Skip to content

Plants vs Zombies 2: Analiza i pełna recenzja gry

6 de czerwiec de 2023

Rośliny kontra zombie Była to jedna z gwiazd gier na urządzenia mobilne ostatnich lat i właśnie z tego powodu jej twórcy zrozumieli, że wraz z rozwojem telefonów jako platform rozrywkowych użytkownicy stali się bardziej wymagający.

Dlatego od razu poczuli, że powinni uruchomić jego odnowioną wersję, tak że w tym czasie byliśmy świadkami nadejścia Rośliny kontra zombie 2prawda jest taka, że ​​wszyscy byliśmy podekscytowani tą drugą częścią.

Oczywiście z samej wzmianki o nazwie możemy wyczuć, że podstawowym elementem istnienia gry jest wykorzystanie zombie, tych modnych stworzeń za sprawą sławy seriali telewizyjnych, takich jak chodzące trupyktóra również ma trochę kompleksów, w której potrzebujesz kilku wskazówek, aby przetrwać i nie dać się zabić zombie.

Ale jakby tego było mało, ci z nas, z którymi bawimy się od 2009 roku Plants vs. Zombies w oryginalnej wersjiwiemy, że teraz mają ciekawego wroga: rośliny mięsożerne!

Od czasu premiery Plants vs. Zombies 2, słyszeliśmy różne opinie, począwszy od tego, że jest to znacznie ulepszona wersja oryginalnej gry, po fakt, że jest w rzeczywistości znacznie uboższa niż oryginalny tytuł. A jeśli jesteś jednym z wielu użytkowników, którzy mają co do tego wątpliwości, powinieneś wiedzieć, że poniżej przeanalizujemy wszystkie szczegóły związane z Plants vs Zombies 2.

Podstawowe informacje o Plants vs. Zombies 2

W każdym razie musimy zacząć od stwierdzenia, że ​​​​kiedy pobierasz i instalujesz Plants vs Zombies 2 na swoim Androidzie lub innym terminalu, szybko zdasz sobie sprawę z wielu elementów wspólnych z oryginalną grątakich jak mechanika, która jest prawie identyczna z tą, którą już znaliśmy, a nawet misja jest taka sama, eliminuj zombie za pomocą odpowiednich roślin.

Oczywiście istnieją pewne różnice, takie jak to, że początek gry został rozszerzony i ulepszony, dzięki czemu od pierwszej chwili możemy cieszyć się zabawą, z podobną fabułą i ruchami. Oznacza to, że jeśli umieścimy ekran poziomo, zobaczymy to zombie poruszają się od prawej do lewejpodczas gdy my musimy wypełnić luki, aby nie szli dalej.

Jedno podobieństwo między Plants vs Zombies 2 a pierwszą wersją gry polega na tym, że waluta gry, czyli promienie słońca pojawiające się w równych odstępach z nieba mogą nam pomóc. A jednak nie jest łatwo je mieć, ponieważ aby je zdobyć, musimy udać się po słoneczniki, które wytwarzają błyskawice, ponieważ jest to jedyny sposób na uzyskanie wszystkich roślin, których szukamy.

Gracze są w stanie ukończyć całą grę bez konieczności nabywania tych umiejętności, z których część można zdobyć w trakcie gry, a nie kupować. Gracze mogą zacząć od wybrania przewodnika na temat podstaw gry, która ma miejsce w teraźniejszości przed podróżą.

Po zakończeniu przewodnika (lub jeśli zdecydowałeś się go pominąć), przeniesiesz się do starożytnego Egiptu. Aby grać w inne światy (w sumie 11), musisz zagrać w pierwszych 8 poziomach wspomnianego już świata, aby odblokować resztę światów za pomocą 10 kluczy.

Gdy ukończysz poziomy, odblokujesz nowe rośliny, z których każda ma unikalne zdolności i funkcje. Obecnie co tydzień przeprowadzana jest „Epicka misja” co 7 dni rośliny „Premium”, płatna lub nie, w której normalnie wygrywa się 60 paczek nasion.

darmowa popularna gra

Poza tym, jeśli myślisz, że Plants vs. Zombies było trochę za krótkie pod względem możliwości z roślinami, musisz wziąć pod uwagę, że w Plants vs. Zombies 2 ich liczba znacznie wzrosła. To jest pozytywna część, ponieważ z drugiej strony nie możemy tracić z oczu faktu, że wzrosła liczba zombie znacznie komplikując grę.

Z niektórymi funkcjami taktycznymi, które zostały usunięte, aby zaczepić nowicjuszy, ponieważ w ten sposób pierwsze poziomy są nieco łatwiejsze do pokonania, musimy nalegać, aby w każdym przypadku każdy z nich, oferuje nam różne wewnętrzne historie, zawsze jako podróż w czasie, na przykład do starożytnego Egiptu, ze szczegółami każdego momentu historycznego, którego jesteśmy świadkami.

Oczywiście Plants vs Zombies 2 dostosowało się do nowych czasów w każdy możliwy sposób iz tego powodu musimy powiedzieć, że w tej aktualizacji gry, mamy możliwość zakupu nawozów i innych ulepszeń za prawdziwe pieniądzeMożemy jednak posuwać się naprzód w ten sam sposób, nie zatrzymując się i nie tracąc tych elementów, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie dostępne alternatywy taktyczne.

Analizując szczegółowo zawartość gry, musimy stwierdzić, że jeśli chodzi o ekran i sterowanie, Plants vs Zombies 2 jest naprawdę bardzo dobrze zrobione, ponieważ interakcja jest prosta, ale nasze oczy nie mogą się zatrzymać przed tak wieloma bodźcami.

Jeśli jesteś miłośnikiem komiksów, będziesz mógł zauważyć pewne podobieństwa w tym zakresie, a muzyka dopełnia wrażenia, które nie rozczarowuje w żadnym momencie, właściwie możesz założyć słuchawki i zagłębić się w grę.

Szybkość to kolejny problem, który niektórzy użytkownicy mieli, jeśli chodzi o oryginalne Plants vs. Zombies, ale jasne jest, że Rośliny kontra zombie 2 Został opracowany z myślą o bardziej zaawansowanych terminalach i działa z całkowitą płynnością.

Jeśli martwisz się o jego cenę, powinieneś to rozważyć Rośliny kontra zombie 2 Jest to całkowicie darmowa gra, a jeśli nie chcesz, nie możesz dokonywać wewnętrznych zakupów, co nie wpłynie na twoje postępy w grze.

Omówiliśmy już wszystkie istotne szczegóły związane z Plants vs Zombies 2, a co za tym idzie, czas na konkluzje, więc musimy powiedzieć, że kontynuacja jest równie dobra, jeśli nie lepsza, niż pierwowzór. Z tego powodu jest to tytuł, który może być polecany każdemu typowi gracza, Ponieważ spełnia swoją fabułę, ponieważ jest polecany tym, którzy szukają wyzwania lub czegoś kolorowego do obejrzenia.

Następnie mamy sekcję dotyczącą zakupów wewnętrznych, ale jak powiedzieliśmy wcześniej, możesz robić doskonałe postępy w Plants vs Zombies 2 nie zwracając na nie zbytniej uwagi, więc radzę nie rozwodzić się nad nimi zbytnio.

Czy zwykle grasz w Plants vs Zombies 2?

dołącz do naszego kanału telegram