Skip to content

Jak pobrać i zainstalować bezpłatną grę Trivia Crack – najlepsza gra o ciekawostkach?

16 de sierpień de 2021

Obecnie możemy nadać naszym inteligentnym urządzeniom mobilnym wszelkiego rodzaju zastosowania, takie jak wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości, przygotowywanie prezentacji, robienie zdjęć lub korzystanie z naszych ulubionych gier, takich jak Ciekawostki Pęknięcie lub Ciekawostki, oczywiście.

Na tym ostatnim chcieliśmy się zatrzymać, biorąc pod uwagę, że chociaż istnieje wiele znanych i zabawnych gier, jedną z tych, które udało się uchwycić największej liczbie publiczności, jest Trivia Crack, znana również jako Trivia Crack. To słynna gra, w której otrzymujemy pytania, które musimy odpowiedzieć, z których każdy należy do innej kategorii, co zmusza nas do pokazania, jak zaawansowana jest nasza wiedza.

Dlatego jeśli któryś z Twoich znajomych już pobrał i zainstalował Trivia Crack na swoim smartfonie, w kolejnych wierszach chcemy pokazać Ci, jak szybko i łatwo to zrobić na swoim terminalu. Wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia tej procedury, to mieć urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android i stabilnym połączeniem internetowym, od tego czasu wszystkie kroki, które należy wykonać, spoczywają na nas.

Pobierz Trivia Crack na Androida

Cóż, jeśli masz już to urządzenie i masz na nim trochę wolnego miejsca, możesz przeprowadzić procedurę instalacji Ciekawostki Crack na Androida, więc wykonaj następujące kroki:

 • Włącz Androida lub jeśli jest już włączony, otwórz sklep z aplikacjami Google Play
 • Gdy jesteś w środku, kliknij lupę lub Finder u góry ekranu
 • W pudełku do pisania napisz Ciekawostki Crack lub Ciekawostki Crack
 • Pojawi się kilka wyników, ponieważ istnieje więcej niż jedna gra Trivia Crack, ale zwykle ta o nazwie Trivia Crack to najbardziej udany wśród użytkowników które znajdują się w krajach hiszpańskojęzycznych
 • W przypadku, gdy znaleziona wersja Trivia Crack ma więcej niż jedną wersję, niektóre z nich są bezpłatne, a inne płatne, wskazane jest, aby zachować pierwszą, ponieważ tylko drugą usuń reklamy ale nie dodaje więcej treści
 • Potem musisz naciśnij Zainstaluj aby rozpocząć proces pobierania aplikacji
 • Ewentualnie system poprosi o zaakceptowanie Uprawnień i Warunków korzystania z aplikacji, aby móc z niej korzystać. Kliknij OK
 • Natychmiast uruchom Instalacja Trivia Crack na Androida, jak zawsze, podążając za procesem z paska postępu. Musisz w tym momencie liczyć się z tym, że prędkość pobierania będzie zależeć od Twojego połączenia internetowego, dlatego na początku zalecamy, abyś w miarę możliwości był połączony z siecią WiFi. W ten sposób nie będziesz również zużywał danych mobilnych.
 • Po zakończeniu instalacji zobaczysz poniżej, że przycisk Otwórz pojawia się w polu Sklep Google Play
 • Kiedy na nią klikniesz, Gra ciekawostki na Androida i będziesz mógł w to zagrać
 • Zanim jednak zaczniesz, będziesz musiał się zarejestrować, ale możesz to zrobić w sekundę za pośrednictwem Facebooka

Po zakończeniu procedury nie potrzebujesz absolutnie niczego innego, aby cieszyć się tym tytułem, który nie jest zbyt wymagający, do tego stopnia, że ​​nie jest konieczne przyspieszanie telefonu z Androidem ani nic podobny do pracy dobrze.

zainstaluj pytany telefon

A jak zainstalować pytanie 2 na telefonie z Androidem?

Jeśli nie wiedziałeś, czas się przekonać, a najlepsze jest to, że jeśli podoba Ci się Trivia Crack w oryginalnej wersji, mamy również Trivia Crack 2, który poprawia zwłaszcza zawartość pierwszego.

Jedynym szczegółem, który musisz wziąć pod uwagę, jeśli go szukasz, jest to, że chociaż oryginalna wersja jest również znana jako Trivia Crack, nie pojawia się jako Trivia Crack 2, więc zawsze spróbuj go znaleźć jak Zapytany 2.

Teraz w ten sam sposób wiemy, że inni użytkownicy będą chcieli poznać procedurę pobierania Trivia Crack 2 na własnych telefonach komórkowych, a prawda jest taka, że ​​nie różni się zbytnio od poprzedniego, chociaż i tak zamierzamy go przejrzeć:

 • Włącz Androida lub jeśli jest już włączony, otwórz sklep z aplikacjami Google Play
 • Gdy jesteś w środku, kliknij lupę lub Finder u góry ekranu
 • W pudełku do pisania napisz Zapytany 2
 • Pojawi się kilka wyników, ponieważ istnieje więcej niż jedna gra Trivia Crack, ale zwykle ta z nazwą Asked jest najbardziej udany wśród użytkowników które znajdują się w krajach hiszpańskojęzycznych
 • W przypadku Wersja do złamania ciekawostek Ta, którą znajdziesz, ma więcej niż jedną wersję, niektóre z nich są bezpłatne, a inne płatne, wygodnie jest pozostać przy pierwszej, ponieważ druga tylko usuwa reklamy, ale nie dodaje więcej treści
 • Następnie musisz kliknąć Zainstaluj, aby rozpocząć proces pobierania aplikacji
 • Ewentualnie system poprosi o zaakceptowanie Uprawnień i Warunków korzystania z aplikacji, aby móc z niej korzystać. Kliknij OK
 • Natychmiast uruchom instalacja Trivia Crack 2 na Androida, jak zawsze, podążając za procesem z paska postępu. Musisz w tym momencie liczyć się z tym, że prędkość pobierania będzie zależeć od Twojego połączenia internetowego, dlatego na początku zalecamy, abyś w miarę możliwości był połączony z siecią WiFi. W ten sposób również nie zużyjesz dane mobilne.
 • Po zakończeniu instalacji zobaczysz poniżej, że przycisk Otwórz pojawia się w polu Sklep Google Play
 • Kiedy na nią klikniesz, Gra ciekawostki na Androida i będziesz mógł w to zagrać
 • Zanim jednak zaczniesz, będziesz musiał się zarejestrować, ale możesz to zrobić w sekundę za pośrednictwem Facebooka

Podobnie jak w pierwszej wersji nie jest to konieczne mieć zrootowany Android lub wykonaj inną rzadką procedurę, aby cieszyć się tytułem. Z pewnością słyszałeś już o grze Asked i więcej niż jednego widziałeś go wciągniętego w tę grę. Jest to aplikacja stworzona przez tego samego twórcę Apalabrados, który odkłada litery, aby w pełni wejść w świat ciekawostek. Jeśli lubisz wszystkie gry związane z pytaniami, takie jak Trivial lub Party & Co, Trivia Crack jest grą dla Ciebie, tak jak jest złożony z ponad 90 000 pytań, które rosną z każdą aktualizacją.

Jak grasz w Trivia Crack?

Jego działanie jest dość proste. Najpierw konieczne jest założenie konta za pomocą adresu e-mail lub profilu Facebook Jeśli wolisz, pojawi się krótki samouczek, w którym jeśli chcesz zapoznać się z tą grą, musisz ją ukończyć, choć nie jest to niezbędne do zrozumienia mechaniki.

Podsumowując, trzeba kręcić kołem, które podzielone jest na siedem części, sześć z nich reprezentuje inną kategorię, są to: Nauka, Sztuka, Sport, Rozrywka, Historia i Geografia, siódme pudełko to korona. Kiedy koło zatrzyma się na kwadracie, musisz odpowiedzieć a pytanie o kategorię, w której się zatrzymał.

Musisz odpowiedzieć na pytania, aby uzyskać różne postacie. Co trzy poprawne pytania (lub padające na kwadrat z koroną) będziesz mógł otrzymać postać, a gdy zdobędziesz wszystkie sześć, wygrasz. Gdy odpowiesz na niepoprawne pytanie, nadejdzie kolej przeciwnika. Jeśli koło zatrzyma się na specjalnym kwadracie lub osiągniesz trzy trzecie paska z koroną, musisz wybrać między wyzwaniem przeciwnika na pojedynek, aby usunąć jedną z jego postaci, lub po prostu odpowiedzieć na nowe pytanie zdobądź postać, którą chcesz.

Jakie inne funkcje ma ta gra?

W grze będziesz miał dostęp do czatu, za pomocą którego możesz porozmawiać z przeciwnikiem i musisz użyć kilku jokerów, aby uzyskać przewagę, na przykład mieć dodatkowe 15 sekund na odpowiedź, drugą szansę lub wyeliminować dwie błędne odpowiedzi. Ty także możesz użyj monet Trivia Crack aby ponownie zakręcić kołem w przypadku, gdy wpadniesz w kategorię, która nie jest twoją mocną stroną lub po prostu ci się to nie podoba.

W tej grze będziesz miał trzy życia, a podczas gry będziesz je spędzał. Można to osiągnąć na dwa sposoby: po pierwsze, musisz poczekać trzy godziny, aż całkowicie się wyzdrowieją, lub prosząc jednego ze znajomych na Facebooku, aby przesłał ci życie. Możesz także wyświetlić ranking tygodniowy i historyczny w którym możesz porównać swój poziom i liczbę pytań z poprawnymi odpowiedziami ze znajomymi, więc zabawa jest gwarantowana i w kilku językach.

Jak możesz sobie wyobrazić, Trivia Crack to gra, którą możesz pobrać z Google Play lub iTunes, jest bezpłatna i zawiera reklamy. Możesz je jednak usunąć, kupując wersję Premium za około 2,99 euro. Możesz także kupić w grze kilka rzeczy, które nie są potrzebne do graniaWięc jeśli szukasz gry online, w którą możesz grać ze znajomymi i która zapewni ci rozrywkę, to jest to ta, którą możesz wypróbować.