Skip to content

Jak pobrać i zainstalować God Of War na Sony Xperia Play w języku hiszpańskim krok po kroku

19 de wrzesień de 2022

Niewątpliwie, gdy pomyślimy o grach, które stały się modne w ostatnim czasie i z których codziennie korzysta ogromna liczba użytkowników, aby się bawić, nie ma wątpliwości, że God Of War jest jednym z najlepszych które możemy znaleźć w tych czasach.

Oczywiście God Of War to gra wideo, którą niemal od razu kojarzymy z konsolami, choć oczywiście wiele osób zaczęło nas pytać, czy możemy zainstaluj go również na Androidzie.

Jeśli nigdy nie grałeś w God Of War i nie masz pojęcia, o co chodzi, musisz wiedzieć, że mówimy o grze gracza, w pierwszej osobie, w której musimy wcielić się w rolę Spartański wojownik o imieniu Kratosani więcej, ani mniej niż God of War, w miarę rozwoju tytułu.

Chodzi o to, że nasza postać chce pozbyć się wspomnień i koszmarów, które doprowadzają go do szaleństwa. W tym celu musisz zacząć a podróż, która nauczy Cię pochodzenia świataodpowiadając na kilka pytań dotyczących własnej historii podczas trasy.

Pobierz God Of War w języku hiszpańskim na telefon komórkowy Sony Xperia

Cóż, po krótkiej analizie ogólnej fabuły gry, musimy później powiedzieć, że znajdujemy tytuł, który najwyraźniej wielu użytkowników chce zainstalować na urządzeniach mobilnych z systemem Android i z tego powodu dzisiaj postaramy się podać rozwiązanie według kilku z nich.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy zastanawiali się, jak pobrać God Of War na Androida, w tym konkretnym artykule zamierzamy nauczy Cię, jak pobierać i instalować God Of War Chains of Olympus i Ghost of Sparta dla telefonów komórkowych Sony Xperia Play. W tym celu i abyś wiedział z góry, będziemy używać darmowego emulatora PPSSP na Androida.

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na urządzeniu mobilnym, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to usunąć aplikacje zainstalowane fabrycznie na urządzeniu, ale nie jest łatwo je usunąć ponieważ są już zainstalowane fabrycznie, więc najlepszą rzeczą do usunięcia tych aplikacji jest zrootowanie Sony Xperia.

W ten sposób możesz pobrać grę God Of War Xperia Play

Cóż, kontynuujemy wszystkie szczegóły, aby móc pobrać i zainstalować God Of War dla Sony Xperia Play. Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to, że jest to konieczne pobierz i zainstaluj emulator PPSSP na Sony Xperia Play. Aby to zrobić, biorąc pod uwagę, że możesz pobrać PPSSPP lub PPSSPP Gold, musisz przejść do tego linku.

Po pobraniu danego emulatora następnym krokiem jest pobranie ROM-ów God of War dla telefonów komórkowych Xperia Play. Możesz to dostać ROMy God of Wars Chains of Olympus pod tym linkiem oraz God of Wars Ghost of Sparta ROM na oficjalnej stronie ROM.

Po zakończeniu poprzednich kroków musisz przejść do Ustawień, Zabezpieczeń swojego inteligentnego urządzenia mobilnego i aktywować lub włączyć Nieznane źródła. To ważne, abyś to zrobił, bo inaczej nie będziesz mógł uruchomić plików APKco jest niezwykle istotne w tych przypadkach.

Cóż, w tym momencie nadszedł czas, aby przejść do folderu Pobierz i zainstalować emulator jak każdą inną zewnętrzną aplikację do Sklep Google Playwięc przejdźmy dalej, jeśli nie wiesz, co to jest sklep Play, najlepiej skonsultować się z nim na oficjalnej stronie pomocy Google.

Bardzo ważne jest, abyś pamiętał o modelu i nazwie swojego urządzenia, są to dane, których będziesz potrzebować w momencie instalacji urządzenia, jeśli nie znasz nazwy i modelu nie powinieneś się martwić, powinieneś tylko wykonaj kilka prostych kroków więc wiesz, jak możesz poznać te dane.

walcz z wrogim potworem

Jak pobrać i zainstalować God Of War na Sony Xperia?

Kiedy skończysz z poprzednimi krokami, musisz przejdź do menu aplikacji urządzenia mobilnego z systemem Android i naciśnij bezpośrednio nad emulatorem PPSSPP by go otworzyć.

Wtedy musisz dać Wczytaj grę a następnie wybierz pobrany ROMwyodrębniając go w razie potrzeby.

Jeśli nie masz pewności, czy Twój telefon jest w stanie spełnić wymagania tej gry, powinieneś wiedzieć, że są one związane z posiadaniem minimum 1 GB pamięci RAM, podstawowy dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz i co najmniej 1,5 GB wolnej pojemności.

Jeśli gra nie działa poprawnielub Twój telefon komórkowy ma usterkę, gdy chcesz rozpocząć grę, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to wykonać twardy reset na swojej Sony Xperia, chociaż brzmi to dość trudno, w rzeczywistości jest bardzo łatwe.

Czy udało Ci się zainstalować God Of War na Sony Xperia Play za pomocą tej sztuczki? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz zostaw to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy możliwy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram