Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Harvest Moon: Seeds of Memories na Androida w języku hiszpańskim

19 de grudzień de 2022

Jeśli zawsze szukasz tego, co Twoim zdaniem można uznać za najlepsze gry dostosowane do środowisk Androida, jesteśmy pewni, że powinieneś dowiedzieć się więcej o Harvest Moon: Nasiona wspomnień. Jeśli chodzi o ten tytuł, musisz przede wszystkim wiedzieć, że mamy potrzebę lub cel, aby ożywić farmę, która przeżywa zły okres, z atrakcyjnym aspektem wizualnym retro.

Harvest Moon: Seeds of Memories to jedna z gier, które użytkownicy Androida w ostatnim czasie najczęściej pobierali spośród tych płatnych, i prawdę mówiąc kosztuje całkiem sporo, około 10 euro. Jest jednak szansa na gręr Harvest Moon: Seeds of Memories bez zapłatyoraz pobiera i uruchamia plik APK, czyli plik wykonywalny, na naszym terminalu Android.

O czym jest Harvest Moon: Seeds of Memories?

Jak powiedzieliśmy na początku, główny cel mamy w Harvest Moon: Nasiona wspomnień To przejęcie praktycznie zniszczonej farmy, nad którą musimy popracować, aby znów funkcjonowała tak, jak powinna. Jeśli poświęcimy temu czas i zaczniemy szybko rozumieć jego mechanizmy, możemy sprawić, że farma stanie się najlepsza ze wszystkich, co widać na poniższym filmie towarzyszącym artykułowi.

Teraz istnieje wiele działań, które są częścią Harvest Moon: Seeds of Memories, takich jak próba zdobycia „Ziarna wspomnień” które doprowadzą nas do misji w celu ukończenia gry. Oczywiście nie będziemy bezpieczni po drodze od wszelkiego rodzaju komplikacji, chociaż możemy wybrać swoją postać, aby uzyskać doświadczenie bardziej zgodne z tym, czego szukamy.

Jeśli już widziałeś wideo, to również to zweryfikowałeś Harvest Moon: Nasiona wspomnień Jest to dość wyjątkowa gra, daleka od spektakularnej grafiki tamtych czasów, ale przez to nie mniej zabawna i uzależniająca. Ważne jest, abyśmy codziennie poświęcali trochę czasu gospodarstwu, aby plony pojawiały się i pozostawały w dobrej kondycji.

Pobieranie i instalowanie Harvest Moon: Seeds of Memories

Teraz, jeśli ze wszystkim, o czym wspomnieliśmy O Harvest Moon: Seeds of Memories myślisz, że to gra, która mogłaby cię przekonać, więc nie możemy nie wspomnieć w tym sensie, że możesz ją pobrać, zawsze płacąc, za pośrednictwem sklepu Android Google Play z tego linku lub, jak powiedzieliśmy wcześniej, spróbuj zainstalować to za darmo za pośrednictwem wykonywalnego pliku APK.

Jeśli chcesz zainstalować plik APK Harvest Moon: Seeds of Memories, aby nie płacić za grę, pamiętaj, że pobieranie plików APK wiąże się z pewnym ryzykiem, ważne jest, aby pobierać je z bezpiecznych stron. Poza tym możliwe jest, że programiści zgłoszą linki, a następnie sam będziesz musiał szukać Instalacja APK zbiorów Księżyc: nasiona wspomnień.

zainstaluj androida żniwa księżyca

Harvest Moon: Seeds of Memories Kody na Androida

prawie nieskończone pieniądze

Osiąga się to po urodzeniu pierwszego dziecka z którąkolwiek z par kandydatów, zważywszy, że w tym momencie gry postać prowadząca restaurację Hanna zaoferuje nam wśród swoich produktów mleko modyfikowane na wartość 100G.

Możemy to sprzedać za 400g w sklepie miejskim tyle razy, ile potrzebujemy lub chcemy w ciągu dnia.

Bezproblemowe wydobycie

Ten z najlepsze sztuczki które możemy zastosować podczas procesu wydobycia tego tytułu, aby dotrzeć do maksymalnych głębokości kopalni, gdy brakuje pożywienia lub potrzebny jest określony minerał.

opiera się na zapisz w menu gry za każdym razem, gdy osiągniesz nowy poziom i załaduj grę, gdy znajdziesz schody.

wzrost drzewa

Prostym sposobem na szybki rozwój tego typu upraw jest po prostu sadzenie oddzielnie od reszty plantacji i bez żadnych chwastów ani przeszkód pomiędzy nimi. Jak widzisz, to tylko niektóre z wielu sztuczek, których możesz użyć podczas tworzenia swojej gry w tej wspaniałej grze, która próbuje poradzić sobie z życiem rolnika. Pamiętaj, aby zostawić nam w komentarzach swoje osobiste opinie na temat tego tytułu.

dołącz do naszego kanału telegram