Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Pełny ekran na Androida i ustawić pełny ekran bez paska nawigacyjnego?

6 de styczeń de 2022

Android to system operacyjny, który miał swoje wzloty i upadki na rynku telekomunikacyjnym, a aplikacje i narzędzia, które oferują telefony komórkowe korzystające z tego systemu operacyjnego, są praktyczne i łatwe w użyciu.

Ponieważ jedną z rzeczy, które sprawiają, że Android jest jednym z najczęściej używanych systemów operacyjnych, jest bez wątpienia ogromna swoboda, jaką dają nam użytkownicy, podczas manipulowania systemem operacyjnym mobilny.

Nie możemy temu zaprzeczyć bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy możemy uzyskać dostęp i dostosować każdy zakątek Tym samym, nawet dla tych, którzy wiedzą wszystko, co jest związane z byciem użytkownikiem root i aplikacjami, z których możesz korzystać, świat dostosowywania jest znacznie szerszy.

Chociaż nie wszystkie telefony komórkowe muszą być zrootowane, istnieją również aplikacje, które nie wymagają rootowania, ale w razie potrzeby pod ręką.

Mamy również opcję „naprawienia ekranu”, która nie byłaby niczym innym niż przypnij aplikację do pierwszego planu, w celu uniemożliwienia pozostawienia go lub zamknięcia w celu użycia innego, chyba że odblokujesz telefon. Jedną z zalet korzystania z trybu pełnoekranowego jest maksymalne wykorzystanie go do wygodniejszego oglądania filmów, wideo lub czytania książek.

Ale dla tych, którzy nie mają dużej wiedzy i na przykład chcą wykorzystać cały ekran swojego telefonu lub tabletu z Androidem, jest Pełny ekran. Bardzo przydatna aplikacja, która może Ci pomóc aby w końcu móc w pełni wykorzystać cały ekran, który masz przed sobą.

Pełny ekran to aplikacja, całkowicie darmowa, która ukrywa wirtualne przyciski i pasek powiadomień systemu operacyjnego Android, aby mieć więcej miejsca na aplikacje, idealne dla nich urządzenia z małymi ekranami.

Jedną z rzeczy, które musimy wziąć pod uwagę przed skorzystaniem z aplikacji Fullscreen na Androida, jest to, że aby zainstalować tę aplikację, musisz być użytkownikami root, w tym celu będziemy musieli mieć zrootowany telefon komórkowy a jeśli nie masz wiedzy, jak zrootować swój telefon, lepiej zachowaj ostrożność.

Sugestia, o której należy pamiętać, zwłaszcza w przypadku telefonów komórkowych, jest taka z opcją pełnego ekranu Możesz mieć trudności z odbieraniem połączeń lub wiadomości tekstowych lub dostosowywaniem i otrzymywaniem powiadomień.

Pobierz pełny ekran na Androida

Co konkretnie robi aplikacja? W skrócie pozbywamy się paska systemowego. Niektórym to nie przeszkadza, innym jeśli to nie ma znaczenia dla innych, problem polega na tym, że ci, którzy nie czują się komfortowo lub po prostu chcą wypróbować nowe doświadczenie na Androidzie, polubią tę aplikację.

Przed kontynuowaniem należy wyjaśnić, że dzięki tej aplikacji nie tracimy funkcji paska systemowego, przynajmniej nie te główne. Oprócz tego, że możemy go skonfigurować w sposób, który najbardziej nam odpowiada, w ten sposób możesz dostosować do maksimum i masz wiele możliwości dzięki Full!screen, aby w końcu pozostawić swoje urządzenie tak, jak chcesz do maksimum i wyżej wszystko, co najważniejsze, w wygodny sposób do codziennego użytku, który mu dajesz.

Jak pobrać pełny ekran na Androida?

Aplikacja jest darmowa, choć należy wziąć pod uwagę, że pomimo posiadania kilku wersji, aplikacja jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Android 3.1 lub nowszymW tym momencie komuś trudno jest nadal używać smartfona lub tabletu z tą wersją Androida, ale są ostrzegani.

Aplikacja, o której mowa, waży 272 KB, więc w ciągu kilku sekund zostanie pobrana na Androida, można to powiedzieć o około milionie pobrań jest bardzo przydatny i bardzo dobrze rozwinięty.

darmowa aplikacja pełnoekranowa

Oczywiście pierwszą rzeczą, jaką zamierzamy zrobić, jest przejście do oficjalnego sklepu z Androidem, aby uzyskać dostęp do pobrania aplikacji.

Teraz to, co zrobimy, to po prostu znajdź przycisk „Zainstaluj”, aby rozpocząć pobieranie, nadajemy niezbędne uprawnienia, naciskając „Akceptuję” i jak powiedziałem, waży bardzo niewiele, więc zostanie szybko pobrany i zainstalowany na naszym urządzeniu.