Skip to content

Jak pobrać i używać Painta z komputera Mac za darmo? – Edytuj swoje obrazy

5 de grudzień de 2021

Paint to program, który urzeka użytkowników systemu operacyjnego Windows. Bez wątpienia, od momentu powstania w latach 80., ci, którzy mieli komputer w domu znalazłem Paint w aktualnych programach i na pewno używają go od lat.

Z tego powodu możemy powiedzieć, że Paint jest niezwykle ujmującym i znanym programem dla każdego. Pomimo tego, że Paint jest klasykiem na komputerach, do tej pory nie było programu, który mógłby go zastąpić na komputerach marki Apple o nazwie Mac.Ten artykuł pokaże Ci w prosty sposób jak pobrać Paint na Maca.

W jaki sposób można uzyskać dostęp do Paint online z komputera Mac?

Mac ma narzędzie podobne do Farba o nazwie „Podgląd”, który pokazuje bardzo przydatne narzędzia, gdy chcesz coś edytować tak, jak to się robi w programie Paint. Mimo to ci, którzy chcą, mogą pobrać program Paint for Mac.

Innym sposobem uzyskania dostępu do Paint online z komputera Mac jest szukam jakiegoś programu podobnego do Paint zainstalować na komputerze, np. Paintbrush lub Seashore. Istnieją również aplikacje, z których możesz mieć taką samą lub lepszą jakość niż Paint, zaczynając od tych samych głównych funkcji.

Należy pamiętać, że nie każdy jest zajęty systemem operacyjnym Mac, ze względu na duże różnice, jakie ma on z systemem operacyjnym Windows. Dlatego dobrze jest zastanowić się, który system operacyjny jest dla Ciebie najlepszy.

W JavaScript MS Paint

Ta aplikacja jest bardzo nową wersją programu Paint, ale oferuje znacznie więcej. Oprócz klasycznych funkcji, które spełnia Paint, to również zawiera edytor zdjęć online. Oprócz tego należy dodać inne wiadomości od zespołu tworzącego JavaScript. I to, że obiecują ulepszenia aplikacji w nadchodzących miesiącach.

Co będą obejmować te ulepszenia? Lepszy ruch płótna zapewniany przez Aplikację, szeroka gama formatów zapisu, takich jak gif zmian dokonanych w Aplikacji. niektóre funkcje można wykonać z klawiatury i niekoniecznie z myszy.

Z rozszerzeniem MS Paint w Chrome

Ponadto rozszerzenie MS Paint dla Chrome jest identyczne z wyżej wymienionym JavaScriptem, a wielu użytkowników woli to rozszerzenie od poprzedniego ze względu na łatwość dostępu. To również ma pasek narzędzi i pusty arkusz w stylu Painta.

Najlepszą rzeczą w tym rozszerzeniu jest to, że zwykle ma ulepszenia za każdym razem, gdy jest aktualizowany, co zdarza się często. Daje to w przypadku programu Paint pewne ustawienia drukowania edytowanego materiału i jednocześnie opcję bezpośredniego umieszczenia edytowanego tekstu jako tapety. Co ułatwia użytkowanie tym, którzy go zajmują.

Jak używać Painta z Wine HQ, darmowym emulatorem aplikacji Windows?

To stało się niezbędne dla tysięcy użytkowników do korzystania z Paint, zwłaszcza podczas edycji obrazów. To osiągnęło punkt, w którym wielu używa Painta w WhatsApp Web, aby edytować swoje zdjęcia i obrazy. Fakt ten pokazuje, że Paint stał się naprawdę niezbędnym programem dla każdego od momentu jego uruchomienia.

Wine HQ, dzięki świetnemu interfejsowi, umożliwia uruchamianie niektórych programów pochodzących z systemu operacyjnego Windows w innych systemach operacyjnych, takich jak iOS i Android. Dla tego, emulator musi być zainstalowany na komputerze i wykonaj wszystkie wyświetlone kroki.

edytowanie dziewczyny na laptopie

wschód darmowy emulator dla aplikacji Windows Nie wymaga licencji w momencie użytkowania, więc może być najlepszą opcją dla wielu użytkowników, którzy ją pobierają. Oczywiście istnieje płatna wersja, która zapewnia większy komfort, jeśli chodzi o jej prowadzenie. Być może dla niektórych ta wersja jest najbardziej odpowiednia.

Najlepszą rzeczą w używaniu tego darmowego emulatora do Maluj na komputerze Mac, jest to, że uznany program może być używany ze wszystkimi aktualizacjami, które były dostępne do tej pory. Wszystko to dzięki interfejsowi, który istnieje w wersji Microsoft.

Każdy, kto potrzebuje zaktualizować lub korzystać z dowolnej aplikacji Windows na komputerach Apple lub w systemie Android, może korzystać z tego wygodnego Emulator HQ wina.

dołącz do naszego kanału telegram