Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Plants VS Zombies na telefonie Nokia Lumia 520 z systemem Windows Phone?

7 de maj de 2022

Jeśli przeanalizujemy, w które gry użytkownicy ostatnio najczęściej grali, możemy szybko dojść do wniosku, że Plants vs Zombies lub Plants vs Zombies to jeden z faworytów przez większość do tego stopnia, że ​​został zainstalowany w ogromnej liczbie telefonów komórkowych wszystkich typów.

Styl gry jest podobny do innych gier tego typu obrona wieży. Zombie pojawiają się, gdy pojawia się komunikat informujący gracza, że ​​gra się rozpocznie. Gracz aranżuje różne rośliny o różnych cechach ataku lub obrony w trzech różnych miejscach w domu (ogród od frontu, ogród za domem i dach).

Aby wspomnieć, możemy wyeliminować crash royale, ta gra polega w zasadzie na zatrzymaniu się na Bitwy klanowe, aby przetrwaćale ważne jest, aby wiedzieć wszystko, co możemy znaleźć w tej ekscytującej grze, wie, jak podkreślić, że jest dziś bardzo popularna.

Ale kontynuując grę Plants vs Zombies, wiemy, że oryginalna gra istnieje, ale także były aktualizacje i tak jak są rośliny kontra ty zmieniasz 1, jest też 2 i masz okazję dowiedzieć się więcej o tej drugiej części, nie wahaj się kontynuować tej ekscytującej gry.

oprócz tryb przygodowy oryginał, Plants VS. Zombies ma inne rodzaje trybów, które zapewniają dobrą zabawę: na przykład tryb Przetrwanie stawia cię przeciwko niekończącej się hordzie zombie, aby pokazać, ile możesz wytrzymać; ten Tryb ogrodu Zenz drugiej strony jest bardziej zrelaksowany i pozwala spokojnie dbać o swoje rośliny, aby zdobyć ich owoce. Inna gra związana z zombie to The Walking Dead Droga do przetrwania, co jest również ekscytującą grą, ale wymaga sztuczek, aby móc płynnie przejść (w tym przypadku, aby utrzymać cię) w historii.

Sterowanie, aby bronić się przed zombie za pomocą swoich roślin

rośliny kontra Zombies steruje się bezpośrednio za pomocą myszki, czynności są łatwe do wykonania co pomoże ci w zaawansowanych misjach dobrze sobie radzić. Krzywa uczenia się jest niezwykle płynna, gra pozwala ci przejść przez pierwsze misje, aż do zdefiniowania ich jako spaceru.

Ale ta minimalna, zerowa, początkowa trudność stopniowo rośnie, aż osiągnie piekielne ostateczne ataki gdzie będziesz musiał zaplanować swoją obronę co do milimetra i bardzo dobrze wykorzystać zasoby.

Oczywiście wiemy, że większość pobrań Rośliny kontra zombie Zostały wyprodukowane zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS, ale wciąż jest wielu użytkowników, którzy również chcą mieć Plants vs Zombies na swojej Nokii Lumia 520.

Jeśli masz telefon Nokia Lumia 520 i zamierzasz wkrótce zacząć cieszyć się grą Plants vs Zombies za darmo, powinieneś wiedzieć, że nauczymy Cię konkretnej sztuczki co pozwoli Ci uzyskać dostęp do tego typu krok po kroku.

Zainstaluj Plants vs Zombies łatwo, szybko i za darmo

Cóż, pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć przed zainstalowaniem tej słynnej gry na Nokia Lumia 520, jest to, o co chodzi, więc jeśli jej nie znasz, możesz dowiedzieć się, czy naprawdę Cię interesuje. To, co musisz wiedzieć o tej grze dla Nokia Lumia 520, to to, że będziesz musiał nauczyć się dbać o wszystkie rośliny, do tego stopnia, że ​​ogromna ilość zombie zamierzają zniszczyć wszystko, co napotkają, w tym farmę, więc dokładna kombinacja roślin jest twoim jedynym ratunkiem.

animowani bohaterowie gry

Klucz, o którym należy pamiętać i który nie jest drobnym szczegółem, ma bezpośredni związek z faktem, że każda z roślin ma różne zdolności szacunek dla innych, abyś mógł ich pielęgnować lub spróbować sprawić, by rosły zgodnie z twoimi specyficznymi potrzebami.

Musisz wziąć pod uwagę w tym sensie, że również możesz cieszyć się Plants vs Zombies na Nokia Lumia 520, dlatego wszystkie informacje na ten temat zostawimy poniżej. Aby zainstalować Plants vs Zombies na telefonie Nokia Lumia 520, pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest bardzo konkretny link do pobrania.

Co można uzyskać pod tym linkiem. Po pobraniu, zobaczysz, że dany plik jest w formacie .Xap. Oznacza to, że będziesz musiał dostosować go bezpośrednio do swojego smartfona.

Należy zauważyć, że chociaż dla twojego spokoju duchawtedy pokażemy Ci wszystkie szczegóły, które powinieneś wziąć pod uwagę w tych przypadkach i nie masz problemu z pobraniem gry, wszystko to bez konieczności korzystania z komputera.

Czy udało Ci się zainstalować Plants vs Zombies na telefonie Nokia Lumia 520 krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram