Skip to content

Jak pobrać i zainstalować aparat iPhone’a na Androida? Łatwo i szybko (przykład)

1 de marzec de 2021

Urządzenia iPhone to jedne z najdroższych telefonów komórkowych na rynku ze względu na sławę, jaką osiągnęły i oferowane funkcje. Jedną z nich i jedną z najbardziej pożądanych jest moc kamer. Ale jeśli Twój budżet jest napięty, nie martw się, dowiedz się, jak możesz pobrać i zainstalować aparat iPhone’a na Androidzie, aby móc masz te niesamowite zdjęcia, które chcesz.

Możesz również uzupełnić efekt swoich zdjęć za pomocą aplikacji filtrujących aparat.

Dowiedz się, jak pobrać i zainstalować aparat iPhone’a na Androida

Pobieranie i instalowanie aparatu iPhone’a na Androidzie można wykonać w różnych wersjach i tak jest tak proste, jak przejście do Sklepu Play i wybierz aplikację. Czytaj dalej, aby wiedzieć, który z nich jest najlepszy, aby móc zainstalować aparat iPhone 6 i iPhone X na swoim urządzeniu.

Może się zdarzyć, że podczas wyszukiwania tych aplikacji w Sklepie Play nie pojawią się, ale nie martw się, że jest to błąd, który zdarza się wielu i można go rozwiązać.

Aparat iPhone 6 na Androida

Idealna aplikacja do robienia zdjęć na najwyższym poziomie jakości oferowanym przez aparat iPhone’a nazywa się Geak Camera i doskonale symuluje interfejs aparatów iPhone’ów 6 i 6S, a także jest całkowicie darmowa.

Funkcje aparatu Geak

  • Filtry w czasie rzeczywistym, dzięki tej opcji możemy zastosować dziewięć niesamowitych filtrów do naszych zdjęć podczas ich robienia, aby nadać im znacznie lepszy wygląd.
  • Robi zdjęcia szybko, a sama aplikacja nie zajmie dużej ilości miejsca w pamięci, ponieważ waży mniej niż 1MB.
  • Możesz wykonać trzy różne ujęcia, zdjęcia, filmy i charakterystyczne zdjęcie w formacie pionowym lub kwadratowym. Możesz także nagrywać i robić zdjęcia w tym samym czasie. Po zrobieniu zdjęcia można je natychmiast udostępnić w dowolnej sieci społecznościowej lub zamieścić jako zdjęcie profilowe.

Przekonasz się, że dzięki tej aplikacji możesz osiągnąć świetne wyniki, a ponieważ jest to prawie to samo, co posiadanie pliku iPhone, Nie zawiedzie Cię podczas korzystania z którejkolwiek ze swoich funkcji.

Aparat iPhone X na Androida

Ogólnie rzecz biorąc, iPhone X jest jednym z ostatnich wydanych przez firmę: dzięki temu jest nadal jednym z najbardziej zaktualizowanych, pomimo modeli, które pojawiły się po nim, i jednym z najdroższych na rynku. W 2019 roku pojemność Twojego aparat fotograficzny Było dużo do powiedzenia, tym urządzeniem zrobiono nawet słynne filmy i zdjęcia.

iCamera dla iPhone’a X

Chociaż niemożliwe jest dopasowanie tego aparatu pod względem sprzętowym, to przy instalacji tej aplikacji, znacznie poprawi oprogramowanie twojego aparatu dzięki czemu możesz robić świetne zdjęcia. Jest również darmowy i bardzo dobrze symuluje działanie aparatu iPhone’a X.

strona iPhone'a

Możesz pobrać i zainstalować aparat iPhone’a na Androida za pomocą tej aplikacji i będziesz mieć pod ręką następujące funkcje:

  • Lampa błyskowa działa dokładnie tak, jak w oryginalnym aparacie oraz w opcjach aparatu przedniego i tylnego, a także dodatkowe ustawienia, takie jak samowyzwalacz.
  • Możesz zmienić wysokość, w jakiej będziesz robić zdjęcia i podczas nagrywania chwil jednocześnie.
  • Interfejs jest w zasadzie taki sam jak w aparacie iPhone’a X, a funkcje można znaleźć w tym samym miejscu, jeśli chcesz porównać.
  • Możesz robić zdjęcia panoramiczne lub w zwolnionym tempie i udostępniać je swoim kontaktom. Masz taki sam klasyczny dostęp do galerii, jak gdyby był to iPhone. Nie poczujesz żadnej różnicy.

Aparat do iPhone’a X.

Jest to kolejna aplikacja podobna do poprzedniej, która choć nie odwzorowuje idealnie zdjęć zrobionych przez oryginalne urządzenia, to bardzo dobrze je symuluje.

Jeśli masz Androida, zrobi też znacznie lepsze zdjęcia niż to i możesz dostać to za darmo w sklepie Google Play. Dzięki tym trzem aplikacjom możesz łatwo i prosto pobrać i zainstalować aparat iPhone’a na Androida.

Aparat w iPhone’ach jest jednym z najlepszych, jakie można znaleźć w telefonach komórkowych, ale aparat w telefonach z Androidem nie jest daleko w tyle. Dzięki odpowiednim wskazówkom i wskazówkom możesz robić profesjonalne zdjęcia z aparatu telefonu z Androidem.

dołącz do naszego kanału telegram