Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Pokémon Go na tablecie z Androidem Bardzo proste!

8 de grudzień de 2022

Pokémon Go to gra wideo, która działa z nową technologią Rozszerzona Rzeczywistość. Osiągnęła już ponad milion pobrań i to tylko na smartfony.

Teraz można go pobrać m.in inne urządzeniaprzede wszystkim dowiedz się, czy Twoje urządzenie jest kompatybilne z aplikacją.

W tym artykule dowiesz się, jak pobrać Pokémon Go na swój tablet Łatwy sposób

Od lat 90-tych, kiedy Pokemon był wypuszczany w różnych krajach, miał ogromny wpływ, albumy z nadrukami, plakaty, kubki, koszulki, plecaki, długopisy, gry wideo na różne konsole i na wiele sposobów wychodziły, pluszaki, zabawki pokeballs i można było zobaczyć wiele dzieci bawiących się by być”mistrz pokemonów„.

I to jest to jak zapomnieć o naszym dzieciństwie gdzie spędziliśmy godziny z naszymi przyjaciółmi grając, aby zobaczyć, kto złapie najwięcej pokemonów i tym samym zostanie najlepszym nauczycielem.

Czy kiedykolwiek chciałeś mieszkać w świat pokemonów i tym samym móc przeżywać różne przygody, jak widać w anime?

Cóż, po tylu latach w końcu możemy udawać, że żyjemy w tym pełnym tego świata fantazja, sen, pokemon a przede wszystkim pełne epickich walk.

Wielu fanów grało w pokemony w całej historii we wszystkich odsłonach na różnych konsolach, mogli poznać nowe postacie, pokemony, walczyć z najbardziej ekscytującymi bitwy pokemonówitp.

Teraz w tej grze można wejść do prawdziwy świat Pokemony.

Będziesz mógł uchwycić je w prawdziwym życiu za pomocą mapy i aparatu urządzenia z Androidem. Zgadza się, w końcu możesz zostać prawdziwym mistrzem Pokémon! Musisz tylko mieć bardzo dobry cel i złapać je za pomocą kopać piłkę.

Indeks()

Wyjaśniamy krok po kroku, jak działa Pokémon Go

Bardzo prosty, jak już wspomnieliśmy, wykorzystuje technologię Rozszerzona Rzeczywistość. Z kolei obsługuje go dwójka podstawowe funkcjonalności które mają wszystkie urządzenia z Androidem.

To są GPS i domyślna usługa lokalizacyjna Google, która jest mapy Google.

Z pomocą GPS zlokalizujesz się na mapie Pokemon Go reprezentowany przez postać. Z kolei gra zlokalizuje interesujące Cię miejsca i pokemony, które możesz złapać, gdy się do nich zbliżysz.

Wyobraź sobie, że Twoje urządzenie to jest radar. Kiedy zauważysz Pokémona na mapie, kliknij go i możesz go obejrzeć za pomocą aparatu, aby go schwytać.

Jak mogę pobrać Pokémon Go na tablet?

Oficjalna premiera Pokemon Go miał ogromny wpływ na jego wygląd, który spowodował dużą liczbę pobrań w bardzo krótkim czasie na rynku Graj w Google.

Można było zobaczyć wielu ludzi z różnych krajów polowanie na pokemony na wszystkich stronach. Jednak nie było możliwe, aby wszystkie kraje cieszyły się grą w tym samym czasie, ale stopniowo.

Jeszcze kilka tygodni temu można było w nią grać we wszystkich krajach Ameryka Łacińska.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby go pobrać, to mieć co najmniej 61 MG za darmo na swoim urządzeniu oraz że Twój Tablet działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android.

Jeśli nie masz wystarczającej ilości miejsca, powinieneś spróbować rozwiązać ten błąd, aby móc cieszyć się lepszym doświadczenie z Pokemon Go.

Gra jest całkowicie darmowy i jest dostępny w Sklepie im Graj w Google. Wcześniej należy również sprawdzić, czy wersja Androida tabletu to 4.4 lub nowsza.

gra pokemon charmander pikachu

Do pobrać Pokémon Go na tablecie wystarczy wykonać następujące kroki:

  1. Z tabletu musisz wejść do aplikacji Graj w Google.
  2. Teraz w pasku wyszukiwania wpisz Pokemon Go.
  3. Wybierz grę i naciśnij zainstalowaćmusisz poczekać na automatyczne pobranie i zainstalowanie gry.
  4. Gdy gra została zainstalowana, musisz nacisnąć otwarty i możesz spersonalizować swojego awatara Pokemon Go.

Jeśli masz problemy z instalacją gry lub jej nie było możliwe do znalezienia w zastosowaniu Graj w Googlemożesz sprawdzić, czy istnieją inne opcje pobierania Pokémon Go na inne urządzenia

Pamiętaj, że jeśli masz jakieś pytania lub wadaMożesz również zostawić to w komentarzach, a my chętnie Ci pomożemy.

Teraz, gdy udało Ci się pobrać Pokémon Go na Tablet, możesz przejść dalej godziny zabawy i poznać prawdziwy świat pokemonów. Na co czekasz, aby zacząć łapać pokemony i zostać najlepszym mistrzem pokemonów?

Czy udało Ci się łatwo zainstalować Pokemon Go na swoim tablecie?

dołącz do naszego kanału telegram