Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Beats Pill na Androida i móc sterować moimi urządzeniami z telefonu komórkowego

25 de marzec de 2023

Aplikacje pełniące funkcję pilotów zdalnego sterowania zyskują coraz więcej funkcji na smartfonach. Obecnie istnieją takie, które pozwalają nam zarządzać różnymi typami urządzeń z naszego smartfona z Androidem.

Na przykład, jeśli zdecydujesz pobierz pigułkę beats na androidabędziesz mógł zdalnie sterować głośnikami Beats przez połączenie Bluetooth, dlatego konieczne jest prawidłowe sparowanie, aby wszystko działało idealnie.

https://youtu.be/UD9zhihitpM

Jakie są atrybuty Beats Pill+ na Androida?

Nie ma znaczenia, gdzie jesteś, tak długo, jak jesteś w swoim domu, czy to w łazience, kuchni, salonie czy pokoju możesz mieć pełną kontrolę aby zmienić utwór, a także zmniejszyć lub zwiększyć głośność lub aktywować niektóre inne funkcje głośników Beats Pill+. Jeśli chcesz mieć to wszystko, musisz pobrać Beats Pill na Androida.

To nie wszystko, jeśli masz dwa głośniki Beats, możesz aktywować funkcję Amplify. To pozwala zwiększyć dźwięk, dzięki czemu staje się bardziej otulający. Oprócz tego dostępna jest również opcja Stereo, która pozwala na użycie dwóch głośników Beats Pill+, jednego jako lewego i jednego jako prawego.

Beats Pill+ dla Androida ma bardzo intuicyjny i elegancki interfejs. Umożliwia to dostęp do każdej z funkcji, które posiada ta świetna aplikacja, więc nie będzie problemu dla tych, którzy korzystają z Beats Pill+ po raz pierwszy.

Więc jeśli chcesz urządzić dobrą imprezę, możesz być DJ-em dzięki tej aplikacji. Jeśli chcesz pobrać Beats Pill na Androida, możesz to zrobić bez żadnych problemów, ponieważ jest ona dostępna w sklepie Google Play całkowicie za darmo.

Instrukcja krok po kroku, jak pobrać Beats Pill na Androida

Jeśli nie masz pojęcia jak Pobierz Beats Pill na Androida, nie martw się, tutaj pokażę ci, jak to zrobić:

  1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby pobrać Beats Pill na Androida, jest otwarcie aplikacji Google Play, którą znajdziesz w katalogu aplikacji na swoim urządzeniu z Androidem.
  2. Kiedy to zrobisz, musisz wyszukaj aplikację Beats Pill+ za pomocą paska wyszukiwania u góry ekranu.
  3. Po znalezieniu aplikacji musisz zlokalizować przycisk, w którym wskazuje cenę do zapłacenia za aplikację, i kliknąć go. Po wykonaniu tej czynności pojawi się nowe okno z informacjami niezbędnymi do rozpoczęcia procesu płatności i Uzyskaj dostęp do Beats Pill na Androidawięc musisz nacisnąć tam, gdzie jest napisane Akceptuj.
  4. Teraz proces płatności powinien się rozpocząć, po zakończeniu aplikacja powinna rozpocząć pobieranie, należy poczekać na zakończenie pobierania i automatyczną instalację.
  5. Po zakończeniu instalacji będziesz mógł otworzyć aplikację. Musisz tylko postępować zgodnie z instrukcjami które pojawiają się od teraz i będziesz mógł cieszyć się tą wspaniałą aplikacją.

jak podłączyć beats pill do iphone'a przez bluetooth

Jeśli masz problem z pobraniem aplikacji Beats Pill na Androida, możesz spróbować pobrać ją bezpośrednio z oficjalnego sklepu Google Play.

Ta aplikacja ma tylko ocenę 2,6 gwiazdek, ale po jej pobraniu zauważysz, jak bardzo jest przydatna, zwłaszcza jeśli masz głośniki Beats Pill+. Dlatego jeśli masz co najmniej jedno z tych urządzeń, gorąco polecam pobranie Beats Pill na Androida.

Jak prawidłowo sparować głośnik Beats Pill w systemie iOS

Jeśli masz jakieś Durządzenie z systemem operacyjnym iOS Możesz zastosować następujące kroki, aby połączyć go z głośnikami Beats i trochę cieszyć się jego działaniem. Niezwykle ważne jest, aby przed użyciem miał znaczny poziom naładowania, najlepiej większy niż 90%, i należy upewnić się, że jest włączony.

Jeśli jesteś spostrzegawczy, zdasz sobie z tego sprawę przycisk „b” energicznie mruga który potwierdza, że ​​urządzenie jest w trybie wykrywania. Co to znaczy? że jest już w stanie nawiązać połączenie.

Jeśli natomiast nie widzisz, że miga, zaleca się przytrzymanie przycisku „b” przez trzy lub cztery sekundy i sprawdzenie, czy już zaczął migać. Na koniec musisz upewnić się, że masz aktywowany Bluetooth, aby mógł zsynchronizować urządzenie.

dołącz do naszego kanału telegram