Skip to content

Jak pobrać i zainstalować pary z Facebooka – Aktywuj randki na Facebooku

28 de luty de 2021

Świat technologii rozwija się skokowo i dlatego wciąż powstają nowe platformy, które pomagają użytkownikom pozostać w kontakcie. W tym przypadku Facebook Dating ma na celu tworzenie spotkań za pośrednictwem Facebooka, w których można nawet prowadzić rozmowy wideo.

Ta aplikacja nadal promuje związek par za pośrednictwem sieci społecznościowych, ponieważ jest kilka osób, które twierdzą, że poznały się za pośrednictwem własnej sieci społecznościowej Marka Zuckerberga. Z tego powodu ta nowa modalność została stworzona i oznacza to, że wystarczy utworzyć konto, aby mieć do niego dostęp.

Należy zaznaczyć, że ta opcja nie jest oddzielona od Facebooka, można nawet wejść Randki za pośrednictwem zwykłej aplikacji. Jeśli chcesz uzyskać do niego dostęp, wystarczy wykonać szereg kroków, aby w ten sposób utworzyć konto i rozpocząć przeglądanie w celu znalezienia terminu.

Dowiedz się, jak pobrać i aktywować pary z Facebooka

Początkowo, aby założyć konto w parach na Facebooku, musisz regularnie wchodzić na Facebooka z komputera lub urządzenia mobilnego. Jeśli nie masz konta, możesz pobrać aplikację Facebook ze Sklepu Play, a później utworzyć to konto.

Po wejściu do aplikacji możesz wejść do rozwijanego menu, które znajduje się w prawej górnej części i możesz je zidentyfikować za pomocą trzech linii.

Wystarczy ją zaznaczyć i kliknąć, co pokaże Ci różne opcje, więc powinieneś przejść do opcji „Pary”. Jeśli nie widzisz tej opcji, możliwe, że masz starą wersję Facebooka i dlatego musisz ją zaktualizować.

Z kolei jeśli ją zaktualizujesz i nadal nie widzisz tej opcji, możliwe, że nie jest ona jeszcze dostępna w kraju, w którym mieszkasz. W takim przypadku użytkownik musi poczekać, aż Facebook będzie nadal rozwijać swoją technologię, aż będzie można ją aktywować w Twojej okolicy.

Wtedy zauważysz Witamy do tego nowego narzędzia plus krótki opis. Tak więc aplikacja zawiera ewentualne informacje o tym, jak pozyskać partnerów, którzy mają takie same zainteresowania, jak znaleźć partnera w grupach i różne inne opcje.

Masz również możliwość zdecydowania, z kim chcesz Rozpocząć rozmowęwystarczy kliknąć opcję „zaczynać”. Następnie Facebook wyświetli reklamę, w której dowiesz się, że ten nowy profil nie będzie udostępniany Twoim obecnym znajomym z normalnej aplikacji Facebooka.

Uzyskanie randek na Facebooku jest bardzo proste

Portal randkowy na Facebooku

Jednocześnie to sam użytkownik ma taką możliwość wybierz swoją prywatność iw ten sposób możesz wybrać osoby, które chcesz zobaczyć w swoim nowym profilu. Możesz także zablokować wybrane osoby i poprosić Facebooka o sugestię znajomych ich znajomych.

Później możesz kliknąć „Kolejny”, w tej nowej sekcji możesz określić płeć, do której należysz. Następnie możesz określić gatunek, który Cię interesuje, dzięki czemu masz możliwość wyboru między różnymi dostępnymi opcjami.

Następnie możesz wskazać «Lokalizacja twoich par» Należy wspomnieć, że nie służy ona do udostępniania Twojej lokalizacji w czasie rzeczywistym. Będziesz musiał podać swoją lokalizację tylko w tym nowym profilu, abyś mógł zobaczyć osoby blisko Ciebie. Należy również zauważyć, że jeśli w dowolnym momencie chcesz zmodyfikować lokalizację, możesz to zrobić, uzyskując dostęp „Preferencje”.

Należy wspomnieć, że po uzupełnieniu lokalizacji par należy przesłać zdjęcie profilowe, po tym kroku można kliknąć opcję „Potwierdzać”. Od tego momentu Twoje konto na Facebooku dla par będzie utworzone i aktywne.

Po utworzeniu konta aplikacja zacznie wyświetlać osoby, które prawdopodobnie znasz. Możesz również wyświetlić kartę „zainteresowane osoby” w którym możesz zobaczyć osoby, które wskazały, że jesteś zainteresowany. Dajemy Ci kilka wskazówek, jak flirtować na Facebooku Couples

Na koniec należy wspomnieć, że portal społecznościowy Facebook coraz bardziej rozszerza swoje narzędzia. W ten sposób stale wprowadza nowe alternatywy, które przynoszą korzyści jej użytkownikom. Posiada również bardzo intuicyjny interfejs.

Możesz być także zainteresowany, Jak bezpieczne są pary Facebok? – Poznaj bezpieczeństwo randek na Facebooku