Skip to content

Jak pobrać i zainstalować bezpłatną najnowszą wersję Geometry Dash na Androida i PC?

16 de luty de 2022

Chcieć pobierz najnowszą wersję Geometry Dash na PC i Androida? Musisz wiedzieć, że wielu użytkowników ostatnio szukało sposobu na zainstalowanie najnowszej wersji tej gry. Geometry Dash to więcej niż atrakcyjna gra, dzięki której z pewnością spędzisz naprawdę zabawne chwile ze wszystkimi znajomymi.

Zwykle nie wyróżnia się szczególnie grafiką, ale prawda jest taka, że ​​jest to niezwykle zabawna przygoda. W każdym razie, jeśli chcesz graj w Geometry Dash na PC lub Androidzie, po prostu musisz kontynuować czytanie.

Pobierz Geometry Dash za darmo na PC i Android

Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w Geometry Dash, musisz wiedzieć, że jest to gra platformowa, ze wszystkimi klasycznymi elementami tego typu tytułów. W którym będziesz musiał unikać, skacząc, wszystkich przeszkód pojawiających się na scenie i stopniowo odkrywać ich sztuczki i tajne kody.

W każdym razie musisz iść ukończenie wszystkich pojawiających się poziomów gdy skończysz poprzednie, a kiedy je skończysz, będziesz mieć możliwość dostosowania ich do swoich preferencji.

W miarę przechodzenia przez różne poziomy Geometry Dash, odkryjesz, że istnieją różne rodzaje transformacji, które musisz wziąć pod uwagę w takich przypadkach. Prawda jest taka, że ​​nawet możesz przybrać inne formyponieważ będziesz mógł stać się statkiem, kołem, a nawet UFO.

najnowsza wersja kreski geometrycznej

Jeśli więc chcesz pobrać najnowszą wersję Geometry Dash, wykonaj poniższe czynności. Jest to proces, który musisz uznać za jeden z najprostszych, biorąc pod uwagę, że możesz to zrobić dla siebie Urządzenia mobilne z systemem Android wchodzące bezpośrednio do Sklepu Play i pobranie tam gry, co zajmie tylko kilka sekund.

Teraz, jeśli chcesz pobrać ją na swój komputer, musisz mieć Bluestack, a następnie pobrać grę tam. W ten sposób emulator uruchomi grę jak na każdym innym urządzeniu. Innym sposobem jest również pobranie go przez Steam.

Pobierz na Windows Phone

Nie będzie można znaleźć aplikacji w Sklepie Windows, więc będziemy musieli szukać gry w Internecie. W tym celu przede wszystkim otworzymy przeglądarkę i napiszemy w polu wyszukiwania Google: Pobierz Geometry Dash bezpłatnie na Windows Phone.

Grywalne skórki geometrii dash

To, co teraz zrobimy, to zobaczyć, jakie wyniki nam przyniosło, na pewno pierwsze trzy mają to, czego szukamy, wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Teraz poszukaj przycisku lub tekstu z napisem „Pobierz”, aby pobrać odpowiedni plik, a następnie przenieś go na nasz smartfon podłączenie go przez USB.

Jeśli zrobiłeś to z komputera lub bezpośrednio ze smartfona, znajdź pobrany plik z jakimś eksploratorem plików. Uruchom go, aby rozpocząć instalację i to wszystko.

Jak pobrać na mój telefon?

W tym momencie jesteśmy praktycznie pewni, że będziesz chciał wiedzieć, w jaki sposób można pobrać Geometry Dash na telefon komórkowy, i jak powiedzieliśmy wcześniej, możemy to zrobić zarówno w Android jak w iOS i Windows Phonewięc żaden użytkownik nie powinien zostać, nie dając Geometry Dash szansy i zacząć cieszyć się tą opcją rozrywki.

Na przykład w przypadku Androida, jeśli chcemy pobrać Geometry Dash, wystarczy wejdź do sklepu Google Play. Tam przejdziemy do wyszukiwarki i oczywiście napiszemy Geometry Dash, gdzie będzie to pierwszy wynik, który pojawi się na scenie, a będziecie mogli go nabyć za jedyne 1,65 dolara.

postać skacząca przez przeszkodę

Wtedy, jeśli zamiast terminala z Androidem masz iPhone’a, musisz o tym wiedzieć możesz także cieszyć się Geometry Dash na swoim telefonie, choć w tym przypadku trzeba będzie zapłacić trochę więcej, w sumie 1,99 dolara. Oczywiście w ten sam sposób wyszukiwanie go jest również proste, ponieważ wystarczy przejść do iTunes App Store i wpisać w wyszukiwarkę Geometry Dash.

I wreszcie Geometry Dash ma wersję dla urządzenia z systemem operacyjnym Windows Phone, które można łatwo znaleźć w sklepie z aplikacjami tych urządzeń. Wystarczy kliknąć opcję „Pobierz aplikację” i zapłacić 1,99 dolara, aby uzyskać Geometry Dash na swoim Windows Phone.

dołącz do naszego kanału telegram