Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Pokémon SoulSilver ROM NDS na Androida w języku hiszpańskim?

19 de styczeń de 2022

ilekroć o tym myślimy najważniejsze marki gier wideo do których możemy uzyskać dostęp w tych czasach, okazuje się, że ogromna liczba użytkowników jest podekscytowana możliwością cieszenia się absolutnie wszystkimi tytułami Pokémon.

Prawda jest taka, że ​​Pokémon jest jedna z najważniejszych historii kreskówek wszechczasów i dlatego większość gier, które są wydawane w oparciu o jego historię, kończy się naprawdę sukcesem.

W tym konkretnym przypadku, biorąc pod uwagę, że w poprzednich tygodniach uczyliśmy pobierz wiele najlepszych gier pokemon, chcemy skupić się szczególnie na jednym, takim jak Pokémon SoulSilver, o który często nas pytano.

Jak możesz mieć Pokemon SoulSilver na swoim urządzeniu z Androidem?

Jeśli lubisz gry Pokémon i jesteś fanem tej niesamowitej serii anime, która z pewnością była częścią dzieciństwa każdego, również polecamy gra pokemon go, w której możesz złapać pokemona i baw się dobrze, najlepsze jest to, że wiesz, jak pobrać APK Pokemon Go na Androida.

Pierwszą rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę w tej grze Pokémon, jest to Jest to jedna z najlepszych grafik, jakie posiada, Oprócz ogromnej liczby opcji gry i setek stworzeń lub Pokémonów, które możemy złapać.

pokemon soulsilver następnie przekształca się dla ogromnej liczby fanów serii w jednej z najlepszych dostaw, z których możesz korzystać w tych czasach, dlatego chcemy pokazać Ci krok po kroku, aby móc zainstalować tytuł na swoim Androidzie.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać w tym względzie, jest to, że skoro zamierzamy zainstaluj tytuł za pomocą pliku wykonywalnego APK, musimy przejść do Ustawień, Zabezpieczeń, a następnie włączyć Nieznane źródła, aby móc go później uruchomić.

Możliwe jest bardzo łatwe zainstalowanie Pokemon SoulSilver na telefonie komórkowym

Gdy zrobisz to, co powiedzieliśmy wcześniej, i po prostu pobrałeś ROM Pokémon SoulSilver z przeglądarki szukam go jako Pokémon SoulSilver a sama gra jako plik APK Pokemon SoulSilver.

następnie następujące będzie rozpocząć przeglądanie między różnymi opcjami, foldery i treści, które masz na swoim urządzeniu. Jeśli Twój smartfon nie ma eksploratora plików, zalecamy zainstalowanie , który jest jednym z najlepszych.

Wtedy musisz wpisz wszystkie ZIP i przejdź do opcji „Wyodrębnij / rozpakuj”, klikając Drastic APK, aby rozpocząć instalację.

Po wykonaniu poprzednich kroków, następujące jest przejdź do menu aplikacji i uruchom Drastic. Później musisz załadować dany ROM, który znajduje się w folderze Download, a następnie uruchomić APK, po utworzeniu którego ikony możesz zacząć cieszyć się grą.

Po tym, jak udało Ci się stworzyć tę niesamowitą grę, musisz wiedzieć, że Pokémon SoulSilver nie jest jedyną, którą możesz pobrać na urządzenie z Androidem w łatwy sposób, jest też pokemon moon, i to nie tylko na Androida, ale także na PC.

Dlatego zalecamy, abyś wiedział, jak grać w Pokemon Moon na PC i Androida z Cintrą, na pewno emulując Pokemon 3 DS pokochasz to, bo będziesz się dobrze bawić w najlepszy sposób z tymi niesamowitymi grami Pokémon.

Oczywiście musisz wiedzieć, że ta gra różni się od wielu poprzednich Pokemonów, i wielu użytkowników zwróciło uwagę na silne zmiany wizualne i rozgrywki, które są naprawdę doceniane.

gra symulacyjna demo

W ten sposób będziesz mógł mieć Pokemon SoulSilver na Androidzie

W przeciwnym razie, jeśli chcesz wiedzieć szczegółowe informacje o wymaganiach potrzebnych do instalacji Pokémon SoulSilver na smartfonie, musisz wiedzieć, że są to bardzo specyficzne, takie jak system operacyjny Android 2.3.6 lub nowsze wersje.

Jeśli masz bardzo stara wersja Androida lub nie wiesz, jaką masz wersję, bardzo ważną alternatywą, którą powinieneś podjąć, jest aktualizacja wersji Androida, abyś nie miał problemów, w tym celu musisz wejść na oficjalną stronę pomocy technicznej Google, która pomoże ci zaktualizować telefon komórkowy.

Oprócz 1 GB RAM, dwurdzeniowy procesor przy minimalnej częstotliwości taktowania 1,5 GHz. Jednak przewaga nad innymi grami polega na tym, że nasze urządzenie mobilne z Androidem nie musi być zrootowane.

A jeśli jesteś fanem gier wideo, które ma Nintendo DS, możesz odtwarzaj je na swoim urządzeniu mobilnym z Androidem kiedy chcesz i kiedy chcesz, to jest niesamowite, więc możesz grać w gry wideo, musisz tylko wiedzieć, jak pobrać najlepsze emulatory Nintendo DS i GBA do grania na Androida.

Czy udało Ci się zainstalować Pokémon SoulSilver na Androida za pomocą tego krok po kroku? Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, aby zostało to rozwiązane w samouczku, możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram