Skip to content

Jak pobrać i zainstalować grę mobilną Black Desert na Androida w najnowszej wersji

18 de Maj de 2021

Black Desert Mobile to dziś jedna z najlepszych gier RPG które istnieją, chociaż aby należeć do społeczności tej wspaniałej gry, musisz wziąć pod uwagę, że będziesz potrzebować bardzo dobrych zasobów w zakresie wymagań dotyczących Internetu i urządzeń mobilnych.

W tym sensie ta gra polega na pokonywaniu przygód online, w których musisz podnosić poziom swojej postaci, przechodząc przez wyzwania. Z drugiej strony, jeśli nie masz stabilnego połączenia internetowego lub nie jesteś miłośnikiem gier RPG Online, możesz poszukać najlepszych gier RPG na Androida offline, które pozwolą Ci bawić się bez konieczności korzystania z internetu.

W tym poście będziemy rozmawiać o tym, jak to zrobić pobierz i zainstaluj Black Desert mobile dla Androida w najnowszej wersjiPonieważ posiadasz najnowszą wersję gry, będziesz korzystać z często wprowadzanych aktualizacji, aby rozszerzyć zawarte w niej przygody i wyzwania.

Jak pobrać i zainstalować grę Black Desert Mobile na Androida

W tym momencie bardzo ważne jest, aby w zasadzie zdefiniować, czy chcesz grać w tę grę na swoim urządzeniu mobilnym (smartfonie), czy na komputerze, w zależności od zasobu, z którego zamierzasz korzystać. będziesz potrzebować jednego lub więcej narzędzi aby pobrać i zainstalować Twoją grę.

Wymagania dotyczące instalacji Black Desert Mobile

Niezależnie od urządzenia, z którego będziesz korzystać (smartfon lub komputer), będziesz potrzebować następujących zasobów, aby móc bezproblemowo grać w Black Desert Mobile w najnowszej wersji:

  • Dostępne miejsce na dysku 6 GB
  • Pamięć 2 GB pamięci RAM urządzenia

Jak zobaczysz, że to gra wymagająca dużej ilości zasobów, więc musisz być przygotowany na ich przestrzeganie, jeśli chcesz zapuścić się w bajeczny świat przygody zawarte w tej grze RPG.

Aby grać na smartfonie

Jeśli posiadasz smartfon i musisz mieć w nim wyżej wymienione wymagania, bardzo łatwo będzie Ci pobrać i zainstalować grę na swoim komputerze, ponieważ musisz tylko wejść do sklepu Play i umieść w polu wyszukiwania „Black Desert Mobile” i kliknij zainstaluj.

Zobaczysz, że gra została pobrana, chociaż przejdziesz do ekranu głównego, na którym zapyta Cię o pozwolenie na pobranie dodatków gry, podczas gdy tak się stanie, pozwoli ci grać w minigry. W tym momencie powinieneś rozważyć dobre połączenie z Internetem, ponieważ pozostała zawartość to około 6 GB. Po zakończeniu pobierania dodatku możesz rozpocząć przygodę.

Aby grać na PC

Jeśli chcesz grać na PC, to będziesz musiał podjąć dodatkowe kroki aby pomyślnie przeprowadzić instalację gry. Oczywiście mówimy o wersji mobilnej, ponieważ istnieje wersja na PC, która nie wymaga tego procesu, należy również wziąć pod uwagę, że wersja na PC jest odtwarzana online. Teraz, zakładając, że chcesz zainstalować wersję mobilną na swoim komputerze, musisz mieć emulator Androida na swoim komputerze.

Ponadto będziesz musiał pobrać Apk z witryn takich jak Apkpure, w takim przypadku będziesz musiał otworzyć i zainstalować Apk na swoim komputerze za pomocą emulatora lub możesz użyć emulatora, takiego jak Bluestacks, z którego możesz odwiedzić Google Play i pobierz grę w podobny sposób, jak pokazano w sekcji Smartfony.

Oznacza to, że w pole wyszukiwania wpisujesz „Black Desert Mobile” następnie kliknij Zainstaluj i wykonaj te same czynności, które opisano we wspomnianej sekcji dotyczącej smartfonów.

obraz widok gry mobilnej czarnej pustyni w scenie ataku

Końcowe przemyślenia

Gry fabularne z doskonałymi silnikami graficznymi, takie jak Black Desert Mobile, zwykle zawierają w sobie wielkie przygody w rozwoju swoich historii, tak jest w przypadku gry RPG Overwatch, która jest bardzo dobrą alternatywą dla Black Desert Mobile ze względu na swoje motyw i rozgrywka. Jedynym szczegółem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że ta gra została stworzona na konsole takie jak PS4, XBOX One, PC.

Wreszcie powinieneś wiedzieć, że możesz grać w różnych Role takie jak Wojownik, Mag, Łowca, Olbrzym i Walkiriamożesz tworzyć grupy, zbierać przedmioty i sprzedawać je na aukcjach. Ogólnie rzecz biorąc, oferuje wiele alternatyw, z których powinieneś się cieszyć, jeśli jesteś miłośnikiem tego typu gier. Aby uzupełnić informacje, które Ci przekazaliśmy, możesz odwiedzić oficjalną stronę Black Desert i dowiedzieć się o pozostałych szczegółach, których szukasz.