga sporej wprawy, ale przede wszystkim uważaj, aby przypadkiem nie wpaść w pułapkę lub nie zderzyć się z innym wężem.

Jak powiedziałem wcześniej, jednym z problemów jest to, że ten sam wąż zawsze dotyka cię projektem, z skóra dość prosta. Ale nie będzie konieczne, aby Twój wąż był bardzo prosty i podstawowy, ponieważ na Androidzie będziesz mógł znaleźć najlepsze projekty i kolory, aby Twój wąż wyglądał świetnie. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Skin.

zainstaluj silniejszy telefon z Androidem

Jak pobrać skórkę dla Slither.io

Gdy wejdziesz do Play Store znajdziesz setki aplikacji, które pozwolą Ci bez problemu zmienić skórę Twojego węża, ale musisz wiedzieć, że nie wszystkie z nich będą miały te projekty, które na pewno widziałeś. Najbezpieczniejsze jest to, że będziesz musiał przejrzeć niektóre aplikacje, aby uzyskać tę, którą chcesz lub bardzo lubisz. W następnym samouczku zobaczysz, co tam jest 3 aplikacje, które są łatwe do zainstalowania i ma dość oryginalne skórki.

Wtedy masz 3 opcje które są:

  • Skórki dla Slither.io: W tym znajdziesz wiele skórek z bardzo szalonymi pomysłami, które są w rzeczywistości całkiem zabawne.
  • Skórki ognia dla Slither.io: W tym przypadku zobaczysz wiele płonących projektów, wszystkie są związane z ogniem.
  • Skórka bohatera dla Slither.io: Jak można powiedzieć, są to skórki superbohaterów, można znaleźć od Supermana do Deadpoola.

Aby je pobrać, musisz najpierw zrobić to samo z dowolną z trzech aplikacji wejdziesz do Sklepu Play i przejdziesz do wyszukiwarki. Tam wpiszesz nazwę żądanej aplikacji i rozpoczniesz wyszukiwanie, gdy masz już wyniki, wpiszesz pierwszą opcję, która zawsze jest oryginalna. Następnie naciśniesz przycisk Instaluj i poczekasz na zakończenie pobierania i instalacji.

Jak widać jest to dość proste pobierz skórki dla Slither.io, nie marnuj więcej czasu i zacznij cieszyć się najlepszymi projektami dla swojego węża. W ten sam sposób pokazujemy Ci gry na Androida z kilkoma wymaganiami, aby mieć telefon komórkowy Że masz, sprzed lat lub z dowolnego zakresu, zarówno niskiego, jak i średniego, możesz cieszyć się nimi bez problemów.