Skip to content

Jak pobrać i utworzyć konto Twitch na PC, urządzenia mobilne i PS4? (Przykład)

27 de luty de 2021

Twitch jest obecnie najpopularniejszą platformą do przesyłania strumieniowego. Ponieważ ma wiele funkcje, które przyciągnęły miliony użytkowników. Dlatego każdy chce go używać i mając to na uwadze, dzisiaj dowiesz się, jak pobrać i utworzyć konto Twitch na PC i inne urządzenia.

I to jest to, że większość ludzi chce być w ruchu tej platformy, ponieważ dziś są ich tysiące użytkowników, którzy generują imponujące dochody podczas zarabiania na transmisjach Twitch i graniu w gry wideo (na przykład), właśnie dlatego dzisiejszy samouczek, abyś Ty również mógł dołączyć i zostać sławnym streamerem.

Pobierz i utwórz konto Twitch na różnych platformach

Przechodząc od razu do rzeczy, powinieneś wiedzieć, że aby pobrać i utworzyć konto Twitch na różnych urządzeniach, musisz wykonać procesy, które chociaż wyglądają podobnie, są różne (Łączy ich dane, o które proszą, i to, że są bezpłatne).

Z tego powodu ten samouczek zostanie podzielony na kilka części, abyś mógł wszystko lepiej zrozumieć i nie pomylić się z tak wieloma procesami (chociaż większość z nich jest naprawdę prosta).

Pierwszym procesem, który zostanie wam dzisiaj wyjaśniony, jest utworzenie konta na komputerze. Jest to najłatwiejsze do zrobienia, ponieważ nie jest konieczne pobieranie samej platformy. Zrobić to musisz wejść na oficjalną stronę Twitcha z przeglądarki, którą lubisz najbardziej.

Będąc w środku, zlokalizuj fioletowy przycisk „Zarejestruj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, gdzie jesteś, i naciśnij go. Wtedy po prostu musisz wprowadź wymagane dane, czyli: e-mail, hasło i nazwa użytkownika.

Wreszcie, musisz naciśnij Captcha, aby zidentyfikować się jako człowiek a nie jako robot, i voila, twoje konto zostanie utworzone i możesz zacząć oglądać streamery, dodawać kanały, a nawet nadawać i nagrywać gry wideo.

Utwórz konto Twitch na swoim telefonie komórkowym!

Teraz, gdy wiesz, jak pobrać i utworzyć konto Twitch na swoim komputerze, nadszedł czas, abyś nauczył się tego procesu Pozwoli ci to zrobić na telefonie komórkowym. W tym celu pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest pobranie aplikacji Twitch ze swojego Sklepu.

Wtedy po prostu musisz otwórz aplikację i naciśnij przycisk „Zarejestruj się”, który od razu wyskoczy. Dzięki tej akcji będziesz mógł wprowadzić swoje dane, ale w przeciwieństwie do komputera tutaj możesz zarejestrować się za pomocą swojego adresu e-mail lub numeru telefonu (lub obu).

Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, kiedy skończysz, kliknij „Akceptuj” i to wszystko, Twoje konto będzie aktywne i będziesz mógł z niego korzystać tak, jak chcesz, do nagrywania, przeglądania, a nawet do czatowania w strumieniach (aplikacja umożliwia aby nawet ulepszyć czat strumieniowy Twitch).

Połącz swoje konto z PS4!

Aby zakończyć naukę pobierania i tworzenia konta Twitch, pora porozmawiać o PS4. Dobrze nie możesz założyć konta na tym urządzeniu, możesz jednak pobrać platformę i połączyć z nią swoje istniejące konto.

ps4 nowy

Jeśli chcesz to osiągnąć, wystarczy wejść do sklepu z grami i pobrać aplikację Twitch tak, jakby to była gra (za darmo), a następnie przejść do sekcji „Ustawienia” w swojej grze, a następnie do „ Administracja kontem ”i wreszcie „Połącz z innymi usługami”.

Ponieważ jesteś już w tej sekcji, musisz wybierz przycisk Twitch i zaloguj się na swoje konto. Dzięki temu wszystko będzie gotowe, ale jeśli chcesz transmitować, będziesz musiał aktywować uwierzytelnianie dwuetapowe.