Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Netflix na Smart TV

27 de maj de 2022

robićChcesz oglądać filmy lub seriale? Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi do głowy, jest z pewnością Netflix i nie jest to nic innego. Usługa przesyłania strumieniowego zawiera dużą ilość treści, a dostęp do niej jest znacznie łatwy. Wyróżnia się nie tylko łatwością dostępu do niesamowitej ilości treści. Ale możesz też zobaczyć to samo w HD, Full HD i 4K.

większość Smart TV jest już dostarczany z zainstalowaną aplikacją Netflix tkaniny. Chociaż w niektórych przypadkach może nie być dostarczany z tą aplikacją lub z powodu jakiegoś błędu byś ją odinstalował?Jak pobrać i zainstalować Netflix na telewizorze Smart TV? Wielkie pytanie, prawda? Nie martw się, ponieważ poniżej zobaczymy, jak możesz to zrobić w prosty i szybki sposób.

Pobierz Netflix na Smart TV

Netflix jest używany w Smart TV z ogromną łatwością. Rozwinęły się w taki sposób, że mają wszelkiego rodzaju aplikacje, z których można korzystać, jakby to był telefon.

Więc w większości przypadków po prostu idź do sklepu z aplikacjami a w wyszukiwarce wpisz nazwę aplikacji i tyle. Gdy się pojawi, wybierasz aplikację, instalujesz ją i masz już tę niesamowitą aplikację, aby móc między innymi oglądać seriale i filmy.

Jeśli masz telewizor z systemem Android, po prostu wejście do Sklepu Play Możesz zrobić to, co ci powiem powyżej, to wcale nie jest skomplikowane.

Czasami może się zdarzyć, że mimo wyszukiwania w sklepie, Netflix się nie wyświetla. Może to być spowodowane tym, że aplikacja nie jest już zgodna z telewizorem. Nie martw się jednak, istnieje inna metoda instalacji usługi przesyłania strumieniowego.

Jak zainstalować Netflix na telewizorze

Właściwie jest to dość proste. Jedyne, co musisz zrobić jest użycie przeglądarki na telewizorze i wpisanie netflix.com. Następnie po prostu zaloguj się za pomocą danych swojego konta, jak zawsze.

W ten sposób możesz bez problemu korzystać z Netflixa, ale z poziomu przeglądarki. Nie musisz instalować żadnej aplikacji, ponieważ usługa przesyłania strumieniowego działa całkiem dobrze z dowolnej przeglądarki internetowej.

Oczywiście, aby móc to zrobić, konieczne jest, aby telewizor, który posiadasz, mógł połączyć się z Internetem, aby nawigować. Jeśli Twój telewizor nie ma możliwości połączenia się z Internetem w jakikolwiek sposób, jedynym rozwiązaniem, które Ci pozostaje, jest skorzystanie z Chromecasta lub komputera podłączonego przez HDMI.

dołącz do naszego kanału telegram